Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale w jaki sposób ominąć jak ich mapa pokazuje tak : Radom , Kielce, Katowice, Kraków, Zakopane więc bardziej prawdopodobne że już nie ma drogi no w końcu mamy kryzys :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale w jaki sposób ominąć jak ich mapa pokazuje tak : Radom , Kielce, Katowice, Kraków, Zakopane więc bardziej prawdopodobne że już nie ma drogi no w końcu mamy kryzys :decayed:

jeśli tak to ja nie wiem o co chodzi ale pewnie zumi źle pokazuje

Opublikowano

Tomek, leć jak biali ludzie

Rasistka :decayed:

Opublikowano

Tomek, leć jak biali ludzie

Rasistka :decayed:

Trzeniu, witaj w ,,Radomiu" :>

:hi:

Opublikowano

czyli prosta sprawa nie słuchać nigdy więcej zumi :> i tłuc jak Brynia mówi

Chodzi o to że zawsze tak się jeżdziło ale skoro zumi pokazało mi inaczej myślałem że poprostu coś się stało z ta drogą Kielce-Kraków

zresztą wpisałem teraz Kielce - Kraków ok 120km jest w realu a zumi pokazuje mi 190 przez Busko - Zdrój no powalona strona

Opublikowano
  • Autor

goscie dziś w Radomiu, :decayed:

Poznań, Wawa, Kraków

Opublikowano

z kielc do kraka ok 120km

z kraka do zakopca ok 100

Opublikowano

Trzeniu gdzie ty byłeś? dawno cię nie widziałem.

Opublikowano

Trzeniu gdzie ty byłeś? dawno cię nie widziałem.

no jestem cały czas :wink4:

Opublikowano

Ale jakoś tak mało widoczny ostatnio :guma:

Opublikowano

Ale jakoś tak mało widoczny ostatnio :guma:

Bo Ty juz nie widzisz innych kolorów tylko różowe :decayed:

Opublikowano

goscie dziś w Radomiu, :decayed:

Poznań, Wawa, Kraków

a jutro online w Radomiu Poznań :)

Jakiego sklepu szukasz na odrodzenia, bo z tego co kojarzę to jest tam tylko sklep z art dziecięcymi, nic więcej a przepraszam i wkłady kominkowe

Gadaj co konkretnie potrzeba, to zaraz Ci podpowiemy

Bryniu .. z bielizną ... :kox:

PS.

No i chyba Lech dostał bęcki od Udineze :D

Opublikowano

Ojj :naughty:

Nic nie chce mówić, ale jak Bryńka zna wszystkie sklepy z dobra bielizną w Radomiu, to musi napewno mieć dobrą kolekcję :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ojj :naughty:

Nic nie chce mówić, ale jak Bryńka zna wszystkie sklepy z dobra bielizną w Radomiu, to musi napewno mieć dobrą kolekcję :gwizdanie:

O kolekcji to nie będe pisać :embarrassed: ale akurat mało kupuję w Radomiu :), aczkolwiek sklepy znam :>

latasz do Paryża czy do Stolicy :decayed:

Opublikowano

jakby co to polecam firmę Selmark ... aczkolwiek czasem jak coś mi sie podoba to jest to stary model i nie dostępny .. a nowe często dużó ecie-pecie kosztują :P

O kolekcji to nie będe pisać :embarrassed: ale akurat mało kupuję w Radomiu :), aczkolwiek sklepy znam :>

no włąśnei sklepy trzeba znać, no i to trzeba pomacać ... ;)

Opublikowano

Wstyd się przyznać, ale do Stolicy :confused4: i to po wiekszość rzeczy

I nawet się wtedy nie odezwiesz, nie poradzisz :disgust:

Chętnie byśmy Ci fachowo i obiektywnie poradzili, w czym Ci do twarzy :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wstyd się przyznać, ale do Stolicy :confused4: i to po wiekszość rzeczy

I nawet się wtedy nie odezwiesz, nie poradzisz :disgust:

Chętnie byśmy Ci fachowo i obiektywnie poradzili, w czym Ci do twarzy :naughty: :naughty:

w samej bieliźnie na pewno :>

Opublikowano
  • Autor

Wstyd się przyznać, ale do Stolicy :confused4: i to po wiekszość rzeczy

I nawet się wtedy nie odezwiesz, nie poradzisz :disgust:

Chętnie byśmy Ci fachowo i obiektywnie poradzili, w czym Ci do twarzy :naughty: :naughty:

Qrde, dzięki - na Was zawsze można liczyć, ale jest mały problem- na zakupy zawsze zabieram mojego Ł.........- wiadomo czemu :naughty:

no on najlepiej wie w czym ci do twarzy :wink4:

Opublikowano

Qrde, dzięki - na Was zawsze można liczyć, ale jest mały problem- na zakupy zawsze zabieram mojego Ł.........- wiadomo czemu :naughty:

Dałabyś chłopakowi odetchnąć, odpocząć :wink4::naughty:

:decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Qrde, dzięki - na Was zawsze można liczyć, ale jest mały problem- na zakupy zawsze zabieram mojego Ł.........- wiadomo czemu :naughty:

Dałabyś chłopakowi odetchnąć, odpocząć :wink4::naughty:

:decayed: :decayed:

fakt

na zakupach z kobietą, męcząca sprawa

ja wytrzymuje 15 minut :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.