Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał, Odzim widzę że macie podobne podejście :polew: :polew: :polew:

Ozix, nie interpretuj ,,rżnięcia" aż tak drastycznie

no zawsze jak ktoś mówi że mnie rżnął to mnie boli ;( ;([br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:19_________________________________________________

co tam :naughty:

Ty też zdejmujesz majtki, czy turysta?? :D

ja to nie wiem :mysli:

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

eno bez takich tu :slina:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. :D

Opublikowano

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. :D

a dlaczego nie .... :evil:

Opublikowano

eh robaczki tylko podrzucic temat i odrazu wesoło sie robi a nie tam o sciemnianiu szyb :>

Opublikowano

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. :D

A tam, przecież już chyba wszyscy poznali się na naszym oZiu gawedziarzu :decayed:

Opublikowano

a dlaczego nie .... :evil:

Bo bez stalowych gaci to zbyt ryzykowne jest. :decayed:

Opublikowano

no zawsze jak ktoś mówi że mnie rżnął to mnie boli ;( ;([br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:19_________________________________________________

no i się popłakałam :polew: :polew: :polew: :polew:

no to dobrze dbam o Ciebie :pilot::rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. :D

e tam wejdzie jeszcze ;)

Opublikowano

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. :D

A tam, przecież już chyba wszyscy poznali się na naszym oZiu gawedziarzu :decayed:

no będę niedługo autografy na pośladkach ustami składał :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. :D

a dlaczego nie .... :evil:

odważny chłopak :good:

tu nie zaprzeczę ..... stary kibic Kolejorza jestem ..... nic co ludzkie nie jest mi straszne .... zamiatało się tu i tam :evil: :evil:

Opublikowano

eh robaczki tylko podrzucic temat i odrazu wesoło sie robi a nie tam o sciemnianiu szyb :>

ale chyba raz można o czym innym porozmawiać :naughty:

bo sie monotematyczny wontek zaczyna robic :polew:

Opublikowano

eh robaczki tylko podrzucic temat i odrazu wesoło sie robi a nie tam o sciemnianiu szyb :>

ale chyba raz można o czym innym porozmawiać :naughty:

bo sie monotematyczny wontek robic :polew:

monogamia monotematyka , nie znam tych słów :>
Opublikowano

eh robaczki tylko podrzucic temat i odrazu wesoło sie robi a nie tam o sciemnianiu szyb :>

Odzim :notworthy: bo juz przysypiałam :rolleyes:

ta bo Ty sie odzywasz wtedy jak gadamy o sexowych dilach a tak to milczysz Zboczuszku :bicz3: :bicz3:

e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Coś czuję, że już więcej tu nie zawita. :D

a dlaczego nie .... :evil:

odważny chłopak :good:

tu nie zaprzeczę ..... stary kibic Kolejorza jestem ..... nic co ludzkie nie jest mi straszne .... zamiatało się tu i tam :evil: :evil:

no to git bo my często w kolejarza latamy :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:27_________________________________________________

eh robaczki tylko podrzucic temat i odrazu wesoło sie robi a nie tam o sciemnianiu szyb :>

ale chyba raz można o czym innym porozmawiać :naughty:

bo sie monotematyczny wontek robic :polew:

monogamia monotematyka , nie znam tych słów :>

no to jedziesz do Piły :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

wuju, ileż można pieprzyc o tych samochodach :polew:

Opublikowano

OSZ KARWA :polew: :polew:

Opublikowano

kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....

Opublikowano

hmm gadamy o samochodach ciężko jedą strone nastukać wchodzi Pan i Pani sex to już 3 poszły;P[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:31_________________________________________________

kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....

pitolisz oj pitolisz tu i tam się jedzie po kolei od tyłu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....

bo ci pierwsi lepiej w pilke grają heheheh
Opublikowano

kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....

Ozio tego nie ogarnie. :polew:

Opublikowano

wuju, ileż można pieprzyc o tych samochodach :polew:

w sumie :polew:

no to git bo my często w kolejarza latamy :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: czyscisz mi ekran :polew: :polew:

Opublikowano

kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....

bo ci pierwsi lepiej w pilke grają heheheh

...................... :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.