Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehhh życie... za dużo roboty mam:P za mało czasu!

no i siedzę sobie sam a tego mam dość już

mam egzamin w czwartek zaległy z 1roku i nic nie umiem i nie umiem się uczyć...

dodając do tego rozterki sercowe to ogólnie lyppa

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

buhahahahah to jutro bedzie ,,gorąca linia"

Zadeklarowałem się, więc traktuj to poważnie. Czasem umiem wpierać ludzi. :naughty:

Ozix, czasem musi być źle - tak dla kontrastu - żebyś później docenił lepsze chwile. Będzie dobrze. :th:

Opublikowano

no do mnie możeta dzwonić kiedy dusza zapragnie;) hmm ale chyba tylko Bryńcia:* ma do mnie numera:P

Tja raz lepiej raz gorzej ile tak można:P?? Chyba mam jakiegoś doła :disgust:

Opublikowano

Ozix ja też miewan doły, wszystko z Tobą OK

Ale jak jest dół, to potem jest ,,górka"

w sensie niedługo jakiegoś ciepłego cycka przygarnę?? :naughty:

Opublikowano

A z innych nałogów też potrafisz leczyć, bo mam jeszcze kilka :gwizdanie:

zwłaszcza ostatnio :gwizdanie:

Wytrzymasz do spota czy pogadamy wcześniej? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

uśpiłem dzieciaki i jestem już z wami :wink4:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:14_________________________________________________zapowiada mi się 5000 km trasy w tym tygodniu, będą plecki bolały

Opublikowano

aż się uśmiechnąłem:P

Opublikowano

Jutro się zobaczy, jak zacznę rzucać palenie i mi sie wzmożą inne nałogoi :naughty

tzn.............
Opublikowano

Jutro się zobaczy, jak zacznę rzucać palenie i mi sie wzmożą inne nałogoi :naughty:

Gdybyś była typową kobietą to bym powiedział, że to chodzi o jedzenie, ale przecież Ty jesteś Brynia wariatka - nietypowa kobieta... :mysli:

BTW nie zrozumcie mnie źle, ale miło słyszeć, że nie tylko ja miewam dołki - Ozix nie jesteś sam. :wink4:

mcm, jedziesz do Niemcowni? :)

Opublikowano

Jutro się zobaczy, jak zacznę rzucać palenie i mi sie wzmożą inne nałogoi :naughty:

Póki co budowa Cię przytrzyma w dobrej formie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

uśpiłem dzieciaki i jestem już z wami :wink4:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:14_________________________________________________zapowiada mi się 5000 km trasy w tym tygodniu, będą plecki bolały

Na ból pelcków to jest Odzim najlepszy :naughty: podobno :naughty:

trzeba to sprawdzić :kox:

wolałbym okład z ciepłych pośladków ... (kobiecych oczywiście :wink4:)
Opublikowano

uśpiłem dzieciaki i jestem już z wami :wink4:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:14_________________________________________________zapowiada mi się 5000 km trasy w tym tygodniu, będą plecki bolały

Na ból pelcków to jest Odzim najlepszy :naughty: podobno :naughty:

trzeba to sprawdzić :kox:

Ja też mogę Cie dokładnie _wymasować_ :gwizdanie:

Opublikowano

Na ból pelcków to jest Odzim najlepszy :naughty: podobno :naughty:

trzeba to sprawdzić :kox:

znam pare cwiczeń na wyprost i zgięcie pleckow i nie tylko :gwizdanie:

Opublikowano

wolałbym okład z ciepłych pośladków ... (kobiecych oczywiście :wink4:)

:decayed: :decayed: dobrze ze dopisałeś że kobiecych bo wiesz, licho nie śpi :polew:

Opublikowano

ktoś wołał?? Albo użył magicznego słowa?:P

Opublikowano

Jedzenie mnie nie kręci, to nie to :wink4:

Hmmm, czy to jest to o czym każdy z nas teraz myśli..? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

uśpiłem dzieciaki i jestem już z wami :wink4:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:14_________________________________________________zapowiada mi się 5000 km trasy w tym tygodniu, będą plecki bolały

Jestem zazdrosny!!:>>

Na ból pelcków to jest Odzim najlepszy :naughty: podobno :naughty:

trzeba to sprawdzić :kox:

wolałbym okład z ciepłych pośladków ... (kobiecych oczywiście :wink4:)

Kwestia gustu, ja tam wolę Odzima :polew:

Czuję się zazdrosny!!

Opublikowano

Ty mnie tu ćwiczeniami nie zbywaj :tongue4

zaklad caly czas stoi :good:
Opublikowano

Jedzenie mnie nie kręci, to nie to :wink4:

Hmmm, czy to jest to o czym każdy z nas teraz myśli..? :gwizdanie: :naughty:

Toż to wiadomo, Brynie jak każdego faceta kręcą ..... samochody :polew:

Opublikowano

A cholera Was wie, co teraz myslicie :polew:

Tak jakbyś nie wiedziała.. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.