Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał, jeśli to przeczytasz, dałbyś radę wziąć ze sobą tego VAG'a ?

Byłbym Ci niezmiernie wdzięczny.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 01:08

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miśki, dzwonił do mnie właśnie gość sprzedający tą S4 i muszę z przykrością stwierdzić, iż mnie nie będzie.

Chodzi oto, że miałem zostawić swoją furę w rozliczeniu, jednakże on dopiero teraz stwierdził, że nie opłaca mu się dołożyć tysiąc-półtora, żeby zamiana aut miała miejsce.

Przepraszam Was za zamieszanie, jednakże dopiero teraz dostałem takie info, więc od razu i Wam przekazuję...

Opublikowano

Bryniu, lecimy. O której Ty będziesz? Nr już Ci wysłałem, więc dzwoń później...

Opublikowano

Miśki, dzwonił do mnie właśnie gość sprzedający tą S4 i muszę z przykrością stwierdzić, iż mnie nie będzie.

Chodzi oto, że miałem zostawić swoją furę w rozliczeniu, jednakże on dopiero teraz stwierdził, że nie opłaca mu się dołożyć tysiąc-półtora, żeby zamiana aut miała miejsce.

Przepraszam Was za zamieszanie, jednakże dopiero teraz dostałem takie info, więc od razu i Wam przekazuję...

Dziwne,gostek buja sie z furą juz ładny kawał czasu i teraz zmienia zdanie :mysli: A może gra na zwłoke i mysli ze przyjedziesz z gotówą :mysli:

Panowie z Radomia, leci ktoś na Automobilklub?

No własnie , o której tam bedziecie ?

Opublikowano

A może gra na zwłoke i mysli ze przyjedziesz z gotówą :mysli:

No właśnie, mnie też to wygląda na jakiś blef. :mysli:

Na Automobilklub możnaby powoli się już zbierać..

Opublikowano

No własnie widziałem Twoje auto w kolejce,za sterami siedział chyba Twój Ł, czekaliśmy z Adrianem kiedy wjedziecie a tu zonk :shocked:

Opublikowano

No widziałem na placu jak ktoś jeździł,moze to byłaś akurat Ty bo przy Twojej furmance Cie nie widziałem, a później już was nie było.

A ta kolejka to jakos dosyć szybko szła, kolega E30 stał dwa miejsca przed wami i dosyć szybko wskoczył na tor.

Opublikowano

A ja z niefartem rozwaliłem na automobilklubie prawe tylne drzwi o opony ;( ;( znalazłem już nowe w Radomiu ale jak by ktoś miał jeszcze jakieś namiary to chętnie najlepiej jak by były w takim samym kolorku.Zna ktoś może przybliżone ceny drzwi w ASO ? Przygoda kosztowna ale czegoś się nauczyłem :wallbash:

Opublikowano

AC miało być załatwione ale nie maiłem czasu i nie załatwiłem stare drzwi da się wyklepać ale nie mam najmniejszych chęci wozić szpachli na pokładzie wole wymienić na nowe. Jak znajdę w takim samym kolorze to będę miał fart jak nie to możne w ASO ma ktoś jakieś znajomości ?

Trochę za ostro z zakrętu wyskoczyłem i pupa poleciałaaaaaaaaaaa w opony zdążyłem zaciągnąć ręczny wyprostowało mnie trochę ale drzwi oberwały

(tu zabrakło quattro)... dobrze że tylko tyle choć drzwi w ASO pewnie z 1000zł będą kosztowały

Opublikowano

Ja też byłem na Automobilklubie, ale tylko jako widz. Później żałowałem, że nie przyjechałem Audicą, bo przymroziło i warunki się poprawiły.

Adrian, niestety nie widziałem Twojego przejazdu. Szkoda drzwi. :confused4: Mam znajomego, który sprowadza z Anglii tylko Audice - jutro zadzwonie do niego i zapytam czy ma jakieś srebrne drzwi.

Brynia, mój kumpel wsiadł na troleje i ściął słupek... :decayed:

Opublikowano

Adrian daruj sobie ASO, poszukaj uzywek w kolorze. Ja też nie widziałem Twojego przejazdu, jak wychodziłem to widziałem ze przestawiłes furmanke na plac. Na którym zakręcie wyleciałes, na tym długim przy bramie?

Opublikowano

Szkoda szkoda ale damy radę wymienię drzwi wypoleruje pozostałości opon z nadkola i znowu będzie jak nowa :evil: To jest kod lakieru jak by znalazł jakieś w dobrym stanie to chętnie wezmę LYZM [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 17:40_________________________________________________

Adrian daruj sobie ASO, poszukaj uzywek w kolorze. Ja też nie widziałem Twojego przejazdu, jak wychodziłem to widziałem ze przestawiłes furmanke na plac. Na którym zakręcie wyleciałes, na tym długim przy bramie?

Na ostatnim (dojazd do prostej startowej) byłem po zewnętrznej a zjechałem do wewnętrznej na zakręcie to mnie zgubiło

Opublikowano

Spoko, drzwi napewno znajdziesz. W wolnej chwili podrzuc mi to zdjęcie, wiesz ktore :cool1: ,adres masz na PW

Opublikowano

Właśnie kopiuje z aparatu. Reakcja ojca: "Kiedy się za niego bierzemy ?"

Opublikowano

No gumowy własnie. Rozpędził się pod koniec i ściął. :decayed:

Opublikowano

Adrian, niestety nie widziałem Twojego przejazdu. Szkoda drzwi. :confused4: Mam znajomego, który sprowadza z Anglii tylko Audice - jutro zadzwonie do niego i zapytam czy ma jakieś srebrne drzwi.

tomaszust a ten Twoj kolega ma może jakieś b6??

Opublikowano

tomaszust a ten Twoj kolega ma może jakieś b6??

Zawsze B5 to były najnowsze jakie sprowadzał, ale też dawno się z nim nie widziałem i może się coś zmieniło. Zapytam.. W ogóle może zaproszę go tu na forum, bo jest zarejestrowany.

Opublikowano

tomaszust a ten Twoj kolega ma może jakieś b6??

Zawsze B5 to były najnowsze jakie sprowadzał, ale też dawno się z nim nie widziałem i może się coś zmieniło. Zapytam.. W ogóle może zaproszę go tu na forum, bo jest zarejestrowany.

Nie pytałeś kolegi o te drzwi ? Jutro wyruszam na poszukiwanie anglików wiozłem sobie wolne na jutro żeby mieć trochę czasu...

Opublikowano
  • Autor

Przelatywałem dziś koło 19 obok OBI ale chyba były tylko BMki i kilka aut z VAGa od nas nikogo ...

Opublikowano

bo my to tylko na spontanie sie spotykamy[;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.