Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kto jedzie na zlot w PILE niech wpłaca do 22 maja bo wyleci z listy :wink4:

mcm nie rób OT :polew: :polew: :polew:

:polew:

popłakałem się :polew: :polew: :polew:

ale bana nie dostanę :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie da rady nie przegram, nie ma takiej pocji

No chyba że............. specjalnie :gwizdanie: wtedy to ja juz coś wymyslę :>

Co Ty, chcesz sie podłożyć? :gwizdanie: :cool1::decayed:

Ja mu dla odmiany masaz zrobię :wink4:

odzim chłopaku, trafiło Ci się jak slepej kurze ziarno :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja się też

Nie da rady nie przegram, nie ma takiej pocji

No chyba że............. specjalnie :gwizdanie: wtedy to ja juz coś wymyslę :>

Co Ty, chcesz sie podłożyć? :gwizdanie: :cool1::decayed:

Ja mu dla odmiany masaz zrobię :wink4:

ja też chcę :wink4:

Opublikowano

a kto jedzie do PiłY?[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:43_________________________________________________mcm Tobie żona może zrobić![br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:44_________________________________________________zostaw coś dla wolnych__:> Co nie Tomasz?

Opublikowano

Bry noc , fajnie sie gada ale musze rano wstac , pozdrowienia dla all Radom Fantazja Squad

Opublikowano

Narka odzim

Opublikowano
  • Autor

mcm Tobie żona może zrobić!

żona mi robi inne rzeczy :tongue4::wink4:

Opublikowano

mcm Tobie żona może zrobić!

żona mi robi inne rzeczy :tongue4::wink4:

hehe, takie o których Ty oZiX nawet po nocach nie snisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Do Piły WSZYSCY jedziemy, dopisywac się do listy !!!!!

A co do masazy w moim wykonaniu, to nawet nie wiecie w co byscie sie wpakowali.

Serio, nie polecam :no:

:mysli: ryzyk-fizyk piszę się w ciemno, co będzie to będzie ... :wink4:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:47_________________________________________________

mcm Tobie żona może zrobić!

żona mi robi inne rzeczy :tongue4::wink4:

hehe, takie o których Ty oZiX nawet po nocach nie snisz :tongue4:

:good:

Opublikowano

Brynia , dopisz mnie bo ja nie wiem gdzie to, a jeszczę sie tutaj gubię :decayed:

Opublikowano

Do Piły WSZYSCY jedziemy, dopisywac się do listy !!!!!

A co do masazy w moim wykonaniu, to nawet nie wiecie w co byscie sie wpakowali.

Serio, nie polecam :no:

Lubie wyzwania:)

mcm Tobie żona może zrobić!

żona mi robi inne rzeczy :tongue4::wink4:

hehe, takie o których Ty oZiX nawet po nocach nie snisz :tongue4:

No bo mi w nocy to się tylko Tomasz w stalowych gaciach śni :kwasny:

Dobrze że na umiem obchodzić firełole :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Brynia , dopisz mnie bo ja nie wiem gdzie to, a jeszczę sie tutaj gubię :decayed:

No nareszcie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wpiszemy cię na listę rezerwową, a jak nie zwolnią się miejsca to Ukcio podtrzymuje to co na grillu powiedział - pojedziesz za niego, a on zrobi impreze dla tych co zostali

kurde po takim fajnym grillu, nie wiem czy nie zostać z Ukciem :wink4:

Opublikowano

No bo mi w nocy to się tylko Tomasz w stalowych gaciach śni :kwasny:

Czy to jeden z tych miłych snów? :polew:

Opublikowano
  • Autor

lecem zaraz spaciu ...[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:55_________________________________________________Branoc ...

Opublikowano

kurde po takim fajnym grillu, nie wiem czy nie zostać z Ukciem

Kurcze, no właśnie, Ł jakies koleżanki przygarnie i będzie :boobs:

Opublikowano

No ja też już spadam, północ wybiła a rano do fabryki trza lecieć :decayed: :decayed:

BRY NOC gawędziarze :wink4:

Opublikowano

to ja nic nie napisze aż Anna Wróci

Opublikowano

Tomaszu, zdjęcia pierwsza liga. Ukłony :hi: przed podpisami do zdjęć.

Kiedy powtórka ???

P.S.

:drinks:Rozchodniaczki, rozchodniaczki a potem bagażniczek ???

Opublikowano

Tomaszu, zdjęcia pierwsza liga.

:polew:

dobrze że mcm i ja trochę ich zrobiliśmy bo by nie było co oglądać :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.