Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zazdrościsz?!

dobra jestem jeniety i co? :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wy tu dziewczyny się kłóćcie a ja idę na browarek , pozdrawiam

Opublikowano

wy tu dziewczyny się kłóćcie a ja idę na browarek , pozdrawiam

fajnie... ja ide dopiero za 37 mjinut;/

Opublikowano

alkoholicy!!

Opublikowano
  • Autor

no to cyk chłopaki :wink4:

Opublikowano

mogę do Was dołączyć, wprawdzie wróciłam z budowy, ale jestem po 2 piwach, zaczynam 3

Michał- kochany- człowiek ogarnia elektyke już u mnie 2 dni, do końca życia się nię nie wypłacę

Ozix :kox: też Cię widziałam, ale to chyba cud, bo akurat pisałam sma-a na skrzyżowaniu

to nie wiesz że nie pisze się smsów podczas jazdy?!;D No ja myślę że mnie widziałaś bo mi pomachałaś:>>>

e to trzeba było napisać że jeszcze coś robicie bo się nieziemsko nudziłem a tak to bym pomógł:> Tylko mi byś się wypłaciła w tym życiu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Witam. Ja właśnie popijam... herbatkę. :wink4:

Co to jest ten spoiler.gif

, do którego nie mamy uprawnień?? :mysli:

Opublikowano

a jutro spot jest;P??[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 22:39_________________________________________________moja zupa chmielowa się powoli kończy;/

Opublikowano

oZiX ja Cie równiez dziś widziałem, skręcałeś ze Słowackiego w 25-Czerwca tak po 16ej :wink4:

Fajne okularki :good:

Opublikowano
  • Autor

a jutro spot jest;P??

bede w ciągu dnia w Radomiu chyba więc możemy się spotkać na jedno :beer1:

Opublikowano

oZiX ja Cie równiez dziś widziałem, skręcałeś ze Słowackiego w 25-Czerwca tak po 16ej :wink4:

Fajne okularki :good:

tak tak to byłem ja;D a okularki mam stare:D ale jare;D[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 22:56_________________________________________________mam kolejna oferte pracy :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Mnie w weekend nie będzie, więc i jutro na spota nie dojadę. Idę spać, 3mta się i nie chlejta tych browarów. :decayed:

Opublikowano

Mnie w weekend nie będzie, więc i jutro na spota nie dojadę. Idę spać, 3mta się i nie chlejta tych browarów. :decayed:

Dobrze Tato!

Opublikowano

Hej, gdzie dzisiaj można zaliczyć myjnię?? :mysli: Nie mówię o szczotach przy stacjach paliw..

Opublikowano
  • Autor

Hej, gdzie dzisiaj można zaliczyć myjnię?? :mysli: Nie mówię o szczotach przy stacjach paliw..

u mnie na shellu są stanowiska :wink4:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 11:34_________________________________________________przyjeżdżaj zrobimy spota :>

Opublikowano

u mnie na shellu są stanowiska :wink4:

Właśnie tamtędy będę jechał, ale nie sam więc nie zrobimy spota. :wink4:

Myjnię już znalazłem w Radomiu..

Opublikowano
  • Autor

u mnie na shellu są stanowiska :wink4:

Właśnie tamtędy będę jechał, ale nie sam

czyżby z panią A. :wink4:

Opublikowano

Tomasz się wstydzi krępuje nas przy Pani A:>

Opublikowano
  • Autor

no to i ja się napiję 100 lat Adriano ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.