Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu też macie rację, na pewno zastrzyki są lepsze niż tabletki. I czy te zastrzyki co bierzesz to one są z powietrzem? To tak z czystej ciekawości.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki odzim. Czy zastrzyki mają powietrze ? Hym ciężkie pytania zadajesz nie wiem na pudełku nic takiego nie pisze zastrzyki to Fragmin.

Kto z klubu ma niebieskiego avanta B6 z klubową naklejką na klapie bagażnika ?

Opublikowano

Dziś pod moim oknem stał naklejka rzuciła mi się w oczy :)

Opublikowano

Dziś pod moim oknem stał naklejka rzuciła mi się w oczy :)

A gdzie masz okno..? :decayed:

Opublikowano

Dziś pod moim oknem stał naklejka rzuciła mi się w oczy :)

A gdzie masz okno..? :decayed:

Na świat :decayed:

Opublikowano

No dobra przyznaje się z nadmiaru czasu filuje przez okno i spisuje nr. samochodów parkujących na trawie. :kox: :kox: :kox: :kox: Moje okno ostatnio było na Michałowie (Piastowska)...

Opublikowano

No dobra przyznaje się z nadmiaru czasu filuje przez okno i spisuje nr. samochodów parkujących na trawie. :kox: :kox: :kox: :kox: Moje okno ostatnio było na Michałowie (Piastowska)...

ciekawe gdzie będzie jutro :mysli:

Opublikowano

a ja jak patrze przez swoje widzę ścieżkę biegnącą do lasu :decayed: :decayed: :decayed: a pozostali co widzą?? :>

Opublikowano
  • Autor

ja widzę komin kotłowni Rolmleczu :)

Opublikowano

Ja jak wyglądam przez okno to widzę żywopłot. :D

Opublikowano

ja z okna w Radomiu widzę dzieci;)) :hi: :hi:

a na swojej wiosce pod warszawa pole kapusty[[[;

Opublikowano

ja widzę komin kotłowni Rolmleczu :)

:sick3: :sick3: :sick3: straszny widok i już nie Rolmleczu, tylko Mlekpolu ;(

Ja widzę ulicę, przeystanek, sklep typu PSS i Dom Kombatanta

Ale jeszcze 3 miesiące i będę widzieć lasy, drogę, pola i.........dom teściów

no to zabrzmiało jak zaproszenie na parapetówkę;)) Osobiście gratuluje decyzji budowy koło teściów;) z Jednej strony fajna opcja ale ja bym się chyba na to nie zdecydował:))

Bryniu a jak tam sytuacja w Mlekpolu? też was "kryzys" zastał?!

Opublikowano
  • Autor

ja widzę komin kotłowni Rolmleczu :)

:sick3: :sick3: :sick3: straszny widok i już nie Rolmleczu, tylko Mlekpolu ;(

Ja widzę ulicę, przeystanek, sklep typu PSS i Dom Kombatanta

Ale jeszcze 3 miesiące i będę widzieć lasy, drogę, pola i.........dom teściów

dom teściów ... tego nie chciałbym widzieć, dlatego wolę komin Mlekpolu :>

Opublikowano

STO LAT TOMEK :drunk::zemdlal::banan1::banan::banan1::banan::banan2: :banan2: :drunk: :drunk: :drunk::drinks: :drinks: :drinks::beach: :beach:

Bry :hi:

Opublikowano

dziękować:):hi:

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie, Najlepszego dla Wszystkich Tomków, którzy mają dzisiaj imieninyPS. W piatek wypijemy herbatę na spocie :naughty:

Tomek stawia imieninową :>

Opublikowano

Pijcie zdrowie mojej nogi bo to prawa ta od pedała gazu :evil: Świruje :kox: Najlepszego Tomaszu :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Nauczycielka oznajmia na początku lekcji:

- A dzisiaj porozmawiamy o tym, skąd biorą się dzieci...

Na to Jasiu znudzonym głosem:

- A ci co już dymali mogą wyjść na fajkę ??

Opublikowano

ciekawe widoki macie hehe Tomaszust masz kozacko tylko gniazdka brakuje:)

a no i najlepszego Tomaszom :):naughty:

Opublikowano

Tomek stawia imieninową :>

No mnie się upiekło, bo imieniny mam 29 grudnia. :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.