Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co Ty przecie też dajecie radę

No ale bez Ciebie to nie to samo. :kox:

:bicz3: :bicz3:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bicz3: :bicz3:

No ale o co chodzi, kurde, miszczu. :embarrassed:

Opublikowano

:bicz3: :bicz3:

No ale o co chodzi, kurde, miszczu. :embarrassed:

o nicz;)) :notworthy: :notworthy: Lubie po prostu was:O zaraz wracam do Warszawy

Opublikowano
  • Autor

Uuuu...

Lubisz nas a od nas uciekasz, ja po wyścigu jade na Radom i miałem nadzieję na mały spocik :-)

Opublikowano

oZiu , tylko wróciłeś i juz stroniki nam przybywaja

Dla Ciebie specjalnie cała Ułęz w deszczu przebyłem, ale znalazłem to com chciał :decayed:

pinky.jpg

Opublikowano

Oziu, kup se takie. :kox:

Opublikowano

Oziu, kup se takie. :kox:

jak se kupie porshe to se kupie takie:) czyli tra poczekać z rok :kox:

Opublikowano

szkoda ze były małe.. 19/20" różowe robiły by robote :kox:

Opublikowano

jak se kupie porshe to se kupie takie:) czyli tra poczekać z rok :kox:

Porshe to typowo damska bryła. :gwizdanie:

Opublikowano

jak se kupie porshe to se kupie takie:) czyli tra poczekać z rok :kox:

Porshe to typowo damska bryła. :gwizdanie:

no albo jakiegoś innego różowego Cabrio!

Opublikowano

jak se kupie porshe to se kupie takie:) czyli tra poczekać z rok :kox:

Porshe to typowo damska bryła. :gwizdanie:

no albo jakiegoś innego różowego Cabrio!

Nie no, to Porshe to będzie dobre. :wink4:

Opublikowano

Może moja :mysli::tongue4:

Opublikowano

Czyja b5 ciemy avant z ramkami stał dziś na Kwiatkowskiego ok 20-stej?

Ozix, dobrze że już jestes :kox: :kox: :kox:

Czemu:)?? Królowa tęskniła i sie martwiła?? przecież się zameldowałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:14_________________________________________________Jutro kuchnia wchodzi :evil: :evil: musze tylko agd załatwić :naughty:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:17_________________________________________________no to skoro już jestem i wy Kochani też to możemy się napić :gwizdanie:

Opublikowano

no to skoro już jestem i wy Kochani też to możemy się napić :gwizdanie:

dobrze mówi :good: Leszek sie chłodził pare godzin w lodówce, juz po niego ide :evil:

Opublikowano

no to skoro już jestem i wy Kochani też to możemy się napić :gwizdanie:

dobrze mówi :good: Leszek sie chłodził pare godzin w lodówce, juz po niego ide :evil:

moich dwóch Lechów już czeka a jeden to już przyszedł i się otworzył :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:28_________________________________________________ KOX! TO O mnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:kox: o Tobie

ide włosy farbowac, pół godzinki i wracam z browarkiem :>

o może potrzebujesz pomocnej dłoni?? MAm doświadczenie w tych klockach :D[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:32_________________________________________________Królowo :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Może będę miał do Ciebie romans dziś a jak nie to na dniach ;)

Opublikowano

:kox: o Tobie

ide włosy farbowac, pół godzinki i wracam z browarkiem :>[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:30_________________________________________________

Może moja :mysli::tongue4:

B5 Misiu, Twoją to ja w nocy o północy poznam :wink4:

Moja ex B5 :naughty:

Mojej nie poznasz jej tak łatwo bo Ona nie rzuca sie w oczy :tongue4: , a rameczek i naklejeczki brak. Naklejeczka od Adriana gdzieś jest, jak ją znajde to pierdykne, ale chyba gdzies na szybę :mysli:

Opublikowano

daj na dwie boczne i tylną :kox:

Opublikowano

Lepiej...zamiast tej z nr rej na przodzie, bo z ta też cos zwlekam :polew: :polew:

Opublikowano

Moja ex wyjechała...ale mamy dobry kontakt :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.