Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tomaszu nie namawiaj żarliwie oZiX-a żeby zdążył, bo możesz żałować :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomaszu nie namawiaj żarliwie oZiX-a żeby zdążył, bo możesz żałować :wink4:

Zastanawiałem się nad tym... Już nic nie mówię. :>

Opublikowano

tomaszu nie namawiaj żarliwie oZiX-a żeby zdążył, bo możesz żałować :wink4:

Zastanawiałem się nad tym... Już nic nie mówię. :>

już nie musisz :gwizdanie:

Opublikowano

tomaszu nie namawiaj żarliwie oZiX-a żeby zdążył, bo możesz żałować :wink4:

Zastanawiałem się nad tym... Już nic nie mówię. :>

już nie musisz :gwizdanie:

Dogadacie sie bez słów :decayed:

Opublikowano

tomaszu nie namawiaj żarliwie oZiX-a żeby zdążył, bo możesz żałować :wink4:

Zastanawiałem się nad tym... Już nic nie mówię. :>

już nie musisz :gwizdanie:

Dogadacie sie bez słów :decayed:

Tomaszu wystarczy ci body language :)

Opublikowano

d*pa nie wyjdę z roboty przed 17;/

Opublikowano

pupa nie wyjdę z roboty przed 17;/

Kuźwa oZiX staraj się chłopaku, nikomu nie jest lekko :wink4:

Opublikowano

pupa nie wyjdę z roboty przed 17;/

Kuźwa oZiX staraj się chłopaku, nikomu nie jest lekko :wink4:

ta dopiero dziś podpisałem umowę i od 2 dni nie mogłem nic zrobić teraz muszę nadgonić;/

Opublikowano

Ale dobijesz do nas dzisiaj? :cool1:

Opublikowano

Ale dobijesz do nas dzisiaj? :cool1:

nie wiem!! W ogóle wszystko bez sensu!! IDE SIĘ POCHLASTAĆ!

Opublikowano
  • Autor

Ale dobijesz do nas dzisiaj? :cool1:

nie wiem!! W ogóle wszystko bez sensu!! IDE SIĘ POCHLASTAĆ!

yes yes yes ... :wink4:

Opublikowano

Sie Ma Trzeniu :>

Z lekkim opóźnieniem ale :hi::decayed:

Opublikowano

Tomaszu wystarczy ci body language :)

Kasiu, obawiam się, że w tym przypadku może być to niebezpieczne - nie wiadomo jakie ruchy pobudzają Ozixa. :decayed:

Patrzajta na to: :D

http://www.joemonster.org/link/pokaz/6817/The_best_of_FAKT

Już nie mają o czym pisać. :doh1:

Dobra, idę do prysznica... :wink4:

Opublikowano

stare

Ty pracuj, a nie na forum marnujesz czas! :decayed:

Opublikowano

Dziś grill tak ? Byłem przez 2 tygodnie odcięty od okna na świat ( czytać internetu) Co słychać w wielkim świecie coś się zmieniło ? Stało ? itd...

Jak ktoś może to napiszcie mi gdzie mam dojechać i co mam kupić po drodze...

Opublikowano

Adrian ale dałeś ciała :decayed: żałuj chłopaku :cool1:

Brynia i Ł dzieki za imprezę :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Poziek i Krzyniek fajnie było w końcu was poznać :wink4:

mcm00 dzieki za podwózkę

Ogólnie cały RFS dzięki za mile spędzony wieczór :notworthy:

Oby do nastepnego razu :wink4:

Aha, byłbym zapomniał- oZiX bardzo nam Cię brakowało :cool1:

Opublikowano

THX gospodarzom :notworthy: i całej reszcie [wymienionej w poście powyżej :decayed: (edit; na poprzedniej stronie :tongue4: )] było :kox:

02:35 byłem w domu :gwizdanie:

Opublikowano

witam i Przepraszam nie mogłem dotrzeć...

sam oddam się wymiarowi kary... :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:

Opublikowano

Witam Was :) widzę że impreza się udała :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.