Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też jak coś ściemniałem to tylko u niego, i każdemu kto chce to robic tylko jego polecam :good:

ja jak sciemniam to nikogo do tego nie potrzebuje :polew: :polew: :polew: a tak w ogole ave barcelona
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ściema tylko z atestem żeby na przeglądzie nie zrywać

Atest jest na folie, a nie na to jak ją wykorzystasz. Przednich szyb nie można wcale przyciemniać i tyle. :wink4:

Opublikowano

siemasz odzim :hi:

Opublikowano

czesc spamerzy :>

Opublikowano

produkcja koniec 2002 1 rej 2003 120tys przebiegu na książce

jakby był avant już byś sprzedał :>

zawsze możesz wyrezać :polew: :polew: jak coś mam trumne na dach :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi:

widzę spam idzie u Was na maxa :naughty:

jaki spam :gwizdanie: same konkrety :gwizdanie:

dziś nawet o szybach rozmawiamy a nie o seksie to i tak jest nieźle :gwizdanie:

i pinki może odpocząć :)

Też jak coś ściemniałem to tylko u niego, i każdemu kto chce to robic tylko jego polecam :good:

to może by do niego podjechać i spytać ile za grupowe ściemnianie :gwizdanie: :gwizdanie:

no ja myślę tył folia przód piecowo żeby się nie czepiali

Drogie to to?? I czy w Radomiu robio?? :mysli:

kuredu, to nie spam, to poważne dyskusje. :wink4:

znalazłem 1 zakład w Polsce legalne blablabla ma certyfikat instytutu z Krakowa i za mojego za całość cały dzień i 1000pln pod zieloną górą[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:56_________________________________________________zawsze można kupić nieoryginalną białą szybę :gwizdanie:

Opublikowano

Przednich szyb nie można wcale przyciemniać i tyle. :wink4:

delikatnie ponoć przechodzi :decayed: nawet z niebieskimi

Opublikowano

czesc spamerzy :>

ee, dzisiaj to lajtowo..i w miarę poważnie...narazie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ściema tylko z atestem żeby na przeglądzie nie zrywać

Atest jest na folie, a nie na to jak ją wykorzystasz. Przednich szyb nie można wcale przyciemniać i tyle. :wink4:

przystawią ci aparacik na kontroli i po kwitach :wink4:
Opublikowano

dzis o sciemie nawet z motoryzacja prawie zbliżone

Opublikowano
znalazłem 1 zakład w Polsce legalne blablabla ma certyfikat instytutu z Krakowa i za mojego za całość cały dzień i 1000pln pod zieloną górą

Hmm, to dwie boczne szyby kosztowały by ze 200-300 zł + dojazd i jeden dzień w plecy. :mysli:

Opublikowano

przystawią ci aparacik na kontroli i po kwitach :wink4:

No dokładnie. Jeśli ktoś myśli, że atest na folie go uratuje to jest w dużym błędzie. :wink4:

Opublikowano

[/b]

witamy na poważnej dyskusji :naughty

ja wole jak zawsze o SEXIE
Opublikowano

Odzim Skarbie

witamy na poważnej dyskusji :naughty:

dobra to koniec powagi kto dziś w nocy przyjmie pinkiegoo na noc do :dziura: :dziura:
Opublikowano

przystawią ci aparacik na kontroli i po kwitach :wink4:

No dokładnie. Jeśli ktoś myśli, że atest na folie go uratuje to jest w dużym błędzie. :wink4:

Kiedyś przelatałem golfikiem na pełnej ściemie 1.5 roku, sprzedałem bratu i go ciachneli za kilka dni..zrywał przód przy nich :decayed: :decayed:

Opublikowano

Odzim Skarbie

witamy na poważnej dyskusji :naughty:

dobra to koniec powagi kto dziś w nocy przyjmie pinkiegoo na noc do :dziura: :dziura:

no wkoncu jakies konkrety :naughty:
Opublikowano

Odzim Skarbie

witamy na poważnej dyskusji :naughty:

dobra to koniec powagi kto dziś w nocy przyjmie pinkiegoo na noc do :dziura: :dziura:

Dziekuję ale nie skorzystam :decayed:

Opublikowano

ja wole jak zawsze o SEXIE

Jesteśmy elastyczni, już się przestawiamy..

To jak, zdejmujecie majtki?? :D

Opublikowano

co tam :naughty:

Opublikowano

To jak, zdejmujecie majtki?? :D

ty 1 :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja wole jak zawsze o SEXIE

Jesteśmy elastyczni, już się przestawiamy..

To jak, zdejmujecie majtki?? :D

tomuś od wczoraj coś masz z tym zdejmowaniem majtek :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.