Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm, czyli Łukasz przyjeżdża do Radomia z żoną?? :mysli:

:decayed:

\chyba raczej Bryńce chodziło o to że to jego żona będzie mu tańczyć :co:

Dawno się tak nieubawiłam :polew: :polew: :laghing2:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Buuuchachacha :nabijasie: :nabijasie:

Ale co by nie powiedzieć Brynia - to właśnie skorpionki :naughty: skłonne sa do takich numerów :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

OMG

Opublikowano
  • Autor

już się uspokoiło :tongue4:, możemy wrócić do poziomu rozmów spotów radomskich :wink4:- tu nie ,,warszawa" :polew: :polew: :polew::wink4: tu się na poważne teamty rozmawia :wink4: :wink4: :wink4:

np o świniach jedzących milky way'a :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już się uspokoiło :tongue4:, możemy wrócić do poziomu rozmów spotów radomskich :wink4:- tu nie ,,warszawa" :polew: :polew: :polew::wink4: tu się na poważne teamty rozmawia :wink4: :wink4: :wink4:

Czuję się obrażony, że życzenia dla mnie to tematy mało poważne :foch::baseball::papa::nose::naughty:

Opublikowano

o ludzie!! ja wczoraj piłem w akademikach huhu 43 osoby w pokoju ciężko było;P

1/4 mili - I runda Otwartego Pucharu Polski WST. Zawody odbędą się 25. kwietnia 2009 roku na lotnisku w Ułęży koło Ryk.

Ktoś chętny ?

ja mogę popatrzeć;)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:02_________________________________________________dziś mogę z wami pić online;) opijemy moje nowe tymczasowe mieszkanie[;

Ktoś jeszcze się wybiera...

Hym długo mnie nie było aż 3 strony nabazgraliście :>

Opublikowano

LukaszkuR nie życzenia, tylko ich interpretacja :gwizdanie:

Przecież wiesz doskonale, że ich interpretacja była poprawna i to tylko żarty :kox:

Opublikowano

witam :hi:

Zapraszamy na spoty w piątki ok 19-stej ul; Mireckiego pod Billą

ta billa to jakis market? moze ja bym sie kiedys na spocie pojawił :mysli:

Opublikowano
  • Autor

witam :hi:

Zapraszamy na spoty w piątki ok 19-stej ul; Mireckiego pod Billą

ta billa to jakis market? moze ja bym sie kiedys na spocie pojawił :mysli:

parking obok OBI. Zapraszmy

Opublikowano

witam :hi:

Zapraszamy na spoty w piątki ok 19-stej ul; Mireckiego pod Billą

ta billa to jakis market? moze ja bym sie kiedys na spocie pojawił :mysli:

parking obok OBI. Zapraszmy

jak ogarnę całkiem a4 ( bo narazie sie rejestruje ) to myślę ze sie zjawie :)

widziałem w niedziele w zwoleniu twoja b5 przy rynku :cool1: bardzo fajna :good:

Opublikowano
  • Autor

witam :hi:

Zapraszamy na spoty w piątki ok 19-stej ul; Mireckiego pod Billą

ta billa to jakis market? moze ja bym sie kiedys na spocie pojawił :mysli:

parking obok OBI. Zapraszmy

jak ogarnę całkiem a4 ( bo narazie sie rejestruje ) to myślę ze sie zjawie :)

widziałem w niedziele w zwoleniu twoja b5 przy rynku :cool1: bardzo fajna :good:

mnie też się podoba :wink4:

Opublikowano

i mi :gwizdanie:

Opublikowano

No to i mi. :decayed:

Wuju, zapraszamy w każdy piątek. Ustawiamy się zawsze przy Fregacie. :th:

Opublikowano

dużo :a4fan: przyjeżdża na spoty? jak sie kiedyś zdecyduje wybrać to znajdzie sie dla mnie miejsce na parkingu? :mysli:

Opublikowano

Nie tak dużo jak BMW, ale średnio 5-6 aut (razem z Citroenem). :decayed:

Opublikowano

wstyd sie trochę pokazać zwyczajna b6 bez żadnych modów :bag:

Opublikowano

wstyd sie trochę pokazać zwyczajna b6 bez żadnych modów :bag:

spoko spoko u nas b6 tylko Brynia ma zmodzoną;> moja prawie seria:D

Opublikowano
  • Autor

wstyd sie trochę pokazać zwyczajna b6 bez żadnych modów :bag:

nie chodzi o mody,

chodzi o A4 :wink4:

Opublikowano

jak juz ogarnę wszystko z moja :a4fan: i rejestracja, to wtedy jakaś :ad: i sie pojawię :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.