Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A dobrze ale jak tak dalej będę łaził to będę musiał sobie sprawić nowy gips :decayed:

Spoko Adrian, na spocie robimy zrzutkę na nowy, wpadaj w piątek na herbatkę

Brynia co znaczy ta skodzina w avatarku :cool1:

Do piątku cały tydzień zobaczymy :D

pewnie nowa służbowa :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No bo już sie bałem :D

Opublikowano
  • Autor

Spoko, jeszcze nic

Na razie - jak w podpisie- Skoda moje marzenie :wink4:

:shocked:, marzenie :?: :wink4:

Opublikowano

Bryniu, to jakaś prowokacja? :naughty:

Adrian, kiedy wstawisz zdjęcia ze spota? :decayed:

Opublikowano

Wstawiałem już link...

http://www.motoclubradom.info/spot.rar

W szpitalu widziałem naszego kolegę rehabilitanta...

Opublikowano
  • Autor

Adrian, kiedy wstawisz zdjęcia ze spota? :decayed:

www.motoclubradom.info/spot.rar Tu można pobrać zdjęcia mam nadzieje że nie będzie problemów :D

tutaj są :>

Opublikowano

O maasz, przeoczyłem ten link. :>

Opublikowano

W szpitalu widziałem naszego kolegę rehabilitanta

wlasnie jak wchodzilem to widzialem twoja fure pod samym szpitalem zaparkowana, no ale ciebie nie widzialem

Opublikowano

W szpitalu widziałem naszego kolegę rehabilitanta

wlasnie jak wchodzilem to widzialem twoja fure pod samym szpitalem zaparkowana, no ale ciebie nie widzialem

Bo złe patrzyłeś siedziałem za pasażera :)

Opublikowano

Na razie latam na zabiegi do Salute, jak odbiorę RTG to pomyślimy co dalej

hehehe bo wlasnie tam cie widzialem, ale nie bylem pewny ze to ty , bo tam tez pracuje :> , ale tylko do poludnia ,chyba wczoraj Cie widzialem, ale pomyslalem ze chyba mi sie przewidzialo, a w szpitalu rtg szybko sie robi praktycznie bez czekania

Opublikowano

ok ,

Opublikowano

Spot w szpitalu :polew:

Opublikowano

Byłem dziś na prześwietleniu :decayed: Co za dużo to nie zdrowo...

Opublikowano

Słuchajcie, ja też ostatnio po szpitalach jeżdżę. We wtorek byłem u neurologa, teraz mam skierowanie do endokrynologa (od tarczycy, bo przypadkowo wyszło, że mam jakiś guzek). I już się wkurzam, bo cały czas coś nowego wychodzi i cały czas pobierają krew, robią prześwietlenia i kierują do różnych poradni. A zaczęło się to w listopadzie jak zaczęło mi się kręcić w głowie i pojechałem na pogotowie...

To kiedy robimy spota w szpitalu? Ja mogę się dopasować. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie, ja też ostatnio po szpitalach jeżdżę. We wtorek byłem u neurologa, teraz mam skierowanie do endokrynologa (od tarczycy, bo przypadkowo wyszło, że mam jakiś guzek). I już się wkurzam, bo cały czas coś nowego wychodzi i cały czas pobierają krew, robią prześwietlenia i kierują do różnych poradni. A zaczęło się to w listopadzie jak zaczęło mi się kręcić w głowie i pojechałem na pogotowie...

To kiedy robimy spota w szpitalu? Ja mogę się dopasować. :decayed:

ojojojojoj... , żeby na się cała radomska ekipa nie posypała :wink4:

Opublikowano

ojojojojoj... , żeby na się cała radomska ekipa nie posypała :wink4:

Spokojnie, złego licho nie bierze. :decayed:

Opublikowano

Wyjdziesz z tego ! Młodyś i silny.. :cool1:

Ważne, żeby na Kolonoskopię nie zaczęli Cię kierować.. :wink4:

Opublikowano

ojojojojoj... , żeby na się cała radomska ekipa nie posypała :wink4:

Spokojnie, złego licho nie bierze. :decayed:

Racja :polew:

Opublikowano
  • Autor

a ja się kataru kurde nabawiłem ... :)

Opublikowano

Ważne, żeby na Kolonoskopię nie zaczęli Cię kierować.. :wink4:

A co to? :mysli:

Bryniu, a czy ta Twoja znajoma przyjmuje na Dżozefowie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.