Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

komis sprzedaje więc nie ma co się zbytnio napalać bo większośc tych aut wiadomo jaka jest, wystarczy zajrzeć do działu zakup kontrolowany i poczytać opinie o radomskich komisach,ale sprawdzić można , czemu nie

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Oziu, masz tylko 100 km. Wsiadaj w pociąg, przyjeżdżaj i odjeżdżaj eSą. :wink:

spoko spoko bez samochodu przecież nie mógłbym żyć od lipca;]

komis sprzedaje więc nie ma co się zbytnio napalać bo większośc tych aut wiadomo jaka jest, wystarczy zajrzeć do działu zakup kontrolowany i poczytać opinie o radomskich komisach,ale sprawdzić można , czemu nie

no to prawda ostatnio w raodmiu było 5-6 esek została jedna i teraz ta się pokazała.;)

Opublikowano

mało jest ich w PL to i się sprzedają, a że w Radomiu jest zagłębie Szwajcarii to jest ich tu najwięcej

Opublikowano
mało jest ich w PL to i się sprzedają, a że w Radomiu jest zagłębie Szwajcarii to jest ich tu najwięcej
bo tylko u nas mieszkaja twardziele co celnego sie nie boja heheheheh -kazdy żul z pod kiosku ma na siebie jakies auto ze Szwajcarii heheheh
Opublikowano

https://www.facebook.com/syr1us.Automotive

polecam gościa foty Merc WKZ też się załapał :kox:

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 23:56 ----------

zobaczcie wątek ale bym pojechał z kilkoma nie chce się wqr na noc http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/all-b6-audi-a4-bex-radom-oceny-313982/ :rant:

Opublikowano

Kwinto, dowaliłeś swój post o chytrej babie.. :facepalm:

Opublikowano

zobaczcie wątek ale bym pojechał z kilkoma nie chce się wqr na noc http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/all-b6-audi-a4-bex-radom-oceny-313982/ :rant:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: Kwinto ale do kogo masz pretensje ??? Długo sobie Radom pracował na taka opinie :wink:

Opublikowano

W każdym mieście komisy oszukują.

Opublikowano

no cóż prawdę piszą w Rmiu trzeba uważać ;)

Opublikowano

Dokładnie pojechałem kiedyś do wronek,pleszewa, poznań,tam to są dopiero szroty co drugi to topielec z de auta z berlina i takie tam chcesz auto to sam będziesz do de i kupujesz jak ktoś był parę razy to wie jak tam wyglądają okazję cenowe a porządne auto jest e cenie jak w polsce albo drożej ale wtedy to jest auto

Opublikowano

Ale przyjęło sie ze w Radomiu wałki kręcą i tak pozostanie , moze to przez ilość komisów ktora jest naprawde porażająca :wink:

Opublikowano
Ale przyjęło sie ze w Radomiu wałki kręcą i tak pozostanie , moze to przez ilość komisów ktora jest naprawde porażająca :wink:

raczej to się zaczęło dawno dawno temu;]

Opublikowano
Ale przyjęło sie ze w Radomiu wałki kręcą i tak pozostanie , moze to przez ilość komisów ktora jest naprawde porażająca :wink:

Może ale ludzie widocznie lubią być kręceni bo handel kwitnie i nawet się rozwija

Opublikowano

to fakt , chcą jak najmłodsze,jak najtańsze, z przebiegiem jak najmniejszym to i takie własnie stoją dla takich łosi:decayed:

Opublikowano
to fakt , chcą jak najmłodsze,jak najtańsze, z przebiegiem jak najmniejszym to i takie własnie stoją dla takich łosi:decayed:

Dokładnie

Opublikowano
W każdym mieście komisy oszukują.

o to właśnie chodzi że komisy żyją głównie z tego i na takich klientach co się dają robić:wink:

Opublikowano
W każdym mieście komisy oszukują.

o to właśnie chodzi że komisy żyją głównie z tego i na takich klientach co się dają robić:wink:

Z komisem łatwo wygrać w sądzie jak ktoś się czuje oszukany działają ustawy konsumenta z prywatnym raczej sprawy nie do wygrania ,więc każdy wybiera co woli

Opublikowano

jednym słowem temat rzeka, trzeba po prostu sprawdzać auto przed kupnem na wszelakie sposoby , jak się nie znam to jadę do serwisu, płacę i sprawdzają :naughty:

Opublikowano
Ale przyjęło sie ze w Radomiu wałki kręcą i tak pozostanie , moze to przez ilość komisów ktora jest naprawde porażająca :wink:

Nie na darmo trafiłeś na 2 lata do Radomia. Twoim zadaniem jest głosić po świecie dobrą opinię o mieście, które tak naprawdę cierpi przez stereotypy. :wink:

Opublikowano

hehe Moskal misjonarz:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.