Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe co oZix ma na tapecie w kompie? :gwizdanie: :decayed:

stawiam 100 że Bryńkę :>

Nie może byc inaczej :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe co oZix ma na tapecie w kompie? :gwizdanie: :decayed:

stawiam 100 że Bryńkę :>

Nie może byc inaczej :decayed:

no nie sądzę, ale jakby co to niech ma przynajmniej jąkąś fajną fotę,mżeby obciachu nie było :polew:

zdrowe podejście :polew:
Opublikowano

tez zielony podpis pasuje do was doskonale :decayed: musze koniecznie wpaść na spot w piatek i zapoznać was :naughty:

Opublikowano

godz 00:00 idę spać

do jutra erotomani-gawędziarze :>

bra noc baby :)

brej nocy all, spadam spać :)

Opublikowano

No to grzej pościel, bo ja też idę... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Do jutra Gawędziaro :wink4:

Opublikowano

No to grzej pościel, bo ja też idę... :gwizdanie: :decayed:

dla Ciebie zawsze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a kto powiedział że po 12 idziemy spać :mysli:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 00:04_________________________________________________wymiękacie ... :>

Opublikowano

dla Ciebie zawsze :naughty:

Hmm, wiesz co - jak Brynia Cię przywiezie w piątek to ja później Cię odwiozę - tak się składa, że akurat będę jechał do Warsiawy. :decayed:

Dobranoc wszystkim, muszę już iść spać... :naughty:

Opublikowano

Branoc lece i ja:)

dzięki za wieczór

Opublikowano
  • Autor

no to i ja lecę

siema

Opublikowano

To chyba i ja się zawijam :wink4:

Do jutra

Opublikowano

to i ja...nie bede sie wyłamywał :gwizdanie:

lece spac dobranoc :hi:

Opublikowano

OT

mokom, wychwyciłem wcześniej, że pytałeś o geodetę. Ja mam znajomego geodetę. Jak czegoś potrzebujesz to możeby z nim zagadać...

Opublikowano

BRY :hi:

odzim , namierzony zostałes na rondzie o 7.45 . Kogo tam wiozłeś? :cool1:

Opublikowano

Brynia bardzo dziękuję za pomoc :wink4:

Opublikowano

Ciekawe co oZix ma na tapecie w kompie? :gwizdanie: :decayed:

Ba:> Na kompie w pracy i swoim laptopie użytkowym jest Bryńka:) Na kompie na którym kodze jest Tomaszu i Brynia:D

Ej jak mnie nie ma to posty nie lecą;/

Bry Skarby :>

Jak tam ,,sen nocy letniej"

Dzięki za wczorajszy wieczór, bardzo mi się nastrój poprawił

Kaśka bez Ciebie to nie było tak udane

aż boję się przyznać ale naprawdę mi się śniłaś dziś :gwizdanie:

A TAK W OGÓLE TO SIEMAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............... :notworthy:

Opublikowano

Ozix, koszmary Ci się śnia :polew: :polew: :polew:

Co Ty raptem spacerek :gwizdanie:

Opublikowano

Ej jak mnie nie ma to posty nie lecą;/

Bez Ciebie jak bez reki :decayed:

Opublikowano

Ej jak mnie nie ma to posty nie lecą;/

Bez Ciebie jak bez reki :decayed:

ufff..[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 09:15_________________________________________________dostajesz browara bo jako pierwszy dziś mnie pochwaliłeś :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.