Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozix, zakładaj :polew: :polew: :polew: :polew:

Kuredu ma lepsze wtyki u Prezia :decayed: :gwizdanie:

ale Ozix jest królem i ma przyjaciela :naughty:

coraz bardziej mnie to zastanawia :mysli:

przyjaciel wejdzie wszędzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:44_________________________________________________ok dzieciaki idę wiecie gdzie i do kogo i po co :evil: :evil: :evil: życzcie mi owocnej nocy :gwizdanie: :gwizdanie:

jak wie :naughty:

narka :hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix to udanego ciachanka :>

jak? z pinkim? kto kogo?

:polew:

Opublikowano
  • Autor

dzieciaki idę wiecie gdzie i do kogo i po co :evil: :evil: :evil: życzcie mi owocnej nocy :gwizdanie: :gwizdanie:

życzę bliźniaków :>[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:58_________________________________________________

Ozix to udanego ciachanka :>

jak? z pinkim? kto kogo?

:polew:

raz on pinkiego raz pinki jego - taki mały rym na dobranoc :> :hi:
Opublikowano

jutro pewnie znowu wpadne a tymczasem dobranoc :hi:

Opublikowano

no cześć :hi:

ja jeszcze trochę sobie posiedzę :decayed:

Opublikowano

Czy kogoś tu zastałem?? :mysli:

odzim, dzięki temu klubowi często wszędzie spotykam znajomych.. :wink4:

Bryń, z góry dziękuję za pomoc... :th:

Opublikowano

Czy kogoś tu zastałem?? :mysli:

:yes2:

Opublikowano

:yes2:

Oo, wuju, uratowałeś honor radomskiej ekipy. :th:

Ty chyba tu siedzisz specjalnie długo po to, żeby rano bić rekordy w spaniu, coo?? :D:naughty:

Opublikowano

Oo, wuju, uratowałeś honor radomskiej ekipy. :th:

ktoś musi czuwać :decayed:

Ty chyba tu siedzisz specjalnie długo po to, żeby rano bić rekordy w spaniu, coo?? :D :naughty

no jakoś tak :gwizdanie:

:polew:

wakacje ida to sobie niedługo przypomne jak sie z kurami wstaje :wallbash:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 01:24_________________________________________________ :lazy:

Opublikowano

Patrzcie jaki śliczny samochód. :slina:

bdeb09d6aaf4cd3a.jpg

:decayed:

Opublikowano

brzydki :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Bry Dzień Skarbeczki :>

Cześć Kto Ty jesteś?? i czego od nas oczekujesz??
Opublikowano

yrB :hi: Pozdr oZix, Brynia

Opublikowano

yrB :hi: Pozdr oZix, Brynia

cześć :KLAPS:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:17_________________________________________________Witaj o wielka i wspaniałą Królowo :dance: :dance: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose::notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Juz się poprawiam.. :kwiatek: :kwiatek: :notworthy: :notworthy:

I króla też witam.. :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Juz się poprawiam.. :kwiatek: :kwiatek: :notworthy: :notworthy:

I króla też witam.. :notworthy: :notworthy:

co się tak podlizujesz??:P
Opublikowano

A co.. Nie można?? ;p

Opublikowano

MoorPH też chce założyć rajtuzy i wystąpić w barwach składu Fantacja na XXVI Festiwalu piosenki harcerskiej :kox::naughty:

Ale nie wie, że do tego to długa droga :kox:

_________________________________________________

Chłopaczyny i dziewczynki - w przyszłą Niedzielę 21.06 po raz pierwszy klubowo lecimy na front Paintballowy, jeszcze są wolne miejsca, bo kilka osób się wykruszyło, jesli macie ochotę, to zapraszamy :cool1:

Opublikowano

MoorPH też chce założyć rajtuzy i wystąpić w barwach składu Fantacja na XXVI Festiwalu piosenki harcerskiej :kox::naughty:

Ale nie wie, że do tego to długa droga :kox:

_________________________________________________

Chłopaczyny i dziewczynki - w przyszłą Niedzielę 21.06 po raz pierwszy klubowo lecimy na front Paintballowy, jeszcze są wolne miejsca, bo kilka osób się wykruszyło, jesli macie ochotę, to zapraszamy :cool1:

a gdzie [;??
Opublikowano

MoorPH też chce założyć rajtuzy i wystąpić w barwach składu Fantacja na XXVI Festiwalu piosenki harcerskiej :kox::naughty:

Ale nie wie, że do tego to długa droga :kox:

_________________________________________________

Chłopaczyny i dziewczynki - w przyszłą Niedzielę 21.06 po raz pierwszy klubowo lecimy na front Paintballowy, jeszcze są wolne miejsca, bo kilka osób się wykruszyło, jesli macie ochotę, to zapraszamy :cool1:

Dzieki Nosfer.. Od dawna o tym marzyłem..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.