Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no ja tylko stwierdziłem tak bo jak przeglądałem allegro to 18'' widziałem w mniejszych pieniądzach z tym wzorem i łoponami. ale może faktycznie jego opony są w bardzo dobrym stanie;) muszę zobaczyć jak mój fundusz reprezentacyjny się miewa bo w dobie kryzysu pensję obniżyli...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też takie chciałem ale zmieniłem zdanie bo w Radomiu mają ciekawsze ale nie wiem jak z wytrzymałością...

Opublikowano

Też takie chciałem ale zmieniłem zdanie bo w Radomiu mają ciekawsze ale nie wiem jak z wytrzymałością...

:kox:

Opublikowano

O gustach się nie dyskutuje :cool1:

Opublikowano

Adrian a ta opcja z Radomia ma rozstaw 5x112 bo na stronce go nie przedstawiają?? i wydaje mi się lepsza niż z poza :)

Opublikowano

Noo, dziś na spocie była liczna grupa - 3 osoby... :decayed:

mokom, Ciebie to ja już ze sto lat nie widziałem. :wink4:

Opublikowano

Adrian a ta opcja z Radomia ma rozstaw 5x112 bo na stronce go nie przedstawiają?? i wydaje mi się lepsza niż z poza :)

Dzwoniłem już tam mają rozstaw na A4 ale tak jak powiedzieli bezsensem jest wystawianie tego samego wzoru po kilkadziesiąt razy.

Opublikowano

Adrian a ta opcja z Radomia ma rozstaw 5x112 bo na stronce go nie przedstawiają?? i wydaje mi się lepsza niż z poza :)

Dzwoniłem już tam mają rozstaw na A4 ale tak jak powiedzieli bezsensem jest wystawianie tego samego wzoru po kilkadziesiąt razy.

te z radomia to ma chłopak z wacyna co nie?? taki co jeżdził camaro?:) mi ogolnie nie podobaja sie felgi ktore maja miliard dziur na śruby

Opublikowano

Czyli te z Radomia powinny ci się podobać maja tylko 8 dziór :kox:

Opublikowano

te z radomia to ma chłopak z wacyna co nie?? taki co jeżdził camaro?:) mi ogolnie nie podobaja sie felgi ktore maja miliard dziur na śruby

A jakie felgi sie Tobie podobaja? :decayed:

Opublikowano

Tomaszust ostatnio troche za dużo spraw które mnie ograniczają ale obiecuje poprawę:)

Opublikowano

Czyli te z Radomia powinny ci się podobać maja tylko 8 dziór :kox:

AŻ!!![br]Dopisany: 21 Luty 2009, 11:30_________________________________________________ ;(

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy A4 z Radomia!

Dużo Was jest na tych spotach?

Opublikowano

Witaj :hi: Różnie bywa 5-6 osób nie wiem jak tam ostatnio opuściłem trochę się :embarrassed:

Opublikowano

Może któregoś piątku zagoszcze na spociku jak tylko znajde czas...

Opublikowano
:good:
Opublikowano

jest nas wielu;) Acz kol wiek czasami mało :embarrassed: Adrian był raz a może dwa;> pewnie jak się zrobi cieplej to przybędzie nas trochę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.