Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spadam

bede wieczorkiem...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No, trochę odpocząłem :)

Michał podzielność uwagi godna podziwu gadałeś ze mną poźkiem a ukradkiem spoglądałeś na BRY ...

Tak? spoglądłem? Kurcze, jak widać to jest silniejsze ode mnie :polew: Może mnie Ukcio nie odstrzeli :decayed:

Opublikowano

Widzę że dobra impra była :P Qwa nie doczytałem tego opisu trasy lenistwo już i na oczy mi padło... na letnim nadrobimy :evil: :evil:

Opublikowano

Nawet doczytałem się że już nie jestem na liście rezerwowych do letniego :decayed:

Opublikowano

Nie ustrzeli, nadal nie wstał z łóżka :polew:

Może sprawdź czy oddycha :decayed: :decayed:

Opublikowano

Co piliście ? Z mazur przywiozłem fajny przepis zaczyna się od spirytusu :evil:

Opublikowano

Co piliście ? Z mazur przywiozłem fajny przepis zaczyna się od spirytusu :evil:

m.in pyszna rosyjską wódeczkę :>

Opublikowano
:polew: rosyjską a polskiego trunku w sklepie brakło :P
Opublikowano

:polew: rosyjską a polskiego trunku w sklepie brakło :P

niczego nie zabrakło :wink4:

Opublikowano

BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE MNIE WCZORAJ NIE BYŁO!! MOJE OCZKA DOPIERO DZIŚ DOCHODZĄ DO SIEBIE ALE I TAK JEST CIĘŻKO

Przysięgam tu i teraz i na wszystko, że już zawsze na takich imprezach będę choćby się paliło czy coś!! Najwyżej skończę z pracą;P

A Justynka mu mocno do gustu przypadła, tym bardziej że się znają od lat :>

rywalka się szykuje ... :mysli::wink4:

a to nie słyszałes wczoraj mojego drugiego tekstu?

,, a niech tam czasem cos ciachnie na boku, może się czegos ciekawego nauczy"

Bryńka to kiedy się umawiamy :co::naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

O kredyt się nie martw możliwe że i ja niedługo będę miał start na sporawym minusie:P

Opublikowano

WITOJCIE!

Słuchajta, powiem Wam, że na początku mojej przygody ze spotami radomskimi miałem wizje, żeby w Radomiu był zgrany skład, ale że to będzie Radom Fantazja Squad to się nie spodziewałem. Uważam, że cel radomskich spotów został osiągnięty - pozostaje nam teraz częściej grilować, żeby skład się umacniał. Kurna fajans, kocham Was ludzie! Ozixa też kocham! :>

Bryniu i Ukciu, tego mi było trzeba. Mimo spartańskich warunków jakie macie na budowie to imprezę zorganizowaliście świetnie. Uwielbiam takie imprezy. :th: ...ale żyrandol to macie na wypasie. :>

Koval, odzim, Michał, potrzeba mi było wczoraj się urżnąć, a Wy byliście wzorowymi kompanami do kieliszka. :drunk:

mcm, ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł się bawić - doceniam Twoje wczorajsze szoferowanie. :th:

mokom, Adrian, wielka szkoda, że Was nie było, ale liczę na to, że nadrobimy. Będzie dobrze. :wink4:

Ozix, wiem, że się starałeś przyjechać. Ja nawet gacie stalowe miałem naszykowane, no ale trudno - siła wyższa. Następnym razem obecność obowiązkowa. :kox:

Poziek, Krzyniek, zrobiliście nam fajną wizytację... Zapraszamy częściej. :good:

wuju, kucze kiler, ogarniaj te swoje Audice i przyjeżdżaj w piątek na spota. Jeśli nie masz jeszcze stalowych gaci to się nie martw - Ozix atakuje tylko po bliższym zapoznaniu się z ofiarą. :decayed:

Czy wymieniłem już wszystkich..? :mysli:

My z Jarkiem umiramy właśnie w Lublinie. Jarek leży na wyrku obok i mówi, że może jeszcze dziś się zarejestruje na naszym forum (nie wierzę w to :decayed:). Jarek mi jęczy nad głową, żeby iść na balet, ale ja jestem beton. Po nocy na fotelu swojego Berlingo bardzo mnie karczycho łupie - czuję się jak paralityk. Poza tym to ja jestem pijany...

Opublikowano

Oto nasz parking, a jednocześnie wytrzeźwiałka (fotograf też człowiek)...

1ddbb864f7611d37.jpg

Pełna galeria jutro, bo dziś mam marny transfer. :decayed:

Opublikowano

Brynoc

Opublikowano

Łoooł, nieźle sie zapowiadają te foty :good:

Opublikowano

Ozix nie było Cię na grillu a Ł czekał i chcciał negocjować

łoj jeszcze będzie okazja może na piątek zjadę:)) :gwizdanie:

Dam Konia 2 krowy i wielbłąda;> jak znajde to i słonia i trzy małpy bo gdzieś mi uciekły:)

Opublikowano

to tera ino tra się w łaski Pana wkupić

i pół ziemi swej oddać:> O kobitach dla naszego reproduktora nie wspominając :dance:

Opublikowano

Bryniu to Ł ładnie dzis miał , zresztą mialem dziś w pilke pograc o 15stej i tez za bardzo sił na to nie miałem, cala sobota odpoczynek nie wiem jak ja teraz zasne chyba żona bedzie musiala mi troche pomoc

Opublikowano

wuju, kucze kiler, ogarniaj te swoje Audice i przyjeżdżaj w piątek na spota. Jeśli nie masz jeszcze stalowych gaci to się nie martw - Ozix atakuje tylko po bliższym zapoznaniu się z ofiarą. :decayed:

taki tez mam zamiar :decayed: ale sa juwenalia w kielcach i nie wiem czy bede w stanie :tongue4: :gwizdanie:

moja nowa skarbonka juz prawie ogarnięta :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.