Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zdrowie moich dzieci jest na absolutnie na pierwsym miejscu.

Mogę nie jeść, ale nigdy nie będę oszczędzał na bezpieczeństwie. Miałem pare lat temu kilkukrotne dachowanie na autostradzie i okoliczności, w jakich to się zdarzyło - byłyby takie same, gdybym jechał z dziećmi.

Fotelik jest droższy od innego o ile? O 300zł? O 500zł?

Zadaj sobie pytanie - ile jest warte życie Twojego dziecka - 500zł?... bo ja myślę, że jest bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Fotelik jest droższy od innego o ile? O 300zł? O 500zł?

Zadaj sobie pytanie - ile jest warte życie Twojego dziecka - 500zł?... bo ja myślę, że jest bezcenne.

otóż to:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim sposobem rozumowania to kup sobie czołg eh,mialem dachowania dwa razy w zyciu i to byly najbezpieczniejsze wypadki w jakich uczestniczylem nigdy nikomu nic sie nie stało ba nawet zadrapan nikt nie mial i oczywiscie zapietych pasów bo po co kiedys czlowiek o takich bzdetach jak pasy nawet nie myslał , jeden byl w maluchu który podejrzewam nie ma zadnych gwiazdek bezpieczenstwa a drugi carisma ,wiec chlopaki wuluzujcie

zreszta mozesz i po 2klocki foteliki kupowac a i tak Ci to moze nic nie dac obys nie musil sprawdzac sprawnosci takiego fotelika -ja poza tym potrzebuje nie jeden a 6 fotelików wiec cena ma dla mnie znaczenie -mozna kupowac uzywane bo przeciez te z 5 pieciu lat tez mialy kiedys 5 gwiazdek choc teraz moze komus sie wydawac ze to juz przestarzale modele

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzim

Ja nie mówię, że musi być nowy, natomiast pisałeś o tym, że każdy spełnia swoją funkcję... Na fotelik.info są testy i tych fotelików z 2002 roku, ważne aby był bezwypadkowy i dobrze wypadł w teście bezpieczeństwa - tyle

Przecież w Realu też są foteliki po 100zł - nikt nigdy ich nie testował w crash teście ;) - myślę, że takiego byś nie kupił... ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzim

Ja nie mówię, że musi być nowy, natomiast pisałeś o tym, że każdy spełnia swoją funkcję... Na fotelik.info są testy i tych fotelików z 2002 roku, ważne aby był bezwypadkowy i dobrze wypadł w teście bezpieczeństwa - tyle

Przecież w Realu też są foteliki po 100zł - nikt nigdy ich nie testował w crash teście ;) - myślę, że takiego byś nie kupił... ;)))

tu masz racje takiego bym nie kupil ....raczej własnie sprawdzona uzywke czyli jakas tam marka która nie schodzi ponizej jakiegos poziomu nigdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!

Pany, szybkie pytanie:

Nie działa jeden ksenon. Wymieniam żarnik i nadal nie działa. Wrzucam kolejny żarnik - nadal nie działa. Przekładam lampę na drugą kostkę (prawą na lewą) i nadal nie działa. Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przetwornicy, jest pod lampą

+1

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

w przetwornicy, jest pod lampą

Rozkręcamy. Sprawdzimy czy dochodzi do niej prąd.

do przetwornicy pewnie dochodzi , z przetwornicy juz pewnie niekoniecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, do przetwornicy dochodzi, czyli chyba przetwornica jebła. Trochę dziwne, bo przed wymianą starego żarnika działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz dzieci że potrzebujesz aż 6 fotelików?

2-je ale 2 auta no i dziadek który je odbiera nie da rady pogodzić przekladania tego

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziwne , pewnie coś z okablowaniem, dobrze wpinasz żarnik?

Sprawdzaliśmy aż 3 żarniki. W drugiej lampie wymienialiśmy i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro działała ta przetwornica zanim zacząłes grzebać to musiałbyś mieć straszny niefart żeby padła, kostki wszystkie wpiete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro działała ta przetwornica zanim zacząłes grzebać to musiałbyś mieć straszny niefart żeby padła, kostki wszystkie wpiete?

To chyba właśnie na takiego pecha trafiłem. Kostki wpięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiązka Bose mi potrzebna do mojego pazdzierza... ma ktoś lub wie kto moze miec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiązka Bose mi potrzebna do mojego pazdzierza... ma ktoś lub wie kto moze miec?

Do Krychy dzwoń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo do Czakiego

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

skoro działała ta przetwornica zanim zacząłes grzebać to musiałbyś mieć straszny niefart żeby padła, kostki wszystkie wpiete?

To chyba właśnie na takiego pecha trafiłem. Kostki wpięte.

wygląda na to że to przetwornica Ci jebła a nie żarnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że to przetwornica Ci jebła a nie żarnik

Ale wcześniej przetwornica działała. Wiem, bo żarnik czasem załapał i się zapalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...