Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomaszu nie dam rady dzisiaj z meblami, bo drzwi montuja i musze pilnować

Nie przejmaj się, damy radę w środę. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wróć do nas szybko bo będziemy tęsknić;PP

A Tomaszuprzecież ja tylko się tak z Tobą niewinnie i słodko droczę;>

Opublikowano

Ok dzieki, tylko sie zdzwonimy, bo jadę do Krakowa i nie wiem jak szybko wrócę

Spoko, w razie czego czwartek też mam wolny..

A Tomaszuprzecież ja tylko się tak z Tobą niewinnie i słodko droczę;>

:doh1:

Opublikowano

Bry All

tomaszu nie dam rady dzisiaj z meblami, bo drzwi montuja i musze pilnować

BRY :hi:

Bryńka , bardziej bym się obawiał tego elektryka który dzisiaj ma zawitać, nie wiadomo czym dzisiaj zechce sobie rzucić o podłogę :decayed:

Opublikowano

Bry All

tomaszu nie dam rady dzisiaj z meblami, bo drzwi montuja i musze pilnować

BRY :hi:

Bryńka , bardziej bym się obawiał tego elektryka który dzisiaj ma zawitać, nie wiadomo czym dzisiaj zechce sobie rzucić o podłogę :decayed:

Qżwa, ty mi nawet o nim nie przypominaj, bo bez kawy mi się cisnienie podnosi

pilnujcie go dzisiaj :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jak coś przyjadę z :baseball: :baseball:

Opublikowano

Jak coś przyjadę z :baseball: :baseball:

:decayed: Nie no, chyba tak drastyczne środki nie będa potrzebne

Opublikowano

ja tam preferuję zasadę;:

Najpierw kijem potem gadanie;P

:gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 09:19_________________________________________________

Kijem może być również drażnienie[;[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 09:19_________________________________________________kto szczeli następnego posta będzie na 200 stronie jako 1;D

Opublikowano

kto szczeli następnego posta będzie na 200 stronie jako 1;D

Aż sprawdzę...

EDIT: :decayed:

Opublikowano

Bravo Tomaszu teraz pytanie kiedy nastepna setka padnie :gwizdanie:

To wszystko zależy od Gargamela..

Opublikowano

Bravo Tomaszu teraz pytanie kiedy nastepna setka padnie :gwizdanie:

To wszystko zależy od Gargamela..

I od Smerfetki :decayed:

Opublikowano

tomaszu nie dam rady dzisiaj z meblami, bo drzwi montuja i musze pilnować

Nie przejmaj się, damy radę w środę. :wink4:

Ok dzieki, tylko sie zdzwonimy, bo jadę do Krakowa i nie wiem jak szybko wrócę

no no

Opublikowano

dziękuje dziękuje dziękuje:D ja chyba jakoś od 63 strony jestem:P może się nie wypowiadałem ale mam wpis w ulubionych 64 strona i 93;P

Opublikowano

tomaszu nie dam rady dzisiaj z meblami, bo drzwi montuja i musze pilnować

Nie przejmaj się, damy radę w środę. :wink4:

Ok dzieki, tylko sie zdzwonimy, bo jadę do Krakowa i nie wiem jak szybko wrócę

no no

no :)

no jak olera :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 09:41_________________________________________________znowu nic nie robię w robocie;/

Opublikowano

buhahahahaha jestes jeszcze lepszy ode mnie

ktoś jest lepszy od Ciebie

Opublikowano

tylko dodam nim zamilknę na wieki że pewnie Bryńce do każdej strony dobija na dzień dobry +1 do all skill za przylepkę:P I powinniście się wstydzić bo od niedawna jestem a więcej gadam niż wy:PP

310 postów to jest jakieś 20 i pół strony!! :bag::closed:

Opublikowano

Wprawdzie Brynia jest najlepsza, ale ON jest jeszcze lepszy. :D

Opublikowano
  • Autor

Widze na fotce, że już Bryńka ma płotek drewniany, w razie czego będzie czym palić jak się węgiel na grilu skończy :wink4::naughty:

Opublikowano

Widze na fotce, że już Bryńka ma płotek drewniany, w razie czego będzie czym palić jak się węgiel na grilu skończy :wink4::naughty:

heh :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.