Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu a może wracałeś wczoraj z warszawy albo okolic?! Bo chyba Cie widziałem jakoś po 15 na trasie

Wracałem, więc możliwe, że mnie widziałeś.

Poza tym wydawało mi się też, że ktoś z jakiegoś ciemnego avanta machnął, ale nie wiem czy to był samochód klubowy.. :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszu a może wracałeś wczoraj z warszawy albo okolic?! Bo chyba Cie widziałem jakoś po 15 na trasie

Wracałem, więc możliwe, że mnie widziałeś.

Poza tym wydawało mi się też, że ktoś z jakiegoś ciemnego avanta machnął, ale nie wiem czy to był samochód klubowy.. :mysli:

no ja machałem ale nie z ciemnego avanta;> Jechałeś bardzo skoncentrowany przed białobrzeską w okularkach z kimś;) Taki mach men:D

Opublikowano

Ozix, czy każdy musi wiedzieć, że Ci się podobam!? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ozix, czy każdy musi wiedzieć, że Ci się podobam!? :tongue4:

już wszyscy wiedzą :polew:

Opublikowano

Ozix, czy każdy musi wiedzieć, że Ci się podobam!? :tongue4:

Staruszku nie wiem o co Ci kaman ale mnie się nie podobasz;)

po pierwsze! Jesteś za stary

po drugie za wysoki

po trzecie niezbyt ładny

po czwarte zero wdzięku i urody

po piąte za daleko mieszkasz

po szóste za krótko się znamy

i po siódme NIE JESTEŚ KOBIETĄ!!:> no chyba że o czymś nie wiemy?! :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 20:20_________________________________________________i na następnego spota przyjadę z dziewczyną:P

Opublikowano
  • Autor

i na następnego spota przyjadę z dziewczyną:P

oZiX po co się oszukiwać :naughty:

Opublikowano

Najbardziej mnie ,,po piąte" rozwaliło :polew:

a dlaczemu:P??

i na następnego spota przyjadę z dziewczyną:P

oZiX po co się oszukiwać :naughty:

mcm00 ja nikogo nie oszukuję!! :gwizdanie:

poza tym ja szukam młodej i ładnej sponsorki a nie Tomasza;P :naughty:

Opublikowano

zauważyliście ze dopiero po siódme że nie kobieta :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

zauważyliście ze dopiero po siódme że nie kobieta :> :> :>

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i o to chodziło:P

Opublikowano

i na następnego spota przyjadę z dziewczyną:P

A ładną masz tę siostrę?? :naughty:

Czy to może będzie opłacona koleżanka, która ma grać Twoją dziewczynę?? :decayed:

Opublikowano

i na następnego spota przyjadę z dziewczyną:P

A ładną masz tę siostrę?? :naughty:

Czy to może będzie opłacona koleżanka, która ma grać Twoją dziewczynę?? :decayed:

wezmę tę moją zaobrączkowaną:>[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:26_________________________________________________KUTA!! co tak cicho?!

Opublikowano

Przecież zawsze jest cicho jak Ty jesteś na forum. :cwaniak1:

Opublikowano

Przecież zawsze jest cicho jak Ty jesteś na forum. :cwaniak1:

foch!

Opublikowano

Dobry :hi: na tym spocie i ja będę w końcu :)

Opublikowano

Dobry :hi: na tym spocie i ja będę w końcu :)

:polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew:

A Ty czego ryjesz :?: :cool1:

Opublikowano

Hehe widzę miłości na forum nie brakuje :decayed:

P.s mamy spocika w piątek ?

Opublikowano

no ja już postanowiłem więc czy będzie się paliło czy waliło ja będę czekał :)

Opublikowano

Jak najbardziej spocik w ten piątek będzie. Oczywiście przyjadę. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.