Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja napisze że ide po kanapkę chce ktoś??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba wezmę od znajomego weterynarza PAVULON i ukradkiem mu wstrzyknę, trochę się chłopak rozluźni i może taki groźny nie będzie

na mnie takie coś nie działa... za słabe :gwizdanie:

ja jak mówiłem zostanę sam i będę pisał sam ze sobą :polew:

Ja Cię nie pozostawię NIGDY!!:*

TOMASZU ozixa tyle nie ma może on wyruszył w poszukiwania Twego lokum?? :polew:

nie muszę namierzyłem jego telefon :gwizdanie:

- co porabiasz ??

- a sączę browca

- jak tam maluchy ??

- wporzo już dawno śpią

- a to fajnie masz'

- no jest dobrze :>[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:19_________________________________________________o jest i oZiX :>

oZiU gdzieś był jak cię nie było :?:

Kąpałem się :naughty: TĘSKNILIŚCIE?

nie mogę z wami, aż starch co będzie jutro jak bedziemy pic ,, w realu"

też mogę pić??

oZiOwi znowu korki trzasły :>[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:24_________________________________________________moja psychika dostanie uszczerbku jak nie dobijemy dziś do 300 ;(

zakochałeś się we mnie czy jak :?: :kox::D

Biedny , zawiesił się nam, co my teraz bez niego zrobimy, wszystko legnie w gruzach :decayed:

mnie się tak łatwo nie pozbędziecie :D

zabije jak mi ktoś z górnego paska zniknie :evil:

grozisz mi??

Opublikowano
  • Autor

napierdzielajmy posty niech ma co czytać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mcm00 , Ty tez cos popalasz? To może jutro upalimy się?

Opublikowano
  • Autor

o witaj Królu :notworthy:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:28_________________________________________________

mcm00 , Ty tez cos popalasz? To może juro upalimy się?

raz w zyciu paliłem, dziękuję wolę pić :wink4:
Opublikowano
  • Autor

jak oZiU obieca że mnie jutro podwiezie i odwiezie to się nastukamy :>

Opublikowano

mcm00 , Ty tez cos popalasz? To może juro upalimy się?

jak was czytam, to wszyscy ujarani na maxa

o przepraszam! trzeźwym jak dzika świnia :polew: :polew:

Opublikowano

mcm00 , Ty tez cos popalasz? To może juro upalimy się?

jak was czytam, to wszyscy ujarani na maxa

nie co Ty ale zejde już z tego słońca do jakiegoś cieniu...za mocno grzeje

Opublikowano
  • Autor

oZiU masz jakieś problemy z "łączem" :polew:

Opublikowano

o witaj Królu :notworthy:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:28_________________________________________________

mcm00 , Ty tez cos popalasz? To może juro upalimy się?

raz w zyciu paliłem, dziękuję wolę pić :wink4:

NA KOLANA!!

mcm00 , Ty tez cos popalasz? To może juro upalimy się?

jak was czytam, to wszyscy ujarani na maxa :polew: a ja najbardziej :polew:

Ty też jesteś jeszcze całkiem całkiem :gwizdanie:

jak oZiU obieca że mnie jutro podwiezie i odwiezie to się nastukamy :>

też bym się napił ale może brata zaprzęgnę żeby nas odwiózł :gwizdanie:

oZiU masz jakieś problemy z "łączem" :polew:

no za daleko jesteś żeby się do Ciebie podłączyć ;(

Opublikowano

mcm, czytam was przez kom, ale juz mi sie oczy kleją. Powodzenia. ;)

Opublikowano
  • Autor

też bym się napił ale może brata zaprzęgnę żeby nas odwiózł :gwizdanie:

kogoś trzeba :>
Opublikowano

qfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja tam ma snieg po kolana, to gdzie ty teraz jesteś ? :polew: :polew:

teraz to już sam nie wiem gdzie pogubiłem się w tych bezdrożach :)

Opublikowano

jest ktos jeszcze na forum oprócz nas :cool1:

TO UeFO![br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:34_________________________________________________no może dziś dobijemy do 300 ale z pracy :P

Opublikowano
  • Autor

jest dobrze grzejemy dalej

Opublikowano

mokom, jakbys się zgubił kieruj sie na ten duzy kosciół ( czyt. PKiN) :polew:

Opublikowano

mokom, jakbys się zgubił kieruj sie na ten duzy kosciół ( czyt. PKiN) :polew:

:polew: :polew: :polew:

narazie uciekam przed antylopami :polew:

Opublikowano
  • Autor

zief!

nie waż mi się ziewać, wystaw łeb za okno, duża kawa i jedziemy do 300 :polew:
Opublikowano

Bryńka nam gdzieś ucieka :gwizdanie:

No jesteś...gdzieś Ty była? :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.