Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziek, kuffa, teraz wyglądasz jak prawdziwy PINKI. :kox: Gratuluję. :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 23:18_________________________________________________Cienko tu dzisiaj..

Ale za to spot udany. kudłaty, miło było poznać. :th:

Dobranoc dzieci. :decayed:

dzieki również :cool1:

no własnie, ,,nowy człowiek" nam się ujawnił, a mnie nie było ;(

bede następnym razem

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryniu jak kolanko chore , to niektóre zabawy trzeba bedzie odłożyć jak wyzdrowieje :> ps ozix odkad sie zrobil różowy juz tu nie zaglada :gwizdanie:

Opublikowano

czesc

Odzim Skarbie Ratunku,

co zrobić ze stłuczonym kolanem żeby nie bolało i żeby się fiolecik nie zrobił

jak ja będę za tydzień na weselu wyglądać ;( ;( ;( ;(

kostki lodu w torebeczke i okladac , potem kupic lioton 1000 i wsmarowac na noc
Opublikowano

dzięki Sakrbie, tak zrobię :>

tylko mnie boli jak cholera, mam nadzieję że to tylko stłuczenie :rolleyes:

kup lioton 1000 nie inny żel ok[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:07_________________________________________________mozna go stosowac 3 razy na dobę [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:10_________________________________________________fajny spocik wczoraj był stalismy tak do 2230 albo pozniej , adrian troche zdjec porobil
Opublikowano

urok osobisty pomógł :> :> :>

Opublikowano

na poprawe humoru,

dieselr.jpg

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________

dzięki Sakrbie, tak zrobię :>

tylko mnie boli jak cholera, mam nadzieję że to tylko stłuczenie :rolleyes:

kup lioton 1000 nie inny żel ok[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:07_________________________________________________mozna go stosowac 3 razy na dobę [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:10_________________________________________________fajny spocik wczoraj był stalismy tak do 2230 albo pozniej , adrian troche zdjec porobil

gdzie mozna obejrzec te zdjecia???

Opublikowano

kurfa ale pogoda :wallbash:

dobrze ze esp mozna wyłaczyc :kox:

dokladnie, mi prawie cały czas sie zapala, czasem na 4tym biegu :evil::cool1:

caly czas mokro wiec sie trochę dzis poślizgałem :naughty::evil:

Opublikowano

Pozdrowienia z Lublina. :>

Opublikowano

elo ;D Bryńka tra była wysłać smsa ja do 22 siedziałem w garażu przy aucie i od czasu do czasu wychodziłem sprawdzić czy nic nie mam i nic nie miałem ja już dziś w Radomiu byłem porażka na maxa!! jazda w taki dzień ;( i do tego plecy mnie bolą jak nieszczęście kto pomorze?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

... i do tego plecy mnie bolą jak nieszczęście kto pomorze?? :kox:

odzim :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________ide pić 3mta sie :>
Opublikowano

bry :hi:

ide pić

ja juz skonczyłem :drunk:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

ja już też :wink4:

Opublikowano

Tomaszu baw się dobrze :kox:

ja idę chyba dalej odsypiać :rolleyes:

z minusów to rozbiłam kolano- bardzo ;( ;( ;(

Ozio pocałuje na spocie :P:kox:

A ja też właśnie z baleciku dowlokłem sie do domu i zastanawiam sie jak to możliwe że ja jeszcze to napisałem :mysli:

Foty z piątku

http://rapidshare.com/files/244196137/12.06.2009.rar.html

Opublikowano

kto pomorze?? :kox:

Musisz jechać na Pomorze. :evil:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 08:05_________________________________________________Adrian, jak pobrać te zdjęcia. :mysli:

Opublikowano

tomaszu[/color] co do zdjec wchodzisz w link klikasz free users czekasz 100 sekund i naciskasz download

Opublikowano

bry dzień

jak wspaniale się śpi do 10-tej :>

Witaj:)))) :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: ja też właśnie wstałem :D spałem prawie 12 godzin :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 10:39_________________________________________________i cześć wszystkim [; a plecy dalej napierniczają ;()[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 10:40_________________________________________________

Tomaszu baw się dobrze :kox:

ja idę chyba dalej odsypiać :rolleyes:

z minusów to rozbiłam kolano- bardzo ;( ;( ;(

Ozio pocałuje na spocie :P:kox:

A ja też właśnie z baleciku dowlokłem sie do domu i zastanawiam sie jak to możliwe że ja jeszcze to napisałem :mysli:

Foty z piątku

http://rapidshare.com/files/244196137/12.06.2009.rar.html

a co ze zdjęciami z popijawy :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

witam :>

wspaniale to się śpi do 11 :tongue4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 11:11_________________________________________________

a co ze zdjęciami z popijawy :gwizdanie:

do wglądu na spocie :wink4:
Opublikowano

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 11:12_________________________________________________

witam :>

wspaniale to się śpi do 11 :tongue4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 11:11_________________________________________________

a co ze zdjęciami z popijawy :gwizdanie

do wglądu na spocie :wink4:

zgadzam sie
Opublikowano

bry :kwiatek:

wspaniale to się śpi do 11 :tongue4:

cos o tym wiem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.