Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a no jeszcze bęzie okazja :)

to ja dokończę mojego redsika i przyłączę się do was:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no w końcu!!:D JA znowu dziś pije:P żywczyki poszły i teraz Lech mrrr;>>

w Czwartek wracam:D będzie ktoś w piątek?!

Opublikowano
  • Autor

no w końcu!!:D JA znowu dziś pije:P żywczyki poszły i teraz Lech mrrr;>>

w Czwartek wracam:D będzie ktoś w piątek?!

w piątek długołikendujemy :wink4:

Opublikowano

no w końcu!!:D JA znowu dziś pije:P żywczyki poszły i teraz Lech mrrr;>>

w Czwartek wracam:D będzie ktoś w piątek?!

w piątek długołikendujemy :wink4:

gdzie?! To chętnie wpadnę:P

eMCieM jak młode Pokolenie KlubowE?! czadu daje?

Opublikowano

mnie nie bedzie...chyba ze na spocie w malopolskim:) ale dzis mozemy popic:)

Opublikowano

Michał, szykuj się jutro na wieli dzień ,,kontaktowy

to bedziecie mieli wspolne kontakty .................
Opublikowano

siema i zarazem Bra noc wszystkim :)

Opublikowano

Michał, szykuj się jutro na wieli dzień ,,kontaktowy

to bedziecie mieli wspolne kontakty .................

Tak wspólne na tyle że ja je kupiłam, a on z kumpem je będą montować :polew:

Jak masz czas to też wpadnij, na coś się przydasz, jak nie do kontaktów, to do mojego chorego kręgosłupa :wink4:

a boli kręgosłup :( znam to

Opublikowano

zadzwoń i opowiesz dokładnie- cos wymyślimy :naughty:

Uruchomiłem już swoje kontakty i okazało się, że mam spore plecy w tym temacie, ale zadzwonie jutro to pogadamy. :)

A badanie nazywa się tak:

BADANIE CYTOLOGICZNE Z BIOPSJI ASPIRACYJNEJ CIENKOIGŁOWEJ TARCZYCY

Opublikowano
  • Autor

A badanie nazywa się tak:

BADANIE CYTOLOGICZNE Z BIOPSJI ASPIRACYJNEJ CIENKOIGŁOWEJ TARCZYCY

o kur...a to żeś sobie chorobę wymyślił :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tylko żeby na Tomaszka nie popsuła

bo człowiek zazwyczaj jest zdrowy dopóki nie zacznie po lekarzach chodzić :wink4:

Opublikowano

Tomaszu, to co piszesz na bank ogarnia moja ,,ciocia W....", więc dzwoń juto i załatwiamy temat

Szczerze mówiąc dziś właśnie byłem u W.W. i nie jestem zadowolony. :kwasny: Niczego się nie dowiedziałem...

mcm, masz rację...

Opublikowano

BRYNIU ...chętnie ale jutro jestem na urlopie i bede dłubał przy aucie troche , trzeba pare rzeczy porobic by dalej te 200 latała ,popierwsze opony na letnie wymienie oleje moze tarcze z tyłu no i co tamwyjdzie jak ja lukne tu i tam wiec kregoslup musi zaczekac choc nie mowie ze nim tez sie nie zajmę

Opublikowano

Tomaszu q..a jego mać, nie mogłeś zadzwonić, na ja pie......, no !!!!!!

Kufa, no mogłem zadzwonić no. :decayed: Myślałem, że łatwiej pójdzie.. Jutro dzwonię do Ciebie. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

od 7-00 jestem dostępna...

:naughty: :naughty: :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

od 7-00 jestem dostępna...

:naughty: :naughty: :naughty::wink4:

Erotoman :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Erotoman Gawędziarz :wink4:

Opublikowano

Dobranoc ludziska kochane. I nie pijta tego piwska, bo Wam kałduny wywali. Ozix, jeszcze młody jesteś, ale po takich dawkach, jakie przyjmujesz to niedługo będzie łatwiej Cię przeskoczyć niż obejść. :D

Opublikowano

od 7-00 jestem dostępna...

:naughty: :naughty: :naughty::wink4:

Erotoman :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Erotoman Gawędziarz :wink4:

Ostatno słyszałem nieco mocniejszą wersję- " Jebak Teoretyk" :polew:

Opublikowano

Dobranoc ludziska kochane. I nie pijta tego piwska, bo Wam kałduny wywali. Ozix, jeszcze młody jesteś, ale po takich dawkach, jakie przyjmujesz to niedługo będzie łatwiej Cię przeskoczyć niż obejść. :D

hmm mi to nie grozi:P Jak jestem w ww to często tak pije i co gruby jestem?!:) Dobra przemiana materii w połączeniu z wysiłkiem Tomaszka powoduje taką ładną figurę jak mam;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.