Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raport z dzisiejszego wyjazdu do Lublina - 2 egzaminy, jeden zaliczony, drugi nie. :decayed:

Jadę teraz zawieźć kolegę na wesele, a później alkoholizacja na grilu. :decayed:

Opublikowano

Raport z dzisiejszego wyjazdu do Lublina - 2 egzaminy, jeden zaliczony, drugi nie. :decayed:

Jadę teraz zawieźć kolegę na wesele, a później alkoholizacja na grilu. :decayed:

pogoda nie ten tego na grilla na alkohol jak najbardziej
Opublikowano

na alkohol jak najbardziej

:yes2:

tomaszu zostałeś wywalony z RFS :mysli:

gdzie masz podpis :bicz3:

Opublikowano
:D a ja już wróciłem do wawy;) Brynia dzięki za zwiedzanie i kawę :D po drodze miałem 3 przystanki na stacjach wszędzie kibelek nie działał więc 4 była w lesie ;) :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

moje latte wam smakowało :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

tez chce :slina:

Opublikowano

Zapraszam :> :> :> :> :>

Ty aderes juz znasz :> :> :> :>

znam :decayed:

ale nie wiem czy bym trafil :tongue4:

narazie musze sie zadowolić truskawkami ze śmietana :kox:

Opublikowano

Zapraszam :> :> :> :> :>

Ty aderes juz znasz :> :> :> :>

znam :decayed:

ale nie wiem czy bym trafil :tongue4:

narazie musze sie zadowolić truskawkami ze śmietana :kox:

hmm fajnie Ci :D a z czego lub kogo je zjadasz:D?? Brynia masz to jak w banku!

Opublikowano

hmm fajnie Ci :D a z czego lub kogo je zjadasz:D??

dziś niestety musze sie zadowolić truskawkami z kubka ;(

:decayed:

Opublikowano

truskawki z bitą smietaną powiadasz :gwizdanie: :polew:

ja mam nie bitą :tongue4:

Opublikowano

witam :hi:

u was ludziska też tak napitala deszcz??[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 23:56_________________________________________________o wszyscy już spią więc lecę i ja :)

będzie może jutro ktoś leciał do Skaryszewa na tą imprezę motoryzacyjną??

Opublikowano

Witam! :hi: Mam do Was prośbę, czy ktoś z Was ma troszkę czasu i zechciałby mi pomóc? :) Szukam auta dla kogoś z rodziny i trafiłem na ciekawą ofertę z Radomia, chodzi o A4 B5 polift, ogłoszenie jest bardzo świeże więc jest szansa, że jeszcze nikt nie kupił :) Proszę o kontakt na PW :notworthy: Zwracam się do Was z prośbą, ponieważ do Radomia mam troszkę km i jeśli autko okaże się totalnym szrotem to chyba sami rozumiecie :wink4:

Opublikowano

Jasne że pomożemy daj namiary na syfa... Tomek jadymy jutro na ten Skaryszew ? Jak by co to kom.516894270

Opublikowano

:!: Czy ktoś może mi przywieźć coś do picia, maślankę i może te truskawki ze śmietaną..?

Opublikowano

:!: Czy ktoś może mi przywieźć coś do picia, maślankę i może te truskawki ze śmietaną..?

trzeba bylo tyle nie pic :gwizdanie:
Opublikowano

trzeba bylo tyle nie pic :gwizdanie:

Trzeba było wczoraj mi o tym powiedzieć. :decayed:

Rozumiem, że idziecie wszyscy na wybory? :cool1:

Opublikowano

trzeba bylo tyle nie pic :gwizdanie:

Trzeba było wczoraj mi o tym powiedzieć. :decayed:

Rozumiem, że idziecie wszyscy na wybory? :cool1:

nie nie 2x nie!

Opublikowano

nie nie 2x nie

czemu nie idziesz za daleko masz do radomia czy jak , :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.