Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co słychać z tak wysokiego stołka :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co słychać z tak wysokiego stołka :naughty:

inaczej świat wygląda :naughty:

Opublikowano

chociaż kolor jakiś mnie wyzywający :evil:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

No i sobie kocówę załatwił.. Po raz eN-ty..

Opublikowano

a co wy tu wyprawiacie :mysli::tongue4:

Opublikowano

o matko, znow delegacja z poznania. :D

Opublikowano

siemka

zaraz będzie u mnie Poziek z potencjalnym kupcem na moje A4 :rolleyes:

tylko co ja zrobie jak faktycznie będzie chciał kupić :gwizdanie: ;(

powiesz żeby wypier... :D[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 16:58_________________________________________________wypierał żeby nie było :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 16:59_________________________________________________i zostaniesz wykreślona z Klubu :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

o matko, znow delegacja z poznania. :D

czesto nas ostatnio nawiedzaja :naughty:

spadam do kozienic :dance: bajo :grzywa:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 17:00_________________________________________________

tylko co ja zrobie jak faktycznie będzie chciał kupić :gwizdanie: ;(

i nie bedzie czym na spot przyjechac :gwizdanie:

zawsze mozesz podniesc cene 2x :kox:

Opublikowano

Siemka :hi:

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie. Macie może jakieś wiarygodne info na ten temat, bo moja niedługo będzie zdawała egzamin i zastanawiamy się czy nie uderzyć do was po sąsiedzku :>

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie. Macie może jakieś wiarygodne info na ten temat, bo moja niedługo będzie zdawała egzamin i zastanawiamy się czy nie uderzyć do was po sąsiedzku :>

moja zdawała w wawie i dała radę za I razem
Opublikowano

Siemka :hi:

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie. Macie może jakieś wiarygodne info na ten temat, bo moja niedługo będzie zdawała egzamin i zastanawiamy się czy nie uderzyć do was po sąsiedzku :>

przyjezdni zdają za 4 :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie. Macie może jakieś wiarygodne info na ten temat, bo moja niedługo będzie zdawała egzamin i zastanawiamy się czy nie uderzyć do was po sąsiedzku :>

przyjezdni zdają za 4 :gwizdanie: :gwizdanie:

oZiO wie, wtyki ma :wink4:
Opublikowano

Co tam paskudy ?? Wpadnę i ja na spota... Brynia dzięki za DUŻE LITERKI 18:30 Pamiętam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co tam paskudy ?? Wpadnę i ja na spota... Brynia dzięki za DUŻE LITERKI 18:30 Pamiętam :decayed:

weź aparat, mam kajdanki dla Ozixa :naughty:

damski rozmiar na te chude pęciny :naughty:
Opublikowano

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie.

U nas nie ma tramwajów i dlatego sporo osób przyjeżdża tutaj na egzamin. :wink4:

Opublikowano

Co tam paskudy ?? Wpadnę i ja na spota... Brynia dzięki za DUŻE LITERKI 18:30 Pamiętam :decayed:

weź aparat, mam kajdanki dla Ozixa :naughty:

damski rozmiar na te chude pęciny :naughty:

spoko, są i damskie i różowe :kox:

a dostanę je na stałe ??:))
Opublikowano

Dzisiaj mi lekko ciśnienie skoczyło, bo wydawało mi się, że widziałem swoją starą Audiczkę. To było na dwupasmówce, jechała z przeciwka, wiec widziałem ją tylko w przelocie, ale dostrzegłem takie same felgi bez dekielków. :decayed:

Kurde, to na pewno było moja Niunia. :beksa:

Opublikowano

Dzisiaj mi lekko ciśnienie skoczyło, bo wydawało mi się, że widziałem swoją starą Audiczkę. To było na dwupasmówce, jechała z przeciwka, wiec widziałem ją tylko w przelocie, ale dostrzegłem takie same felgi bez dekielków. :decayed:

Kurde, to na pewno było moja Niunia. :beksa:

zadzwoń do właściciela i spytaj[; albo odkup od niego :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

zadzwoń do właściciela i spytaj[; albo odkup od niego :gwizdanie: :gwizdanie:

W sumie to może już podremontował... :mysli::decayed:

Opublikowano

Michał powinien bana dostać bo z nami nie siedzi tylko na technicznych :gwizdanie: :gwizdanie:

Brynia a po co Ci kluczyki [;??

I na pewno kupi??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.