Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam witam jak mi się uda to i ja zawitam wszystko zależy od speców z warsztatu:)

A co tam Ci się stało?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak zdążę to może i ja (w drodze powrotnej z Poznania) podlecę

Opublikowano

mcm00 dawaj dawaj, pokaz no sie chociaż raz chłopaku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mcm00 dawaj dawaj, pokaz no sie chociaż raz chłopaku :wink4:

będę gonił jak mogę :wink4:

Opublikowano

oZiX , czy Ty czasem nie pomieszkujesz na Gołębiowie II , chyba kiedyś Cię tam widziałem? :mysli:

Michał tak mieszkam tam:P ale blok obok koleś ma identyczną tylko z ciemną szybą i chromowanymi lusterkami;) a ja dopiero wczoraj zjechałem tak, że dziś się pokaże;)) do zobaczenia[;

Opublikowano

oZiX , czy Ty czasem nie pomieszkujesz na Gołębiowie II , chyba kiedyś Cię tam widziałem? :mysli:

Michał tak mieszkam tam:P ale blok obok koleś ma identyczną tylko z ciemną szybą i chromowanymi lusterkami;) a ja dopiero wczoraj zjechałem tak, że dziś się pokaże;)) do zobaczenia[;

To chyba ten kolega z forum któremu ukradli navi :mysli:

Opublikowano

Zapowiada się, że konkretna ekipa dziś będzie. Bardzo mnie to cieszy. :)

Opublikowano

no ja dopiero odebrałem autko a co miałem a więc same problemy pllanowanie głowicy potem kolejne jazdy z silnikiem jednym słowem mega porażka :confused4:

Opublikowano
  • Autor

to kto mnie dziś obudził :>

Opublikowano

to kto mnie dziś obudził :>

Hehe, a myslelismy że poszedłes gdzieś na zakupy :decayed:

Spocik :good: , fajnie było poznać nowych klubowiczów no i oczywiscie sympatyczną klubowiczkę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to kto mnie dziś obudził :>

Hehe, a myslelismy że poszedłes gdzieś na zakupy :decayed:

Spocik :good: , fajnie było poznać nowych klubowiczów no i oczywiscie sympatyczną klubowiczkę :naughty:

sympatyczną klubowiczkę chyba przespałem :wallbash:

Opublikowano

to kto mnie dziś obudził :>

Hehe, a myslelismy że poszedłes gdzieś na zakupy :decayed:

Spocik :good: , fajnie było poznać nowych klubowiczów no i oczywiscie sympatyczną klubowiczkę :naughty:

sympatyczną klubowiczkę chyba przespałem :wallbash:

No niestety, żałuj :wink4:

Opublikowano

to kto mnie dziś obudził :>

ja sie staralem ale mam chyba za cichy klakson:D

Opublikowano
  • Autor

dobrze że spota nie przespałem :>

Opublikowano

Szkoda że nie mogłem wpaść ;( Furka stoi robią mi te drzwi... Ale jutro ją odbieram :evil:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za przybycie. Kinga i mcm, miło było poznać. :th:

Spocik się udał, szkoda tylko, że wcześniej nie wpadliśmy na to, że mcm może spać w samochodzie... :D

mokom, to konkretna sprawa. :kwasny: U Maślanki robiłeś auto?

Opublikowano

Spocik się udał, szkoda tylko, że wcześniej nie wpadliśmy na to, że mcm może spać w samochodzie...

Dobrze że wogóle na to wpadlismy i tam podjechalismy :decayed: , winnym razie dzisiaj mcm00 by tu napisał ze był a nikogo nie zastał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spocik się udał, szkoda tylko, że wcześniej nie wpadliśmy na to, że mcm może spać w samochodzie... :D

tak czasami bywa że trzeba spać w aucie jak się nocki za kierą zarywa :)[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 09:38_________________________________________________

Spocik się udał, szkoda tylko, że wcześniej nie wpadliśmy na to, że mcm może spać w samochodzie...

Dobrze że wogóle na to wpadlismy i tam podjechalismy :decayed: , winnym razie dzisiaj mcm00 by tu napisał ze był a nikogo nie zastał :wink4:

pewnie bym się nie przyznał że przespałem :wink4:

Opublikowano

tak czasami bywa że trzeba spać w aucie jak się nocki za kierą zarywa :)

Ano tak to czasem jest. Dobrze, że w ogóle się zjawiłeś. :th:

Opublikowano
  • Autor

tak czasami bywa że trzeba spać w aucie jak się nocki za kierą zarywa :)

Ano tak to czasem jest. Dobrze, że w ogóle się zjawiłeś. :th:

Nie wiedziałem, że obok Fregaty się spotykamy to bym tam podjechał i wcześniej pewnie byście mnie obudzili :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.