Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odzim[/b] będziesz miał dwie baby na spoci blondynkę i brunetkę, ale obie tak samo pojeb....

no nie Kaska :wink4

czekam na piatek :naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odzim będziesz miał dwie baby na spoci blondynkę i brunetkę, ale obie tak samo pojeb....

no nie Kaska :wink4:[br]

Już mi zrobiłaś reklamę, a ja chciałam, żeby myśleli, że chociaż ja jestem normalna :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

u nas nikt nie jest normalny ...[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 22:22_________________________________________________więc gdybyś była to byś nie bardzo pasowała :wink4:

Opublikowano

Ja obiecałes że bedziesz do na wpadał to już Cię zaocznie do RFS zaliczyłam :>

bede bede :decayed:

moze po paru sie na dzienne przepisze :gwizdanie:

no to zdrowie :drinks: za spota piatkowego :naughty:

Opublikowano

Odzim będziesz miał dwie baby na spoci blondynkę i brunetkę, ale obie tak samo pojeb....

no nie Kaska :wink4:[br]

Już mi zrobiłaś reklamę, a ja chciałam, żeby myśleli, że chociaż ja jestem normalna :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jestem z nimi szczera, :polew: :polew: :polew:

nie będziemy im opowiadac bajek o grzecznych dziewczynkach :wink4:

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą....

Dlatego chodzę tam gdzie chcę :decayed:

Opublikowano

Zresztą - grzeczne dziewczynki nikogo nie kręcą, niegrzeczne biorą co chcą :naughty

ale sie już rozhuśtałyście aż strach na spota przyjechać :shocked:
Opublikowano
  • Autor

widzę że będzie gorąco na spociku ... :decayed:

Opublikowano

Zresztą - grzeczne dziewczynki nikogo nie kręcą, niegrzeczne biorą co chcą :naughty

ale sie już rozhuśtałyście aż strach na spota przyjechać :shocked:

na mnie działa wręcz przeciwnie.. tym bardziej chce :tongue4:

Opublikowano

Odzim będziesz miał dwie baby na spoci blondynkę i brunetkę, ale obie tak samo pojeb....

no nie Kaska :wink4:[br]

Już mi zrobiłaś reklamę, a ja chciałam, żeby myśleli, że chociaż ja jestem normalna :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jestem z nimi szczera, :polew: :polew: :polew:

nie będziemy im opowiadac bajek o grzecznych dziewczynkach :wink4:

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą....

Dlatego chodzę tam gdzie chcę :decayed:

Dokładnie

Zresztą - grzeczne dziweczynki nikogo nie kręcą, niegrzeczne biora co chcą :naughty:

Zawsze :evil:

Opublikowano
  • Autor

spoko, my sie dopiero rozkręcamy :naughty:

znamy sie dobrze i nie wiem która z nas jest bardziej popierdzielona :rolleyes:

ocenimy ... :wink4:
Opublikowano

spoko, my sie dopiero rozkręcamy :naughty:

znamy sie dobrze i nie wiem która z nas jest bardziej popierdzielona :rolleyes:

ruda w różowych stringach i pojebana blondyna - normalny dream team :kox: :kox:

Opublikowano

Odzim będziesz miał dwie baby na spoci blondynkę i brunetkę, ale obie tak samo pojeb....

no nie Kaska :wink4:[br]

Już mi zrobiłaś reklamę, a ja chciałam, żeby myśleli, że chociaż ja jestem normalna :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jestem z nimi szczera, :polew: :polew: :polew:

nie będziemy im opowiadac bajek o grzecznych dziewczynkach :wink4:

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą....

Dlatego chodzę tam gdzie chcę :decayed:

Dokładnie

Zresztą - grzeczne dziweczynki nikogo nie kręcą, niegrzeczne biora co chcą :naughty:

Zawsze :evil:

Krowa co glosno muczy malo mleka daje :polew:

Opublikowano

To może w piatek zrobimy spota ale takiego bez aut ? :drunk::banan3:

Opublikowano

z innej beczki jutro pojeżdżę audi a6 2.8 quattro mój brat kumplowi kupił w munich dzisiaj jutro będzie juz w Radomiu to sprawdzę jak to lata i on ma sprawdzić jak to jedzie na autobahnie

Opublikowano
  • Autor

To może w piatek zrobimy spota ale takiego bez aut ? :drunk::banan3:

jestem za !!!! nawet bardzo za !!

to kto po mnie wpadnie ...
Opublikowano

To może w piatek zrobimy spota ale takiego bez aut ? :drunk::banan3:

jestem za !!!! nawet bardzo za !!

Idziemy za ciosem, impreza co piatek :naughty:

Opublikowano

To może w piatek zrobimy spota ale takiego bez aut ? :drunk::banan3:

jestem za !!!! nawet bardzo za !!

to kto po mnie wpadnie ...

a kto po mnie do wawy? :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

To może w piatek zrobimy spota ale takiego bez aut ? :drunk::banan3:

jestem za !!!! nawet bardzo za !!

to kto po mnie wpadnie ...

JA, ale wracasz na własną rekę :>

znaczy wystawiam rękę i łapię stopa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.