Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serio Oziu, padłam ,,jak pies Pluto" :polew: :polew: :polew:

o jak pies :D?? Kosior i jeszcze pewnie ślina Ci ciekłą z pyszczka :slina:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

serio Oziu, padłam ,,jak pies Pluto" :polew: :polew: :polew:

o jak pies :D?? Kosior i jeszcze pewnie ślina Ci ciekłą z pyszczka :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale mi sie spać chce kosmos!! dziś w nocy nie siedzę na forum nie ma bata!! musze iść wcześniej spać!!

Opublikowano

hej :hi:

Boniu od której Wy tu piszecie :shocked: przecie to dla mnie noc :gwizdanie:

wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy :kox:

kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co :naughty: dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat :naughty: jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:

Opublikowano

hej :hi:

Boniu od której Wy tu piszecie :shocked: przecie to dla mnie noc :gwizdanie:

wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy :kox:

kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co :naughty: dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat :naughty: jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:

ja jestem od grudnia 2008 i jak się zapisałem było z 69 stron ;) a przez ostatnie 5 tygodni nastukaliśmy z 400 :D tylko was ilu jest a ilu nas...

serio Oziu, padłam ,,jak pies Pluto" :polew: :polew: :polew:

o jak pies :D?? Kosior i jeszcze pewnie ślina Ci ciekłą z pyszczka :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale mi sie spać chce kosmos!! dziś w nocy nie siedzę na forum nie ma bata!! musze iść wcześniej spać!!

zobaczymy wieczorem :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:37_________________________________________________

hej :hi:

Boniu od której Wy tu piszecie :shocked: przecie to dla mnie noc :gwizdanie:

wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy :kox:

kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co :naughty: dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat :naughty: jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:

u nas przez 3 lata było 100 stron ;( a jak sie Ozix pojawił jest :kox:

Brynia ja ostatnio śpie po 5 h dziennie ostro zapitalam w pracy a potem na budowie więc teraz padam na mordę;/ ale jak słońce zajdzie to zawsze odżywam :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:42_________________________________________________

zaraz Wam coś pokaże :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926

a ja nie umie zajrzeć na nasze staty :gwizdanie:

Opublikowano

nie jest lekko w życiu co :naughty:

Opublikowano

nie jest lekko w życiu co :naughty:

ta różowi kozaczą :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

BRY ALL :hi:

Witaj oZiu :buziak::tongue4:

Cze Bryniu :kwiatek:

Mało coś nastukaliście wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

BRY ALL :hi:

Witaj oZiu :buziak::tongue4:

Cze Bryniu :kwiatek:

Mało coś nastukaliście wczoraj :gwizdanie:

bo mnie coś bolało ;([br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:58_________________________________________________ale mamy nowych ziomów :banan2: :banan2: :banan2::sesese:

Opublikowano

oZiu mnie na sama mysl o letnim boli :polew: :polew:

Opublikowano

oZiu mnie na sama mysl o letnim boli :polew: :polew:

pogłaskać czy pocałować :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 09:05_________________________________________________Słońce świeci nad nami

Ogrzewa nasze nagie ciała promieniami

Tato, lato

Zaufaj mi przygoda szybko skończy się

Odpowiedzialność... a co to jest właściwie że,

Narzucacie prawa mi

Odpowiedzialność... a co to jest w ogóle że,

Jak na smyczy czuję się

Gorący piasek, a Ja się topię w domu

Bo Stefan może, a Ja nie.

Na horyzoncie, blok

A Oni mają morze

Bo mój stary boi się...boi się

...Skończy się

Bo Stefan może, Stefan a Ja nie

Słuchaj synku Ty sobie te wszystkie przygody wybij z głowy!

Ale tato...!

Co ?

Tato, lato!

Słońce świeci nad nami Ogrzewa nasze nagie ciała promieniami Tato, lato Zaufaj mi przygoda szybko skończy się Odpowiedzialność... a co to jest właściwie że, Narzucacie prawa mi Odpowiedzialność... a co to jest w ogóle że, Jak na smyczy czuję się

Gorący piasek, a Ja się topię w domu Bo Stefan może, a Ja nie. Na horyzoncie, blok A Oni mają morze

Bo mój stary boi się...boi sięSkończy się Bo Stefan może, Stefan a Ja nie Słuchaj synku Ty sobie te wszystkie przygody wybij z głowy! Ale tato...! Co ? Tato, lato! [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 09:06_________________________________________________ :banan1: :banan1: :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :buhaha::dziura::radocha: :radocha:

Opublikowano

Cześć Wszystkim. Dzień dobry. Ja tez juz zaczałem prace ;) Co widac, odpalam kompa i od razu www.a4-klub.pl :notworthy:

Pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

Oziu, moja bardzo dobra koleżanka pracuje w banku i jest w stanie ogarnąć sprawę kredytu - niekoniecznie w swoim banku. Ale byłby kox jakbyś na spota zajechał taką czarniutką A5. :kox:

A tu masz staty: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=9585 (w zakładce MAZOWIECKIE klikasz na ilość odpowiedzi przy danym wątku). :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam słońca moje kochane :> :> :>

Opublikowano

Oziu, moja bardzo dobra koleżanka pracuje w banku i jest w stanie ogarnąć sprawę kredytu - niekoniecznie w swoim banku. Ale byłby kox jakbyś na spota zajechał taką czarniutką A5. :kox:

A tu masz staty: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=9585 (w zakładce MAZOWIECKIE klikasz na ilość odpowiedzi przy danym wątku). :wink4:

danke!!

Witam słońca moje kochane :> :> :>

:bicz3: :bicz3:
Opublikowano

:bicz3: :bicz3:

A Król już zaczyna molestować. :D

Opublikowano

:bicz3: :bicz3:

A Król już zaczyna molestować. :D

to z tęsknoty ok idę kodzić narazie[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 09:50_________________________________________________cze Kasiu :kwiatek::rose::buziak:

Opublikowano

cze Kasiu :kwiatek::rose::buziak:

Cze Oziu :friends:

Bry all :hi:

Opublikowano

cze Kasiu :kwiatek::rose::buziak:

Cze Oziu :friends:

Bry all :hi:

:dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Ozia wystarczy przytulic i juz cieszy sie jak glupi :):polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.