Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mcm Bankowo?? bo jak mnie kręcisz to ubiję jak komara!!

no jak nie jak tak :>
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mcm Bankowo?? bo jak mnie kręcisz to ubiję jak komara!!

no jak nie jak tak :>

hmm wiesz coś czego ja nie wiem [;??[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 22:49_________________________________________________

Ozix facieci po 3 piwa dla mnie też pięknieją :polew: :polew: :polew:

kurde to teraz muszę być normalnie kosior chłop w Twojej głowie :paker: :paker: :paker:
Opublikowano
  • Autor

Mcm Bankowo?? bo jak mnie kręcisz to ubiję jak komara!!

no jak nie jak tak :>

hmm wiesz coś czego ja nie wiem [;??

dużo rzeczy wiem o których ci się nawet nie śniło :>

Opublikowano

Mcm Bankowo?? bo jak mnie kręcisz to ubiję jak komara!!

no jak nie jak tak :>

hmm wiesz coś czego ja nie wiem [;??

dużo rzeczy wiem o których ci się nawet nie śniło :>

a więc to Ty mnie ciągle podglądasz??
Opublikowano

Mcm Bankowo?? bo jak mnie kręcisz to ubiję jak komara!!

no jak nie jak tak :>

hmm wiesz coś czego ja nie wiem [;??[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 22:49_________________________________________________

Ozix facieci po 3 piwa dla mnie też pięknieją :polew: :polew: :polew:

kurde to teraz muszę być normalnie kosior chłop w Twojej głowie :paker: :paker: :paker:

nawt na trzeźwo jesteś

na trzeźwo to wiem ale teraz to po prostu ideał a nie 1/3 ideału :P[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________Cześć DziN
Opublikowano

siemka Odzim

kręgosłup mnie boli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: bardzo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

pomasować jutro :gwizdanie: :gwizdanie: ??[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:00_________________________________________________jak masz byc na 21:P a wyjedziesz po pracy to mozesz o 16/17 się ze mną umówić ;P
Opublikowano

czesc

da rade na ten kregoslup i nie tylko jezeli ci o to chodzi :gwizdanie:

Opublikowano

czesc

da rade na ten kregoslup i nie tylko jezeli ci o to chodzi :gwizdanie:

na stresa też :evil: :evil:
Opublikowano

czesc

da rade na ten kregoslup i nie tylko jezeli ci o to chodzi :gwizdanie:

na stresa też :evil: :evil:

i nie tylko :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

czesc

da rade na ten kregoslup i nie tylko jezeli ci o to chodzi :gwizdanie:

na stresa też :evil: :evil:

i nie tylko :gwizdanie: :naughty:

na mały przyrost naturalny Polaków :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:03_________________________________________________

ok biorę Was obu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mamy to na piśmie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:03_________________________________________________odzim atakuje od pleców a ja?? :mysli: :mysli:
Opublikowano

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

Opublikowano

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

ufff przeszliśmy kontrol!! Kurdę dzięki Kuredu :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

a ten świeżak już straszy :tongue4:
Opublikowano

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

a ten świeżak już straszy :tongue4:

ma się te plecy :naughty::evil:

Opublikowano

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

a ten świeżak już straszy :tongue4:

odezwał się rencista i emeryt :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:13_________________________________________________

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

a ten świeżak już straszy :tongue4:

ma się te plecy :naughty::evil:

pomasować :?: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

a ten świeżak już straszy :tongue4:

ma się te plecy :naughty::evil:

tja... nie zapomnij kto głosuje :tongue4:
Opublikowano

:hi:

wszystko ok :mysli:

nie trzeba nikomu kropka dać :naughty::evil:

a ten świeżak już straszy :tongue4:

ma się te plecy :naughty::evil:

tja... nie zapomnij kto głosuje :tongue4:

telewidzowie przez SMS-y :embarrassed:
Opublikowano

Oziu bo se pomyśle to i owo o Tobie :polew:

Opublikowano

walimy 600 dziś ;D??[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:14_________________________________________________

Oziu bo se pomyśle to i owo o Tobie :polew:

to jeszcze nie pomyślałeś ?? :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:15_________________________________________________chyba muszę do tego Poznania pojechać :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

walimy 600 dziś ;D

22 strony co to dla nas :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.