Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie nie umie;/

nie musisz , Q wybacza duzo błędów - prostujesz koła i bucior w podłoge :grin:

Coś słyszałem o tym Q że to napędza tylne koła... da się to wyłączyć bo słyszałem że to niebezpieczne jak się ma napędzane tylne koła;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Audi quattro to jest to ale i tak to nie jest bmw rwd

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi quattro to jest to ale i tak to nie jest bmw rwd

Dwa całkowicie różne napedy , jak mozna je porównywać ?? Przeciez to kwestia gustu i upodobań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu, jak kupisz Quattro to pojedziemy na tor potrenować. Mówisz o tym napędzie jakbyś miał wbijać się w zakręty po 150 km/h. To nie pasuje do Ciebie. Jeśli rondo przestrzelisz 100 km/h to Cię nie wyniesie. A znając Ciebie to będziesz jeździł 50 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rondo przestrzelisz 100 km/h to Cię nie wyniesie.

hehe, to dobre:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu, coś dla Ciebie: AUDI RS4 420KM QUATTRO NAVI TV - Sonar Auto Max

Mam znajomego w tym komisie, więc na pewno sprawdzimy, czy to nie jakaś lipa. Za 4 lata odkupię od Ciebie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu, jak kupisz Quattro to pojedziemy na tor potrenować. Mówisz o tym napędzie jakbyś miał wbijać się w zakręty po 150 km/h. To nie pasuje do Ciebie. Jeśli rondo przestrzelisz 100 km/h to Cię nie wyniesie. A znając Ciebie to będziesz jeździł 50 km/h.

tomazsu toż piszę że tym jeździć nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu, jak kupisz Quattro to pojedziemy na tor potrenować. Mówisz o tym napędzie jakbyś miał wbijać się w zakręty po 150 km/h. To nie pasuje do Ciebie. Jeśli rondo przestrzelisz 100 km/h to Cię nie wyniesie. A znając Ciebie to będziesz jeździł 50 km/h.

tomazsu toż piszę że tym jeździć nie będę ;)

Jak to? Naprawdę chcesz tylko ulokować pieniądze? To lepiej kupić jakiegoś Merca. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu, jak kupisz Quattro to pojedziemy na tor potrenować. Mówisz o tym napędzie jakbyś miał wbijać się w zakręty po 150 km/h. To nie pasuje do Ciebie. Jeśli rondo przestrzelisz 100 km/h to Cię nie wyniesie. A znając Ciebie to będziesz jeździł 50 km/h.

tomazsu toż piszę że tym jeździć nie będę ;)

Jak to? Naprawdę chcesz tylko ulokować pieniądze? To lepiej kupić jakiegoś Merca. :wink:

Jakos mam sentyment do oooo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatusiowie mam pytanie. jakie foteliki samochodowe macie dla swoich pociech?? Co polecacie??

Maxi cosi do 3 lat potem może być coś tańszego ,jak nie zależy ci na nowce to mam taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwsze miesiące są zazwyczaj w zestawach z wózkami dobrej marki ja mialem jeden z firmy Bebecar a drugi chyba Navington, jak juz siedza dobrze i glowe trzymają sztywno (ok roku) to mam maxi cosi priori, a dwoch starszych jeździ na recaro monza :wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze mcm do roku to to co masz w zestawie z wózkiem najczesciej a potem maxi cosi np a potem jak ma z 3 lata to cos innego ale to juz do samochodu dobierzesz i dzieciaka czy masz isofix jak duze dziecko itd .....

PS mcm widzialem vivaro u kudłatego :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam:

Nosidełko/fotelik z adapterem do wózka - maxi cosi cabrio fix - do 9 miesiąca

Potem już foteliki Romer - najlepiej wypadają w testach bezpieczeństwa

9-18 Romer King Plus i teraz przesiada się do Romer Kidfix 15-36.

Polecam Ci opcje trzech fotelików (nosidełki, 9-18 i 15-36) bo w tym drugim możesz dziecko trochę położyć i dziecu jest zwyczajnie wygodniej spać w samochodzie. Potem fotelik 15-36 też się kładzie, ale w nim już głowa dziecka "wisi". Sprawdź sobie testy fotelików na fotelik.info, tylko sortuj je wg. oceny bezpieczeństwa, a nie np. ogólnej oceny. Oryginalne foteliki mercedesa czy audi, to tak naprawde Romer.

PS. Uważaj na foteliki 9-36 bez pasów, a z osłoną tłowia - w testach dostały 5 gwiazdek, ale podczas późniejszych testów dachowania - dziecko z niego wypadło, opisana jest ta uwaga na fotelik.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam:

Nosidełko/fotelik z adapterem do wózka - maxi cosi cabrio fix - do 9 miesiąca

Potem już foteliki Romer - najlepiej wypadają w testach bezpieczeństwa

ale nowych to ceny zaporowe 750-1000 za fotelik to troche duzo jak dla mnie -skoro inne tez spelniaja swoja funkje -dachowanie z dzieciakiem to jakies exetremum kto tak jezdzi z dzieciakami zeby dachowac -to jest moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba dmuchać na zimne, nie musisz jeździć jak debil żeby wydachować:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...