Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry kontakt nie jest zły :tongue4:

[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:20_________________________________________________Cos się poj...ło -

beztytuuvkx.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dobry kontakt nie jest zły :tongue4:

Coś w tym jest :gwizdanie: ale nie z ex' date=' proszę Cię :tongue4:

cos się porąbało, tez zuważyła, może dlatego ze mcm z komóry napitala :rolleyes:

[/quote']a bo ja chyba mam tytuł wysyłanych wiadomości z komóry "Spoty Radomskie"

Opublikowano

Coś w tym jest :gwizdanie: ale nie z ex, proszę Cię :tongue4:

Ja tam moja ex wspominam milusio, nigdy mnie nie zawiodła :tongue4:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:35_________________________________________________mcm00 napitalaj po wszystkich działach, zainfekujesz całe forum :polew: :polew:

Opublikowano

nigdy, nie mów nigdy :gwizdanie:

może o czyms nie wiesz :gwizdanie: :wink4:

Wiem o wszystkim, nie zostawiałem jej nigdy w obcych rękach :tongue4:

Opublikowano

Coś w tym jest :gwizdanie: ale nie z ex, proszę Cię :tongue4:

Ja tam moja ex wspominam milusio, nigdy mnie nie zawiodła :tongue4:

nigdy, nie mów nigdy :gwizdanie:

może o czyms nie wiesz :gwizdanie: :wink4:

zresztą, kto to żyje w przeszłosci, trzeba życ dzisiejszym dniem :wink4:

mcm dzieki za zostawienie 2 browarków w bagazniku, właśnie konsumuję :>

farciara [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:41_________________________________________________

Wiem o wszystkim, nie zostawiałem jej nigdy w obcych rękach :tongue4:

co

to ma byc michal nie wiem gdzie cytat :polew:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:42_________________________________________________tez mi cos sie porąbalo :>

Opublikowano

co jest z tymi cytatami cholera [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:44_________________________________________________kto tu moderatorem jest niech naprawia :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem o której ex Ty piszesz, bo ja cały czas o B5 :polew:

Opublikowano

ta:p pewnie specjalnie zepsuli żebyśmy ich nie przegonili przy browarkach :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Myslałem, i myslę tylko i wyłacznie o niej...i wiem że jeszcze ją spotkam :evil:

Opublikowano

Myslałem, i myslę tylko i wyłacznie o niej...i wiem że jeszcze ją spotkam :evil:

szczegolnie ze dzwonia do niego i mowia co z nią nie tak :> :> :>
Opublikowano

Myslałem, i myslę tylko i wyłacznie o niej...i wiem że jeszcze ją spotkam :evil:

szczegolnie ze dzwonia do niego i mowia co z nią nie tak :> :> :>

I dziwią sie że tak za***rdala, a to tylko 110-tka :polew:

Opublikowano

a ja myślałem o innej ale przecież ja jestem tylko Królem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mcm dzieki za zostawienie 2 browarków w bagazniku, właśnie konsumuję :>

wypij moje zdrowie :beer1:
Opublikowano

I dziwią sie że tak za***rdala, a to tylko 110-tka

własnie :kox:

Opublikowano

Zawsze Królowe były wazniejsze :gwizdanie

np . BONA
Opublikowano

To poznaj mnie z nią :gwizdanie:

Jak tylko bedzie okazja, Ty bedziesz pierwsza :decayed:

Opublikowano

To juz wiemy :cool1:

Opublikowano

Bryńka ale ja nie zaprzeczam !! i zawsze to powtarzam jak tylko mogę!!

:D u mnie też możesz być w kilku kwestiach pierwszą :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bryńka ale ja nie zaprzeczam !! i zawsze to powtarzam jak tylko mogę!!

:D u mnie też możesz być w kilku kwestiach pierwszą :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:Bryńka "namber łan" :polew:

Opublikowano

Bryńka ale ja nie zaprzeczam !! i zawsze to powtarzam jak tylko mogę!!

:D u mnie też możesz być w kilku kwestiach pierwszą :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:Bryńka "namber łan" :polew:

:witch:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.