Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć:>\

Jestem:D i Pije lecha:P

Bryńka może nie znamy się za dobrze ale jak coś to też chetnie pomogę pocieszę ;> Mogę też coś z Toba wypić albo jak dasz dostęp do kuchni to i ugotować:PPP

Mokom a w które miejsce i o której do ww lecisz??:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z innej beczki jutro pojeżdżę audi a6 2.8 quattro mój brat kumplowi kupił w munich dzisiaj jutro będzie juz w Radomiu to sprawdzę jak to lata i on ma sprawdzić jak to jedzie na autobahnie

podobno pięknie lata ostatnio kolega prowadził taką na zamówienie

przeszła testy u niego a to tyran aut :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To może w piatek zrobimy spota ale takiego bez aut ? :drunk::banan3:

jestem za !!!! nawet bardzo za !!

to kto po mnie wpadnie ...

JA, ale wracasz na własną rekę :>

pasuje

Opublikowano

Mokom a w które miejsce i o której do ww lecisz??:)

ok 11 i lece w centrum

godzina jeszcze ruchoma

Opublikowano

Mogę też coś z Toba wypić albo jak dasz dostęp do kuchni to i ugotować:PPP

Brynia , wpusc go do kuchni w nowym domu niech gotuje :polew: , ale najpierw niech posprzata :polew:

Opublikowano

To może w piatek zrobimy spota ale takiego bez aut ? :drunk::banan3:

jestem za !!!! nawet bardzo za !!

to kto po mnie wpadnie ...

a kto po mnie do wawy? :polew: :polew: :wink4:

Ja mogę:D W piątek wracam z ww i w sobotę wracam do ww z tym powrotem to tak na 80%:)

Chociaż jeszcze pomyślę bo tak długo mi dziś Tomaszka trzymałaś a ja tak tęskniłem:((

a tak apropo ciekawe jak mu się wraca z puszką tigera w rowerze:P

Opublikowano

ale najpierw niech posprzata

:polew:
Opublikowano

mogę i sprzątać:P

Opublikowano

mogę i sprzątać:P

Zapamietamy :decayed:

Opublikowano

Brynia mam lepszy pomysł, przyjadę sama, ale Ty mnie odwozisz :naughty:

Opublikowano

mogę i sprzątać:P

:polew: nie wiesz na co sie porywasz
Opublikowano

jeżeli Tylko to uszczęśliwi nasza Anie:) :gwizdanie:

Opublikowano

jeżeli Tylko to uszczęśliwi nasza Anie:) :gwizdanie:

jak tam chcesz wez tydzien urlopu :polew:
Opublikowano

ozix mogę pomóc w sprzątaniu :)

No prosze jaki squad :decayed: Brynia ma taki fajny fartuszek :polew:

Opublikowano

mogę i sprzątać:P

i zjebiscie :>

też się cieszę:) i do usług:)

Opublikowano
  • Autor

Brynia mam lepszy pomysł, przyjadę sama, ale Ty mnie odwozisz :naughty:

skoro już jestem etatowym kierowcą RFS podejmę się zadania :wink4:

Opublikowano

Brynia [/b] ma taki fajny fartuszek

potwierdzam fajowy i fajowo w nim wyglada[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 22:47_________________________________________________to co we fregacie bro pijem w piatek
Opublikowano

jeżeli Tylko to uszczęśliwi nasza Anie:) :gwizdanie:

jak tam chcesz wez tydzien urlopu :polew:

Skarbie nie przesadzaj :gwizdanie:

to może etat u CIebie dostanę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.