Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja podjechałem do VAGów ok 19:15. :naughty:

Adrian, znalazłeś już drzwi? Pytałem o to Janusza - podobno ma jakieś srebrne.. Wyślę Ci jego nr na PW..

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek, chyba sie dzisiaj mijaliśmy na Podwalnej ok 13ej :cool1:

Opublikowano

Ja podjechałem do VAGów ok 19:15. :naughty:

Adrian, znalazłeś już drzwi? Pytałem o to Janusza - podobno ma jakieś srebrne.. Wyślę Ci jego nr na PW..

Drzwi już mam znalazłem prawie takie same ( minimalnie inny odcień) zjeździłem za nimi chyba pól Mazowsza :wallbash:

Zamawiam naklejki na furki chce sie ktoś przyłączyć do zamówienia ?

Opublikowano

jak możesz weż dla mnie jedną a kasę podrzucę na spota któregoś ok??

Opublikowano

No to i ja wezmę sztuke , nakleję żonie na corsę bo audi właśnie sprzedałem :wink4:

Opublikowano

Czemu sprzedałeś AUDI ? Co kupujesz też AUDI ??

Opublikowano

Michał, niestety nie widziałem Cię. :wink4:

BTW też chcę sprzedać Audi.. Szkoda mi. ;(

Opublikowano

No własnie widziałem ogłoszenie ze Twoja też do sprzedania.

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj? Jakby coś to ja będę.. :)

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj? Jakby coś to ja będę.. :)

a tez sobie podjade moze;)

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie ;(

Opublikowano

bylismy we czech:D

Opublikowano

bylismy we czech:D

Tak trzymac :good:, za tydzien postaram sie wpasc :wink4:

Opublikowano

bylismy we czech:D

Tak trzymac :good:, za tydzien postaram sie wpasc :wink4:

ta za tydzien to sesja:P

Opublikowano

Sesja to w sobote jest... :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 09:23_________________________________________________Przyjeżdza ktoś dzisiaj? :naughty:

Opublikowano

Sesja to w sobote jest... :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 09:23_________________________________________________Przyjeżdza ktoś dzisiaj? :naughty:

jak załatwisz tylną szybe dla mnie:D

Opublikowano

Sesja to w sobote jest... :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 09:23_________________________________________________Przyjeżdza ktoś dzisiaj? :naughty:

jak załatwisz tylną szybe dla mnie:D

Co sie stało z twoją tylną szybą ?

Opublikowano

Hmm, w sumie mogłem się za tym zakręcić. Wiem, że gdzieś na Dębowej wstawiają szyby. :mysli:

A teraz auto masz w garażu, czy jest przykryte czymś? :decayed:

Opublikowano

Właśnie , oZiX co się stało? Mam kolezkę który wstawia szyby na Polnej, moglibyśmy cos ponegocjować z cena :wink4:

Opublikowano

heh pytałem polna 860 pln za szybę [; ASO 950 z montażem;P

Samochód teraz mam w garażu więc przynajmniej nic się z nim nie stanie a szybę w wiadrze jest mobilna:D

Pojechałem do kolegi w wawie na stawki i nie było mnie 20-25 min przy samochodzie i wywalili mi tylną szybę;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.