Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

no to ja teraz walnę sbie sam

:beer1:

mcm leciałeś dziś może krajówką przed Zwoleniem od strony Lublina??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1/4 mili - I runda Otwartego Pucharu Polski WST. Zawody odbędą się 25. kwietnia 2009 roku na lotnisku w Ułęży koło Ryk.

Ktoś chętny ?

Opublikowano

o ludzie!! ja wczoraj piłem w akademikach huhu 43 osoby w pokoju ciężko było;P

1/4 mili - I runda Otwartego Pucharu Polski WST. Zawody odbędą się 25. kwietnia 2009 roku na lotnisku w Ułęży koło Ryk.

Ktoś chętny ?

ja mogę popatrzeć;)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:02_________________________________________________dziś mogę z wami pić online;) opijemy moje nowe tymczasowe mieszkanie[;

Opublikowano
  • Autor

mcm leciałeś dziś może krajówką przed Zwoleniem od strony Lublina??

kilka razy :wink4:

mieszkam na wylocie ze Zwolenia na Lublin :)

Opublikowano

Witojcie. Wstałem 10 min temu. Ooo, woda się w czajniku zagotowała - ide se dzbanek herbaty zrobić...

Opublikowano

ja jestem zdegustowana po wyścigu F1 :confused4:

Oglądałem koncówkę, więc tak naprawdę nie wiem czemu Kubica był tak daleko..

Opublikowano

Myslę ze w maju bedzie cieplej,bo np dzisiaj polatałem troche na rowerku i zmarzłem zajebiaszczo :kwasny:

Opublikowano

tez tak mysle ze maj zeby wieczorkiem i noca cieplo było

Opublikowano

tez tak mysle ze maj zeby wieczorkiem i noca cieplo było

Chyba że będziemy się przytulać :decayed:

Opublikowano

tez tak mysle ze maj zeby wieczorkiem i noca cieplo było

Chyba że będziemy się przytulać :decayed:

,, No jak nie, jak tak" :> :> :>

Noo to jak najszybciej :oklaski: , ekipa okreslać się szybciutko :wink4:

Opublikowano

Hym ja do 3 maja jestem na mazurach wiec zobaczymy jak wypadnie głosowanie...

Opublikowano

mcm czyli najprawdopodobniej do Ciebie krzyczałem na radiu :) musiałeś mieć wyłączone...

co do grila ja postaram się dostosować do wszystkich:)

Opublikowano

a ja bym szedł po bandzie albo 8 maja;)

Opublikowano

Hmm, co do grilla to się jeszcze zastanowię. Wiem na pewno, że na 1go i 2go maja mam już plany..

Opublikowano

Hmm, co do grilla to się jeszcze zastanowię. Wiem na pewno, że na 1go i 2go maja mam już plany..

co do grilla to się zastanawiaj, ale przytulania to raczej nie odpuszczaj :decayed: :decayed:

Opublikowano

Michał[/b] dlaczego Ty jeszcze nie jesteś różowy :mysli: :mysli: :mysli:, dawaj kandydaturę do Prezesa

Nie podobam Ci się niebieski? :mysli: Wiem wiem, niebieski źle się kojarzy :decayed:

Opublikowano

Hmm, co do grilla to się jeszcze zastanowię. Wiem na pewno, że na 1go i 2go maja mam już plany..

play są po to aby je zmieniać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mcm nie wiem co żonie powiesz i jak to zrobisz, ale bez Ciebie grilla nie robimy :gwizdanie:

dziękuję za takie poważanie :notworthy:,

a będę się starał jak najmocniej, choć teraz w domu 2x roboty więcej :wink4:

Opublikowano

mcm nie wiem co żonie powiesz i jak to zrobisz, ale bez Ciebie grilla nie robimy :gwizdanie:

dziękuję za takie poważanie :notworthy:,

a będę się starał jak najmocniej, choć teraz w domu 2x roboty więcej :wink4:

Zabieraj ferajnę ze sobą, będziemy na zmianę zabawiać :decayed:

Opublikowano

mcm nie wiem co żonie powiesz i jak to zrobisz, ale bez Ciebie grilla nie robimy :gwizdanie:

dziękuję za takie poważanie :notworthy:,

a będę się starał jak najmocniej, choć teraz w domu 2x roboty więcej :wink4:

Zabieraj ferajnę ze sobą, będziemy na zmianę zabawiać :decayed:

To też jest koncepcja :>

A tak na marginesie, to nawet jak bedzie zimno, albo będze padać (odpukać) to spokojnie do środka można wejść, tylko pamietać że najbardziej możliwy elegancki strój na taką imprezę to najlepiej stary dres, może być z 4 paskami nawet :wink4:

a jak sie nie ma dresu to użyczysz :>??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.