Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to podjedź po mnie :wink4:

Pod warunkiem, że ktoś dowiezie Cie na dworzec.. :decayed:

Nie no, jeśli trzeba to PW i się jakoś dogadamy...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to podjedź po mnie :wink4:

Pod warunkiem, że ktoś dowiezie Cie na dworzec.. :decayed:

Nie no, jeśli trzeba to PW i się jakoś dogadamy...

żartowałem, ja nie pije za często, więc tym razem dam sobie spokój

Opublikowano

żartowałem, ja nie pije za często, więc tym razem dam sobie spokój

A ja walczę z alkoholizmem - piję więcej, żeby inni mieli mniej. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

żartowałem, ja nie pije za często, więc tym razem dam sobie spokój

A ja walczę z alkoholizmem - piję więcej, żeby inni mieli mniej. :decayed:

można i tak :>

a ja zawsze byłem kierowcą i to mi pasowało

Opublikowano

a ja zawsze byłem kierowcą i to mi pasowało

Hmm, to już wiemy kto po nas wszystkich przyjedzie. :naughty:

UWAGA! Adresy zamieszkania przesyłamy do mcm'a na PW. :D

Opublikowano

Po mnie będzie miał po drodze :decayed:

Opublikowano

Po mnie będzie miał po drodze :decayed:

mcm musi zrobić tak, żeby po wszystkich miał po drodze. :decayed:

Opublikowano

Jak już robisz wiekszy objazd to zahacz też o Pragę :kox:

:decayed:

Opublikowano

Jak już robisz wiekszy objazd to zahacz też o Pragę :kox:

:decayed:

Spoko, dla mcm'a to przecież po drodze. :naughty:

Opublikowano

Jak już robisz wiekszy objazd to zahacz też o Pragę :kox:

:decayed:

Spoko, dla mcm'a to przecież po drodze. :naughty:

Pamietaj tylko że to Twoim autem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok jutro zapinam przyczepkę do audika i jadę zbierać klientów

Opublikowano

Siema :kox:

Ostatnio mi się tu tak spodobało, że postanowiłem się z Wami przywitać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tez cos niecos woze w samochodzie a ze mam niedaleko na spota 5 min , to jak furka zostanie na parkingu pob billa to prawie jak pod domem :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Siema :kox:

Ostatnio mi się tu tak spodobało, że postanowiłem się z Wami przywitać :kox: :kox: :kox:

no siema :tongue4:

Opublikowano

Siemasz Poziek, czy też zamawiasz sobie u Naszego kolegi podwózkę na spota? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemasz Poziek, czy też zamawiasz sobie u Naszego kolegi podwózkę na spota? :decayed:

Poźkowi naszykuję SPECJALNE miejsce :wink4:

Opublikowano

Siemasz Poziek, czy też zamawiasz sobie u Naszego kolegi podwózkę na spota? :decayed:

na pace zitroena ?

widziałem jak Tomek jeździ w Ułęży :decayed: więc nie wiem czy bym się odważył :decayed:

Opublikowano

Siemasz Poziek, czy też zamawiasz sobie u Naszego kolegi podwózkę na spota? :decayed:

na pace zitroena ?

widziałem jak Tomek jeździ w Ułęży :decayed: więc nie wiem czy bym się odważył :decayed:

Noo, kolega nam sie nic nie chwalił :decayed: , ale spoko, driverem bedzie mcm00 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Siemasz Poziek, czy też zamawiasz sobie u Naszego kolegi podwózkę na spota? :decayed:

na pace zitroena ?

widziałem jak Tomek jeździ w Ułęży :decayed: więc nie wiem czy bym się odważył :decayed:

Noo, kolega nam sie nic nie chwalił :decayed: , ale spoko, driverem bedzie mcm00 :wink4:

ja tez potrafię :wink4:

Opublikowano

Siema :kox:

Ostatnio mi się tu tak spodobało, że postanowiłem się z Wami przywitać :kox: :kox: :kox:

Siema, przywitać się możesz. Nawet posiedzieć też możesz tutaj, pod warunkiem, że z nikim się nie zetniesz. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.