Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak coś w ramach kary mogę być w piątek kierowcą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oZiXa kręci wiele rzeczy ...

jak wiemy :wink4:

Opublikowano

to co pijemy w piatek? to i ja musze transport ogarnac :cool1:

Brynia [/b] ma taki fajny fartuszek

potwierdzam fajowy i fajowo w nim wyglada

kręcą Cię panie w fartuszkasz :naughty: dobrze wiedzieć :naughty: :naughty:

jak ładne i w samym.. to mnie tez :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak coś w ramach kary mogę być w piątek kierowcą :gwizdanie:

to po mnie podjedź na 18

Opublikowano

oZiXa kręci wiele rzeczy ...

jak wiemy :wink4:

Ty m nie akurat nie kręcisz :gwizdanie: :polew:(joke)

I ona mówiła o Tobie!!:D

Opublikowano

Brynia faktycznie sami dżentelmeni wszyscy deklarują swoją pomoc. :shocked: U ciebie fajniej niż na warszawskich ostatnio, tam tylko d*py i nic poza tym, a tu proszę pełna kulturka. :good:

Opublikowano

Jak coś w ramach kary mogę być w piątek kierowcą :gwizdanie:

to po mnie podjedź na 18

ale gdzie :co:

Opublikowano

ja całe szczescie na spota z buta mam 10 minet

Opublikowano

Brynia faktycznie sami dżentelmeni wszyscy deklarują swoją pomoc. :shocked: U ciebie fajniej niż na warszawskich ostatnio, tam tylko d*py i nic poza tym, a tu proszę pełna kulturka. :good:

a ja byłem dziś na warszawskich :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak coś w ramach kary mogę być w piątek kierowcą :gwizdanie:

to po mnie podjedź na 18

ale gdzie :co:

do Zwolenia :>

Opublikowano

oZiXa kręci wiele rzeczy ...

jak wiemy :wink4:

mcm co Ty pijesz?

ja odzima pytałam :polew: :polew: :polew:

wlaśnie heh
Opublikowano

Brynia faktycznie sami dżentelmeni wszyscy deklarują swoją pomoc. :shocked: U ciebie fajniej niż na warszawskich ostatnio, tam tylko d*py i nic poza tym, a tu proszę pełna kulturka. :good:

a ja byłem dziś na warszawskich :gwizdanie:

Kojarzę, bo tak bardzo za Tomaszkiem tęskniłeś, że nie śmiałam Ci go na dłużej odbierać niż na tą krótką chwilkę na rozmowę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak coś w ramach kary mogę być w piątek kierowcą :gwizdanie:

to po mnie podjedź na 18

ale gdzie :co:

do Zwolenia :>

Jak się nie boisz ze mną sam jechać to mogę przyjechać :polew:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 22:56_________________________________________________

Brynia faktycznie sami dżentelmeni wszyscy deklarują swoją pomoc. :shocked: U ciebie fajniej niż na warszawskich ostatnio, tam tylko d*py i nic poza tym, a tu proszę pełna kulturka. :good:

a ja byłem dziś na warszawskich :gwizdanie:

Kojarzę, bo tak bardzo za Tomaszkiem tęskniłeś, że nie śmiałam Ci go na dłużej odbierać niż na tą krótką chwilkę na rozmowę :polew: :polew: :polew:

krótką?!?!?! prawie 30 minut!! nie wiem co Ty mu tam zrobiłaś że zaraz potem pojechał do domu!!:([br]Dopisany: 12 Maj 2009, 22:57_________________________________________________Brynia Po Ciebie też przyjechać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kur....a nie nadążam czytać postów ... i jakoś kiepsko widzę po wczorajszym i po dzisiejszych browcach ...

Opublikowano
  • Autor

oZiX walnę 100 na odwagę i mogę z tobą jechać...

może od Tomasza pożyczę stalowe gacie

Opublikowano

dziękuję Bryniu za Tomków :)

mcm mam ten sam problem za szybko za dużo :>

Opublikowano

Jak coś w ramach kary mogę być w piątek kierowcą :gwizdanie:

to po mnie podjedź na 18

ale gdzie :co:

do Zwolenia :>

Jak się nie boisz ze mną sam jechać to mogę przyjechać :polew:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 22:56_________________________________________________

Brynia faktycznie sami dżentelmeni wszyscy deklarują swoją pomoc. :shocked: U ciebie fajniej niż na warszawskich ostatnio, tam tylko d*py i nic poza tym, a tu proszę pełna kulturka. :good:

a ja byłem dziś na warszawskich :gwizdanie:

Kojarzę, bo tak bardzo za Tomaszkiem tęskniłeś, że nie śmiałam Ci go na dłużej odbierać niż na tą krótką chwilkę na rozmowę :polew: :polew: :polew:

krótką?!?!?! prawie 30 minut!! nie wiem co Ty mu tam zrobiłaś że zaraz potem pojechał do domu!!

:evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.