Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy moglibyscie podac mi tutaj albo na PW namiary na jakiegos dobrego mechanika z ktorego uslug korzystacie w Radomiu?

Ja jeżdżę zawsze do Maślanki na Starokrakowską. Tu masz adres i telefon: http://www.zumi.pl/100561,Elektromechanika_Pojazdowa._Adam_Maslanka,Radom,firma.html

Umawiaj się z nim z kilkudniowym wyprzedzeniem. Polecam. :th:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BRYaszu ile Ci placi za reklame?! Co Cie widzę w radomiu to ciągle wysyłąsz wszystkich do niego:D i teraz idziemy z logami do SM:D hihi

Bryniu to co Twój Ł robi?

Opublikowano

Ł jest informatykiem, ale specjalizuje się w sieciach komputerowych i administrowaniu systemami

mrr moja dziedzina[;

Opublikowano

odzim widziałem Cie dzis ok. 17 ej jak wjeżdżałes na rondo warszawskie z telefonem przy uchu :decayed:

Opublikowano

to jak wam się ten samochód tam znalazl

pojechalismy dla firmy ubezpieczonej odzyskac auto , dla tak zwanej kasy :>[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 21:05_________________________________________________

odzim[/b] widziałem Cie dzis ok. 17 ej jak wjeżdżałes na rondo warszawskie z telefonem przy uchu

hej to nie ja , w robocie bylem do 18stej - niestety :no: chyba ze bylo po 18stej to faktycznie gadałem na rondzie przez telefon

Opublikowano

No byc może po18 ej, dzisiaj coś mi czas za szybko leciał :wink4: Na "stówę" to byłes Ty :wink4:

Opublikowano

Tomaszust dobrze że się udało z biletem:):)

Bryniu to może ja będę miał mały romans do Ciebie i Twojego Ł a mianowicie mam jakiś problem z matrycą w lapku:/ da się coś poradzić co i jk może być i oczywiście koszta naprawy:)

Opublikowano
  • Autor

Tomaszust dobrze że się udało z biletem:):)

tomaszu... :wink4:

Opublikowano

Tomaszust dobrze że się udało z biletem:):)

Bryniu to może ja będę miał mały romans do Ciebie i Twojego Ł a mianowicie mam jakiś problem z matrycą w lapku:/ da się coś poradzić co i jk może być i oczywiście koszta naprawy:)

a co sie dzieje?! bo tak sie skalda ze ja tez jestem a raczej bede informatykiem;P a lapy FS i czesc toshib mam obcykane no i CA i niektóre acery

Opublikowano

BRYaszu ile Ci placi za reklame?! Co Cie widzę w radomiu to ciągle wysyłąsz wszystkich do niego:D i teraz idziemy z logami do SM:D hihi

Nic nie płaci. Po prostu jestem tak zadowolony z jego usług, że każdemu go polecam. Koleś przede wszystkim nie wpędza w niepotrzebne koszty. :wink4:

odzim, naucz się cytować posty! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bry... :hi:

Opublikowano

odzim[/b], naucz się cytować posty!

Daj spokój...chłopaku :wink4:

Opublikowano

odzim[/b]' date=' naucz się cytować posty!

[/quote']

Daj spokój...chłopaku :wink4:

Michał, Ty też się naucz! :decayed:

Opublikowano

Tomaszku nie czepiaj sie kolegów:D

Opublikowano

Tomaszku nie czepiaj sie kolegów:D

Nie czepiaj nie czepiaj. Ja tylko im pomagam. :naughty:

Opublikowano

Tomaszku nie czepiaj sie kolegów:D

Nie czepiaj nie czepiaj. Ja tylko im pomagam. :naughty:

PEDANT:P

Opublikowano
  • Autor

wy (ozix i tomaszu) to się chyba bardzo lubicie :wink4:

Opublikowano

PEDANT:P

Hmm, w pewnym stopniu tak, ale patrząc na wnętrze Twojego auta to niestety nie jestem w stanie Cię przebić. Mimo wszystko dziękuję. :wink4:

mcm, my się lubimy...

... wk*rwiać nawzajem. :decayed:

Opublikowano

wy (ozix i tomaszu) to się chyba bardzo lubicie :wink4:

My się wręcz KOCHAMY:>>

PEDANT:P

Hmm, w pewnym stopniu tak, ale patrząc na wnętrze Twojego auta to niestety nie jestem w stanie Cię przebić. Mimo wszystko dziękuję. :wink4:

Tomaszu czy u mnie wnętrze jest uwalone?! no może teraz tak ale już mnie to wkurza i jak tylko wrócę z uczelni to odkurzę ;)

Mnie denerwują moje felgi!!:>>

Opublikowano

Tomaszu czy u mnie wnętrze jest uwalone?! no może teraz tak ale już mnie to wkurza i jak tylko wrócę z uczelni to odkurzę ;)

Mnie denerwują moje felgi!!:>>

Raz jedyny widziałem rozkręcony kokpit i uwalone wnętrze w Twoim samochodzie - to było na spocie w Wawie. A poza tym to masz zawsze* czyściutko... :th:

_________________________________________________

*) Tak dla ścisłości to wnętrze Twojego auta widziałem w sumie 2 razy... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.