Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oZiu, w końcu mamy ta fantazję :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolejarz a Kolejorz to potężna różnica .....

Ozio tego nie ogarnie. :polew:

na trzeźwo ni huhu!! muszę się opić żeby ogarnąć różnice w sexie kolejowym i Kolejarzowym :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:34_________________________________________________

wuju, ileż można pieprzyc o tych samochodach :polew:

w sumie :polew:

no to git bo my często w kolejarza latamy :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: czyscisz mi ekran :polew: :polew:

spadłam z fotela i płaczę na podłodze :polew: :polew: :polew: :polew:

o to poczekaj zaraz padnę na Ciebie wypiję pałerejda i powstanę :D:dance: :dance: :dance:

Opublikowano

wypiję pałerejda i powstanę :D:dance: :dance: :dance:

chyba powstanie :polew:

Opublikowano

Dajcie mokomowi się przywitać, bo biedny widać, że już długo czyta. :D

Opublikowano

ale jaja dzisiaj dobrze ze wpadlem bez czytania heh

Opublikowano

wypiję pałerejda i powstanę :D:dance: :dance: :dance:

chyba powstanie :polew:

prawa autorskei do tego mają...

Opublikowano

teksty jak teksty...zobaczymy czyny na letnim :polew:

Opublikowano

nam to jakis by moderator czat wykminił :gwizdanie:

Opublikowano

Raczej odczujemy...buuuhahaha :polew:

Opublikowano

Ja śpię od ściany. :D

Opublikowano

no nie :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze lepiej :polew: :polew: :polew: :polew:

qżwa Oziu, skąd Ty te tekst bierzesz :polew:

jak bym był chamem napisał bym że z d*py:P ale że Król nie może tak mówić to powiem że nie wiem skąd :mysli: :mysli:

Ty mi dajesz inspirację :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ja na siedząco :polew:

Opublikowano

nam to jakis by moderator czat wykminił :gwizdanie:

ja już kminie żeby napisać czata i bota który by nasze rozmowy na forum wrzucał :gwizdanie: :gwizdanie: w wakacje można napisać będziemy mieli czata a nasze rozmowy na forum od razu :kox: :kox:

Ja śpię od ściany. :D

dobrze że jestem jak ściana tylko taka czarna :decayed:

Opublikowano

Ja na siedząco :polew:

jak bedzie dobrze to na kolanach tez bedziesz kogos mial -moze nawet jakie dziewcze
Opublikowano

Ja na siedząco :polew:

wezmę Cie na kolana :gwizdanie: zaklepany! i niedługo poklepany :D

Opublikowano

Witajcie już jestem :)

Tomaszu dzięki za wsparcie:) doczytałem choć trochę to trwało

Opublikowano

Ja na siedząco :polew:

jak bedzie dobrze to na kolanach tez bedziesz kogos mial

jakieś drzewo pewnie :D i zacznei się madasowy kolejrza :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze że jestem jak ściana tylko taka czarna :decayed:

Połamiesz se fleta, bo będę miał stalowe gacie. :tongue4::D

Opublikowano

dobrze że jestem jak ściana tylko taka czarna :decayed:

Połamiesz se fleta, bo będę miał stalowe gacie. :tongue4::D

posadzę mu w nich bekdora to fajerłol pęknie;D
Opublikowano

dobrze że jestem jak ściana tylko taka czarna :decayed:

Połamiesz se fleta, bo będę miał stalowe gacie. :tongue4::D

jebłem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.