Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu jutro ,,ogarniamy" meble ogrodowe :naughty: :naughty:

Jasne, czekam na telefon. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi:

Opublikowano

Bry :hi:

Bry bry, nikogo tu nie ma. Ja też uciekam - będę wieczorem. :wink4:

Opublikowano

BRY :hi:

Ale miałem wczoraj w nocy fazę, jebnałem lusterkiem pijaka i przejechałem mu po stopie, wlazł j**aniec mi pod koła :kwasny:

Na szczęście lusterko tylko sie złożyło :wink4:

Opublikowano

BRY :hi:

Ale miałem wczoraj w nocy fazę, jebnałem lusterkiem pijaka i przejechałem mu po stopie, wlazł j**aniec mi pod koła :kwasny:

Na szczęście lusterko tylko sie złożyło :wink4:

a jemu nic sie nie stało dobrze ze go nie połamałes albo jeszcze gorzej
Opublikowano

Pijany zawsze ma rozluźnione mięśnie i ma szczęście. Michał, co było jak wysiadłeś z samochodu..? :decayed:

Opublikowano

BRY :hi:

Ale miałem wczoraj w nocy fazę, jebnałem lusterkiem pijaka i przejechałem mu po stopie, wlazł j**aniec mi pod koła :kwasny:

Na szczęście lusterko tylko sie złożyło :wink4:

a jemu nic sie nie stało dobrze ze go nie połamałes albo jeszcze gorzej

hmm i jak by coś mu się stało to by była i tak jego wina;/

Opublikowano

Utykał trochę, ale na pogotowie jechać nie chciał :decayed:

Pijany zawsze ma rozluźnione mięśnie i ma szczęście. Michał, co było jak wysiadłeś z samochodu..? :decayed:

W takich sytuacjach tylko spokój i opanowanie, miałem juz gorszy przypadek z pijakiem :wink4: , choć nie powiem, pierwsze co zrobiłem po zatrzymaniu to oględziny auta :decayed:

Opublikowano

Stopa to mogła go rozboleć dopiero rano.. Ciekawe czy będzie pamiętał. :gwizdanie:

Opublikowano

Stopa to mogła go rozboleć dopiero rano.. Ciekawe czy będzie pamiętał. :gwizdanie:

No własnie, nawet jak bym mu ryja obił to by nie pamietał :decayed:

Opublikowano

Stopa to mogła go rozboleć dopiero rano.. Ciekawe czy będzie pamiętał. :gwizdanie:

No własnie, nawet jak bym mu ryja obił to by nie pamietał :decayed:

A jak byś go wykorzystał?? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

A jak byś go wykorzystał?? :gwizdanie: :mysli:

W jakim sensie?

No jak o w jakim?!

w ulubiony sposób Tomaszusta:P:D

Opublikowano

No jak o w jakim?!

w ulubiony sposób Tomaszusta:P:D

Nie zapominaj, że to tylko Twoje nocne fantazje. :tongue4:

Opublikowano

No jak o w jakim?!

w ulubiony sposób Tomaszusta:P:D

Nie zapominaj, że to tylko Twoje nocne fantazje. :tongue4:

No tak zawsze jak mi się śnisz to wstaje wypoczęty;P :polew:

Opublikowano

No tak zawsze jak mi się śnisz to wstaje wypoczęty;P :polew:

Póki nie jesteś agresywny na żywo to nie przeszkadza mi to, że o mnie śnisz. Miłych snów Ci życzę. :wink4:

Opublikowano

Utykał trochę, ale na pogotowie jechać nie chciał :decayed:

Pijany zawsze ma rozluźnione mięśnie i ma szczęście. Michał, co było jak wysiadłeś z samochodu..? :decayed:

W takich sytuacjach tylko spokój i opanowanie, miałem juz gorszy przypadek z pijakiem :wink4: , choć nie powiem, pierwsze co zrobiłem po zatrzymaniu to oględziny auta :decayed:

h** z człowiekiem audi najważniejsze :polew:

ja kiedyś jak sie na rowerze ostro wyje*** to pierwsze co to zobaczyłem czy tarcze hamulcowe proste :decayed: co tam ze byłem otłuczony i oszołomiony na tyle ze nie słyszałem ze kumple cos do mnie mówili :gwizdanie: jak to mówią sprzęt najważniejszy :polew:

w końcu zarejestrowałem niunie :kox: lece po oc ac :hi:

Opublikowano

Mam złą wiadomość :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.