Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a sprawdzałeś ten sam żarnik który czasem załapał w drugiej lampie? może to właśnie przetwornica już się kończyła.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a sprawdzałeś ten sam żarnik który czasem załapał w drugiej lampie? może to właśnie przetwornica już się kończyła.

Nie sprawdzałem. Mam jeszcze ten żarnik więc go sprawdzę.

Opublikowano

Jeśli wcześniej miałeś problem z tym ksenonem to mogła się już kończyć przetwornica. Żeby upewnić się w 100% możesz sobie przetwornice z dobrej lampy przerzucić do tej złej i wtedy sprawdzisz okablowanie i złącza wewnątrz lampy. Jeśli będzie ok to niestety przetwornica.

Opublikowano

Przetwornica na bank. Teraz mam problem, bo nigdzie nie mogę takiej przetwornicy znaleźć. W serwisie kosztuje ponad 1500 zł. :doh:

Opublikowano
Przetwornica na bank. Teraz mam problem, bo nigdzie nie mogę takiej przetwornicy znaleźć. W serwisie kosztuje ponad 1500 zł. :doh:

no to kupuj hida :wink: tam D2S jest ?

Opublikowano
Przetwornica na bank. Teraz mam problem, bo nigdzie nie mogę takiej przetwornicy znaleźć. W serwisie kosztuje ponad 1500 zł. :doh:

no to kupuj hida :wink: tam D2S jest ?

Tak, D2S. Co to jest hid?

Opublikowano

Jak mam się połapać która będzie pasować? Moja wygląda inaczej.

Opublikowano
Jak mam się połapać która będzie pasować? Moja wygląda inaczej.

One wszystkie są takie same , najwazniejsze zeby kable pasowały :wink:

Opublikowano
Przetwornica na bank. Teraz mam problem, bo nigdzie nie mogę takiej przetwornicy znaleźć. W serwisie kosztuje ponad 1500 zł. :doh:

wiesz, marka zobowiązuje:lol1:

szukaj po allegro na pewno znajdziesz ori

Opublikowano

"Tyle śniegu naebało" :naughty: posiadacze Q niech sie cieszą:wink:

Opublikowano

Pany potrzebuje dosłownie na poł godziny pozyczyc komplet kół felga+opona na podmiane do mojej padaczki , coś mi wali powyzej 130km/h i nie wiem czy to opona czy tarcza czy moze jeszcze piasta :facepalm: Chce metodą "eliminacji" dojść do przyczyny nakurwiania :)

Opublikowano

posiadam takowy komplet ...:decayed:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

ale jaki rozmiar bo pewnie cos wiekszego Ci potrzeba?

Opublikowano
posiadam takowy komplet ...:decayed:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

ale jaki rozmiar bo pewnie cos wiekszego Ci potrzeba?

najlepiej 17" ale niektore szesnastki tez wchodzą

Opublikowano

ja mam 16" :kwasny:

Opublikowano
ja mam 16" :kwasny:

spoko , juz sie z kudłatym ustawiłem , ma podnosnik i klucz pneumatyczny to bedzie szybka akcja.

Dzieki :wink:

Opublikowano

własnie sie wybieram dzisiaj do tego Pana przez duze "P":grin:

Opublikowano
własnie sie wybieram dzisiaj do tego Pana przez duze "P":grin:

ja jutro na odcinek pt. "W poszukiwaniu nieszczelności" :facepalm:

Opublikowano

Też muszę podjechać do kudłatego. On chyba pożałuje, że się zarejestrował na tym forum. :decayed:

Opublikowano
Też muszę podjechać do kudłatego. On chyba pożałuje, że się zarejestrował na tym forum. :decayed:

cos ty , kase wiadrami pakuje do piwnicy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.