Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Bry Tomek

Cześć PANOWIE :)

Witaj Annno :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszu, zdjęcia pierwsza liga.

:polew:

dobrze że mcm i ja trochę ich zrobiliśmy bo by nie było co oglądać :cool1:

Dobrze ze przybylismy,bo by nie było komu robić :decayed:

BRY oZiX :hi:

Opublikowano

Wy tu spać idziecie, a ja mam dla was fotostory z grila. :>

http://picasaweb.google.com/tomaszust/GrillUBryni2009?authkey=Gv1sRgCLbF6v-6-rWrywE&feat=directlink

Proszę o wyrozumiałość dla fotografa. :wink4:

Przecież poprosił o wyrozumiałość dla fotografa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ostatnie zdjęcie prawie rozwodowe ... :gwizdanie: :wink4: :>[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 10:00_________________________________________________to moje fotki :wink4:

Brynia trochę za szybka jAk na mój aparat i jakaś rozmazana wyszła :>

http://picasaweb.google.pl/mcm00PL/GrillBrynia?feat=directlink

Opublikowano

ostatnie zdjęcie prawie rozwodowe ... :gwizdanie: :wink4: :>[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 10:00_________________________________________________to moje fotki :wink4:

http://picasaweb.google.pl/mcm00PL/GrillBrynia?feat=directlink

a nie ma foty jak BryTomek fruwa :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze że mcm i ja trochę ich zrobiliśmy bo by nie było co oglądać :cool1:

Dobrze, że przyjechał wizytator z prawie Warsiawy, bo inaczej to w ogóle nie byłoby imprezy... :>

_________________________________________________

Czy ktoś może mi wyjaśnić to:

Zdjęcie379.jpg

I o co chodzi z tym moim fruwaniem, o którym Krzyniek mówi?? :embarrassed::decayed:

Opublikowano

Fajne zdjęcia, pełna kulturka :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fajne zdjęcia, pełna kulturka :kox:

a ty się wyspałeś :?: :wink4:

Opublikowano

Fajne zdjęcia, pełna kulturka :kox:

a ty się wyspałeś :?: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

W ŻYCIU :decayed:

Opublikowano

Zastanawiałem sie wczoraj kogo tam Brynia nocami ukrywa :decayed:

Opublikowano

bry :hi: mam pytanie możecie mi powiedzieć czy w klimatronicu da rade regulować jednocześnie temperaturę obu stron? czy trzeba robić to osobno? :notworthy: w toyocie która czesto pomykałem była opcja dual a tu nie mogę sie czegoś takiego doszukać :no:

Opublikowano

Przytrzymaj przycisk Auto przez kilka sekund, to sie przełączy na współny :)

dziękuje :kwiatek:

powoli sie uczę mojej a4 :decayed:

Opublikowano

zajefajne zdjęcia - brawo chłopaki git robota ps. opisy jeszcze lepsze, a plecy to moje ma sie te bary :) :) :)

Opublikowano

a plecy to moje ma sie te bary :) :) :)

Bary masażysty. :naughty:

Przytrzymaj przycisk Auto przez kilka sekund, to sie przełączy na współny :)

A może w moim Cytronecie też takie coś można, bo mi tego brakuje.. :mysli:

Tomaszu dzięki za terapię przez telefon, musiałam się zatrzymac wprawdzie po drodze ale tylko dlatego że by mi paliwa zabrakło.

Fajek nie kupiłam :>

Bryniu, jestem z Ciebie dumny. No i nie ma sprawy - terapia działa w obie strony - miło wiedzieć, że nie jestem sam. :wink4:

Opublikowano

Michał [/b] czy to do Ciebie machałam dzisiaj na rondzie na Reja o 7

Tak skarbie :decayed: , to mi odmachałaś :cool1:

Opublikowano

Tomaszu ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( skapitulowałam ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Prawda jest taka że zanim się przeprowadzę to jakoś tego rzucania fajek nie widzę

Chyba że sie wczesniej rozwiodę :rolleyes:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 20:44_________________________________________________

Michał [/b] czy to do Ciebie machałam dzisiaj na rondzie na Reja o 7

Tak skarbie :decayed: , to mi odmachałaś :cool1:

tak na 99% byłam pewna że to Ty :>

Tak tak, zawsze trzeba sobie zostawic jakis % niepewności :decayed:

Opublikowano

No to trzeba by jechać :cool1: Tylko dzień mi nie za bardzo pasuje, wolałbym niedziele no ale cóż...Bryni sie nie odmawia :polew:

A tak na serio muszę to przedyskutować z dwoma osobami :gwizdanie:

Opublikowano

Patrzyłem właśnie :kwasny:

Opublikowano

ja bym polecial Brynia w sobote bo w inne dni to po co jak nic nie ma

Opublikowano

Ok ale moim autem, moze go przegonię na 1/4 :gwizdanie:

Moje auto Ja, Odzim, Michał i kto jeszcze ?

Jutro zrobimy zgłoszenie

:slina:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 21:38_________________________________________________q...wa! mam dość liczenia na dziś!![br]Dopisany: 11 Maj 2009, 21:38_________________________________________________ludki mam pytanie:)

Chcieli byście móc wysyłać.. albo nie wam to się nie przyda:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.