Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszust ta ze Skaryszewa to ta granatowa zgadza się:) mnie niestety nie będzie jutro znów Lublin :(:( już mi wstyd takie zaległości

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszust ta ze Skaryszewa to ta granatowa zgadza się:)

To chyba znam właściciela. Ma też białe lampy z tyłu, co niestety mi się nie podoba.. :sick3: A pod maską drzemie 1.6. :naughty:

Opublikowano

heh Pany na E7 to już dawno nikt nie stoi!! Tomaszust niestety mówię prawdę więc jutro przyjadę i Cie przytulę!:D:przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

heh Pany na E7 to już dawno nikt nie stoi!! Tomaszust niestety mówię prawdę więc jutro przyjadę i Cie przytulę!:D:przebiegly:

muszę to zobaczyć :>

Opublikowano

heh Pany na E7 to już dawno nikt nie stoi!! Tomaszust niestety mówię prawdę więc jutro przyjadę i Cie przytulę!:D:przebiegly:

muszę to zobaczyć :>

lepiej tego nie oglądać ...

Opublikowano

Yyy.., słuchajcie, jeszcze nie wiem, czy będę mógł wieczorem podjechać... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

YYY..., u mnie też się z rana popiep......o, ale... postaram się mocno :wink4:

Opublikowano

Chyba że ktoś będzie trzymał Ozixa, to wtedy zaryzykuję i przyjadę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chyba że ktoś będzie trzymał Ozixa, to wtedy zaryzykuję i przyjadę. :decayed:

:polew:

Opublikowano

Chyba że ktoś będzie trzymał Ozixa, to wtedy zaryzykuję i przyjadę. :decayed:

:polew:

bu nie to nie!! to ja nie przyjadę~!!!

Opublikowano

Ozix, przyjedź, bo ja teraz naprawdę nie wiem czy będę. Wyskoczył mi wyjazd do Stolicy, a wiadomo jak to później wygląda powrót w piątki... :sick3: Mam nadzieję, że tylko się spóźnię. :)

Opublikowano

Ozix, przyjedź, bo ja teraz naprawdę nie wiem czy będę. Wyskoczył mi wyjazd do Stolicy, a wiadomo jak to później wygląda powrót w piątki... :sick3: Mam nadzieję, że tylko się spóźnię. :)

ja wcczoraj wyjechalem z wawy o 18 z bemowa jechalem przez ursus reguły do janek i w sumie do radomia jechalem godzinę czydzieści pięć

Opublikowano
  • Autor

Ozix, przyjedź, bo ja teraz naprawdę nie wiem czy będę. Wyskoczył mi wyjazd do Stolicy, a wiadomo jak to później wygląda powrót w piątki... :sick3: Mam nadzieję, że tylko się spóźnię. :)

Tomek, nowym furakiem to chyba pogonisz :wink4:

Opublikowano

nowy to jeszcze pewnie na dotarciu:>

Opublikowano

Brynia

Pozdrawiam. Cóż to było za spotkanie w M1 :hi:

oj chłopaki, chłopaki :wink4:

Tomaszust a gdzieś Ty widział ,,czułości" na E7, trasa na Ostrowiec Św to jest prawdziwe zagłębie :polew: :polew: :polew:

Szczególnie lasek w okolicy Skaryszewa :polew:

Opublikowano
  • Autor

dziś mogę się spóźnić ...

Opublikowano

tomaszust! jest mi przykro!

Opublikowano

Tomaszust a gdzieś Ty widział ,,czułości" na E7, trasa na Ostrowiec Św to jest prawdziwe zagłębie :polew: :polew: :polew:

No to przecież nie ja te czułości widziałem.. Chociaż wiem, że na E7 w okolicach Kosowa to lubią stać. Na Budkach Skaryszewskich to oczywiście zatrzęsienie. :decayed:

Ozix, już mnie nie lubisz? :confused4: Berlingo już dotarte, :evil: ale podgonić się nie dało. Do Tarczyna był korek gigant, dobrze, że objechałem bokami. Później już jakoś szło, ale nie dotarłem na spota bo musiałem jeszcze szybko na Ustronie podjechać. Obiecuję poprawę za tydzień. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zmarzli my troche dziś ...

Opublikowano

A była herbatka? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.