Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I znów - jak to dobrze mieć windę prosto do garażu. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pięknie jest, jeszcze niech śniegu doj**ie hehe

Opublikowano

sorry , taki klimat mamy, hehe,.

jaja są z paliwami na stacjach bo chyba nie przewidziały takiego mrozu i chyba trochę mniej odporne są, badź starsze zapasy, a wiadomo paliwo odporne na -30 droższe w produkcji jest,.

a dolewanie dodatków przy takiej temperaturze nic nie daje, tzreba paliwo rozgrzeć żeby się zmieszało,.

do mnie do pracy kilka osób dieslami nie dotarło, u mnie było -17.5

Opublikowano

ehhh astra nie zapaliła , podchodze do eski ktora cały tydzien stoi na Gazowej nie ruszana , jeden obrót rozrusznika i mruczy...... PB to jednak PB :decayed:

Opublikowano

co racja to racja, żony astra stała 3 dni, podchodzę pyk i mruczy, ach to niesmiertelne 1.4i 8v .:decayed:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

a mój na mrozie to jak kałasznikow na zimno, z takim samym dymem,. hehe

ale co tam diesel kopci diesel czadzi diesel nigdy cie nie zdradzi, oczywiście jak dobrego paliwa zalejesz,.:banan:

Opublikowano

dizel musi kopcic , to pierwsza zasada :D U mnie problem jest chyba z paliwem bo kręcił dosyc długo ale nie chciał załapac.

Opublikowano

może na stacji jeszcze letnie mieli,:kwasny::wink: bo przecież zimy w styczniu wreszcie zresztą w Polsce nikt się nie spodziewał,.

Opublikowano

mój też odpalił od strzała, wsiadam ,przekręcam kluczyk , odpalam, otwieram garaż i jazda hahahahah

Opublikowano
  • Autor

a u mnie + 4 i deszczyk :decayed:

Opublikowano

hahahahahahahaha

Opublikowano
  • Autor

h*jowo ze deszczyk bo kostke kladziemy i trochę przeszkadza :decayed:

Opublikowano

k**wa mać, poręczyć to można, że ktoś coś zrobi lub nie zrobi, a nie ZROBIŁ. Gdzie tu logika?? Jawne kolesiostwo. :facepalm:

Opublikowano

w miejscu spotów to chyba na łyżwach polatać sam lód lepsza jazda:kox:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

taxi mijane Kuby dziś koło kochanowskiego pozdro!

RFS lecimy ? https://www.facebook.com/events/573548129397550/?ref_newsfeed_story_type=regular

Opublikowano

a mój golfina od obrotu odpalil ale ma sprawne swiece żarowe w tamtym roku wymieniane a polówka żony 1.4 tdi od 3 chetlan odpalila ale wieczorem sprawdzilem i zadna swieca zarowa nie byla sprawna wiec motor jest ok jak bez swiec zarowych odpalil przy -17 tak przynajmniej klimatronik pokazywal o 7.20 rano :grin:

Opublikowano

Kwinto, ale wklej jakiś link, który nie będzie mi kazał logować się na Facebook'u.

Opublikowano

mnie to zawsze ominie fajna impreza:facepalm:...

ja się przejadę zobaczę co i jak :naughty:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

wczoraj stał za mną na światłach b 5 z wlepką dope na przedniej szybie ale nie znam...

Opublikowano

może Moskal swoim bolidem wyskoczył się lansować :decayed:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

ONI JUŻ OGLĄDAĆ BYLI! _____ A TY!? _____ AUDI A3 (3912061987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ahahahhaha:polew:

Opublikowano
może Moskal swoim bolidem wyskoczył się lansować :decayed:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

ONI JUŻ OGLĄDAĆ BYLI! _____ A TY!? _____ AUDI A3 (3912061987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ahahahhaha:polew:

e jego widziałem i poznałem ktoś inny

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Kwinto, ale wklej jakiś link, który nie będzie mi kazał logować się na Facebook'u.

[TABLE=class: uiGrid _51mz mvm]

[TR=class: _51mx]

[TD=class: _51m- vTop _51mw]Zapraszamy na 1 SPOT RZKM w tym roku który odbędzie się 31/01/2014

o godz 20:00 na ul. Dębowej.

Serdecznie zapraszamy osoby, kluby radomskie jak i z poza naszego regionu

które jeszcze nie uczestniczyły na wspólnych spocie RZKM.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy :)

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

zlot.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.