Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

uśpiłem dzieciaki i jestem już z wami :wink4:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:14_________________________________________________zapowiada mi się 5000 km trasy w tym tygodniu, będą plecki bolały

Na ból pelcków to jest Odzim najlepszy :naughty: podobno :naughty:

trzeba to sprawdzić :kox:

wolałbym okład z ciepłych pośladków ... (kobiecych oczywiście :wink4:)

Kwestia gustu, ja tam wolę Odzima :polew:

pośladki :?:

ja jednak przy kobiecych :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix niepotrzebnie, zostań masażystą i będzie OK

A mogę bez wykształcenia?? :co: ?? zawsze masowałem tylko bliskie mi Kobiety :gwizdanie:

Opublikowano

Ozix niepotrzebnie, zostań masażystą i będzie OK[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:26_________________________________________________

A cholera Was wie, co teraz myslicie :polew:

Tak jakbyś nie wiedziała.. :D

:mysli: :mysli: :mysli:

:boobs::sexinbed::baseball::kwiatek::drinks:

możesz wybrać

Opublikowano
  • Autor

bo Bryńka to nasz stary dobry kumpel ... :wink4:

Opublikowano

Jedzenie mnie nie kręci, to nie to :wink4:

Hmmm, czy to jest to o czym każdy z nas teraz myśli..? :gwizdanie: :naughty:

Toż to wiadomo, Brynie jak każdego faceta kręcą ..... samochody :polew:

coś w tym jest :gwizdanie:

sie wie :decayed:

Opublikowano

Kurdę dziewczyna chce znowu ze mną zamieszkać :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Kurdę dziewczyna chce znowu ze mną zamieszkać :wallbash: :wallbash:

to bierz ją ... :good:
Opublikowano

Skarbie zakład przegrałeś, tylko jeszcze o tym nie wiesz

Przegrałeś chłopaku z kretesem :wink4:

Opublikowano

Ozix niepotrzebnie, zostań masażystą i będzie OK[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:26_________________________________________________

A cholera Was wie, co teraz myslicie :polew:

Tak jakbyś nie wiedziała.. :D

:mysli: :mysli: :mysli:

Hmm, Ty jednak naprawdę nie wiesz.. :>

Ozix, wyobraź sobie, że inni też mają pod górkę. Zobacz to: http://www.smog.pl/wideo/26081/ide_albo_nie_ide_kultowy_filmik/

Teksty bohatera filmiku powaliły mnie na łopatki. :D

Opublikowano

Kurdę dziewczyna chce znowu ze mną zamieszkać :wallbash: :wallbash:

to bierz ją ... :good:

nie nie nie już 2 lata z nią mieszkałem i mam 5 egzaminów w d*pę...

Opublikowano

Skarbie zakład przegrałeś, tylko jeszcze o tym nie wiesz :naughty

i tak jestem ciekawy jak Ty go wykonasz :>
Opublikowano

Kurdę dziewczyna chce znowu ze mną zamieszkać :wallbash: :wallbash:

to bierz ją ... :good:

nie nie nie już 2 lata z nią mieszkałem i mam 5 egzaminów w d*pę...

Widać że kumata dziewczyna :decayed:

Opublikowano

Tomaszu nie wiem, naprawdę

Cholera, to może lepiej niech tak zostanie. :embarrassed: :gwizdanie:

Opublikowano

a ja nic nie wiem o zakładzie :gwizdanie:

Opublikowano

Kurdę dziewczyna chce znowu ze mną zamieszkać :wallbash: :wallbash:

to bierz ją ... :good:

nie nie nie już 2 lata z nią mieszkałem i mam 5 egzaminów w d*pę...

Widać że kumata dziewczyna :decayed:

popieram :oklaski:
Opublikowano
  • Autor

kto jedzie na zlot w PILE niech wpłaca do 22 maja bo wyleci z listy :wink4:

Opublikowano

Nie da rady nie przegram, nie ma takiej pocji

No chyba że............. specjalnie :gwizdanie: wtedy to ja juz coś wymyslę :>

Co Ty, chcesz sie podłożyć? :gwizdanie: :cool1::decayed:

Opublikowano

kto jedzie na zlot w PILE niech wpłaca do 22 maja bo wyleci z listy :wink4:

mcm nie rób OT :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

kto jedzie na zlot w PILE niech wpłaca do 22 maja bo wyleci z listy :wink4:

mcm nie rób OT :polew: :polew: :polew:

:polew:
Opublikowano

Nie da rady nie przegram, nie ma takiej pocji

No chyba że............. specjalnie :gwizdanie: wtedy to ja juz coś wymyslę :>

Co Ty, chcesz sie podłożyć? :gwizdanie: :cool1::decayed:

Ja mu dla odmiany masaz zrobię :wink4:

Jaki??:) podziałaj na nasze zmysły;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.