Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uff, no to jest :>

Eno, to czym Michał przyszaleje na spocie?

zapewne B7 :wink4::)

Eee tam, skromniutko AVFik 2004 :wink4:

juz nie badz taki skromny

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Uff, no to jest :>

Eno, to czym Michał przyszaleje na spocie?

zapewne B7 :wink4::)

Eee tam, skromniutko AVFik 2004 :wink4:

oblookamy, zobaczymy jak skromniutko :wink4:

Opublikowano

Michał, no to w następny piątek koniecznie musisz przyjechać. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Więc gratulacje Pani Dyrektor, w następny piątek służbowa Śkoda :naughty: :?:

Opublikowano

Będziemy opijać Michał autko :> i moją nową pracę :>

,, Mówicie mi Pani Dyrektor" :polew: :polew: :polew:

Bo akloholu od wczoraj już nie piję. Wpadałm do kolegi wczoraj wieczorem na jedno piwo, a skończyło się na winie. Całą noc :sick3:. Dopiero dochodzę do siebie. Więcej nie piję !!!!! :gwizdanie:

Gratki Brynieczka, :> to na następnej imprezce będzie sporo do opijania. :kox: Szczegóły podam jak się zobaczymy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Więc gratulacje Pani Dyrektor, w następny piątek służbowa Śkoda :naughty: :?:

Na razie Skody nie będzie, może się uda że to nie będzie Skoda tylko cos innego :naughty:

S4 B8 :naughty:

Opublikowano

No właśnie Kaśka, dawno się nie widziałyśmy.

Może zorganizujemy gdzieś spotkanko :mysli: :mysli: :mysli: np u Oniaka :polew: :polew: :polew:

Ale podkreslam po raz kolejny- od wczoraj nie piję :polew:

Dzisiaj mam "spotkanie" w tej ważnej kwestii. To dam jutro znać co i jak ale na pewno nie z samego rana. :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gratki Brynia :oklaski: :thumbup:

Opublikowano

Kto jutro wpadnie ?? Jakkolwiek by to zabrzmiało :polew:

Opublikowano
  • Autor

może ja :mysli:, jak czas pozwoli

Opublikowano

Moze ja sie w końcu wybiorę :mysli:

mcm00 , nie jechałes czasem w niedziele przez Garbatke Let?

Opublikowano
  • Autor

Moze ja sie w końcu wybiorę :mysli:

mcm00 , nie jechałes czasem w niedziele przez Garbatke Let?

przyjedź pochwal się :wink4:

przez Garbatkę nie jechałem :)

Opublikowano

Moze ja sie w końcu wybiorę :mysli:

mcm00 , nie jechałes czasem w niedziele przez Garbatke Let?

przyjedź pochwal się :wink4:

przez Garbatkę nie jechałem :)

Taka podobna sztuka krązyła,myslałem ze moze Twoja :wink4:

Pochwalę się jak zarejestruję,nie mam juz tablic więc nie moge jeździc, ale na spota chyba wpadne.

Opublikowano

tez jutro wpadnę :> na spota oczywiście

Opublikowano
  • Autor

Moze ja sie w końcu wybiorę :mysli:

mcm00 , nie jechałes czasem w niedziele przez Garbatke Let?

przyjedź pochwal się :wink4:

przez Garbatkę nie jechałem :)

Taka podobna sztuka krązyła,myslałem ze moze Twoja :wink4:

Pochwalę się jak zarejestruję,nie mam juz tablic więc nie moge jeździc, ale na spota chyba wpadne.

eee tam nie możesz jeźdźić, mam holendry w domu podrzucić ci :wink4:

Opublikowano

Moze ja sie w końcu wybiorę :mysli:

mcm00 ' date=' nie jechałes czasem w niedziele przez Garbatke Let?

[/quote']

przyjedź pochwal się :wink4:

przez Garbatkę nie jechałem :)

Taka podobna sztuka krązyła,myslałem ze moze Twoja :wink4:

Pochwalę się jak zarejestruję,nie mam juz tablic więc nie moge jeździc, ale na spota chyba wpadne.

eee tam nie możesz jeźdźić, mam holendry w domu podrzucić ci :wink4:

hehe, holendry to sobie moge na papierze zrobic :decayed: mam ładne francuzy w piwnicy ale nie będę ryzykował.

Zreszta teraz jeżdżę V40 na niemieckich więc na podmiane by były.

Opublikowano

Michał wpadnij ta V40, chcialam obejrzeć :>

Postaram sie podjechać. A co tam oglądac :kwasny:

Opublikowano

Michał wpadnij ta V40, chcialam obejrzeć :>

Odzim, jak będziesz jutro na spocie to będę miała ,,romans" do Ciebie

bede tak kolo 19 30

Opublikowano
  • Autor

Ok to i ja wpadnę

:naughty:

Panowie WEŻCIE VAGA :notworthy:

będę miał jak dojadę ... :)

Opublikowano

Cholera. Tak fajnie zapowiada się spocik a ja nie dam rady. Jutro w pracy zaległe imieniny Tomasza i Zbyszka + pępkowe ( kolega ma syna od piątku)

Mam na zbyciu jeszcze 3 naklejki klubowe więc może na następny spot wpadnę i kto pierwszy tel lepszy ...( tylko nie ganiać mnie po mieście )

Michał gratulacje napiszę Ci to samo co Ty mnie - a taka piękna była ta B piątka :) Vag i lapek u mnie też jest prawie cały czas w aucie więc jak ktoś mnie uwidzi to niech dzwoni ( tel dla zainteresowanych na PW)

Pozdro for ALL !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.