Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co do Kielc to spoko, bierzemy Cytrnę i lecimy w 8 osób :polew:

spoko popieram pomysł bierzemy jescze po butelce na głowę, walimy w samochodzie po drodze i na grilu na pewno będzie git atmosfera
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko, opcaj nr 2

jedziemy Bryniowozem, ja nie piję i prowadzę

za 30 minut w Kielcach + niezapomniane wrażenia :polew: :polew: :polew:

jak mogę siedzieć z przodu i trzymać Cię za kolanko to jadę z Tobą

Opublikowano

Jeszcze raz pytam:

:!: Kto jest chętny i może jechać na spot w Kielcach 05.06.2009 ??

Proszę Was o chwilę powagi. :>

Opublikowano
  • Autor

nie da rady nie tutaj, tu powagi nie widziano dawno :>

Opublikowano

spoko, opcaj nr 2

jedziemy Bryniowozem, ja nie piję i prowadzę

za 30 minut w Kielcach + niezapomniane wrażenia :polew: :polew: :polew:

jak mogę siedzieć z przodu i trzymać Cię za kolanko to jadę z Tobą

jest problem, jak mnie ktos trzyma za kolanko pow 200 km/h to mnie to trochę rozprasza :gwizdanie:

To moge Cie trzmac za co innego :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nie da rady nie tutaj, tu powagi nie widziano dawno :>

Dobra, to będę pytał po kolei. Jedziesz? :>

Opublikowano

nie da rady nie tutaj, tu powagi nie widziano dawno :>

no od momentu kiedy ja jestem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

info dla oZiA:

idę się kąpać :wink4:

Opublikowano

nie da rady nie tutaj, tu powagi nie widziano dawno :>

Dobra, to będę pytał po kolei. Jedziesz? :>

jade pitole jade!! ale musze pic!![br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:46_________________________________________________

info dla oZiA:

idę się kąpać :wink4:

:banan1: :banan1: :banan1:
Opublikowano

jade pitole jade!! ale musze pic!!

Ok, jeszcze dwie osoby do Cytryny i będzie komplet. Reszta niech się organizuje w innym aucie..

A ch*j tam, ustalimy wszystko na spocie. :decayed:

Opublikowano

o nie nie!! ja zaklepuję już że jadę z KIMŚ![br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:49_________________________________________________czemu nie mogę zacząć jakiejś strony z wielokrotności 100?? :([br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats :kox: :kox:

Opublikowano

o nie nie!! ja zaklepuję już że jadę z KIMŚ!

Przecież już Ci obiecałem, że Cię zabiorę. Ale pamiętaj, że masz być grzeczny. No i pinkiego zostawiasz w domu. :decayed:

Opublikowano

o nie nie!! ja zaklepuję już że jadę z KIMŚ!

Przecież już Ci obiecałem, że Cię zabiorę. Ale pamiętaj, że masz być grzeczny. No i pinkiego zostawiasz w domu. :decayed:

a po co mi pinki jak mam Twojego agenta?? :cool1:

Opublikowano

a po co mi pinki jak mam Twojego agenta?? :cool1:

Słuchaj, chcesz jechać ze mną czy nie!!?? :angry:

Opublikowano

pogadamy w piatek co i jak ok

Opublikowano

a po co mi pinki jak mam Twojego agenta?? :cool1:

Słuchaj, chcesz jechać ze mną czy nie!!?? :angry:

boże pochwalić Twoją cytrynkę to zaraz wpadasz w złość... Wpadasz jutro do wawy??[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:00_________________________________________________

pogadamy w piatek co i jak ok

ta forum to nie miejsce na głupoty!!

Opublikowano

Tomaszu ja jestem chętny się integrować:)

WITAM

Opublikowano

Tomaszu ja jestem chętny się integrować:)

WITAM

oho nowy przyszedł czar!!

Opublikowano
Wpadasz jutro do wawy??

Jeszcze nie wiem. Będę jutro w Piasecznie, ale raczej nie zostanę na spota.

Lecę spać. Dobranoc spamery. :>

mokom, to rezerwuj 5 czerwca i jedziemy. :th:

Opublikowano

Oziu ale

Tomaszu ja jestem chętny się integrować:)

WITAM

oho nowy przyszedł czar!!

nie z pinkim tylko z Kielcami :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.