Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a mnie tam nie było :doh1: :doh1: :doh1:

pewnie chciałbyś być w środku :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mnie tam nie było :doh1: :doh1: :doh1:

pewnie chciałbyś być w środku :polew: :polew: :polew:

nie[; jak bym siedział na bocznym siedzeniu to bym mógł gałeczkę zmieniać :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

jak Ty nie chcesz to lepiej spadaj stąd ;D

Ozix, wydaje mi się, że czasem przeginasz. Dobieraj inne riposty, bo "spadaj" to byle gówniarze mogą do siebie mówić, a w naszej grupie dla gówniarzy nie ma miejsca...

Opublikowano
  • Autor

ja miałem :evil:

Opublikowano

Przy 22 to już obojętne czy są pasy czy nie. :wink4:

Opublikowano

taak? co Ty nie powiesz Bryniu.... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
no ja mu raczej nie powiem co jak ma pociągnąć do podłogi ja miałem tam już wszystko wyprowadzone więc musiałem tylko przekręcić no i podłączyć a i dziś ogarnąłem elektrykę w drugim [; więc jutro wstawię [;
Opublikowano
no ja mu raczej nie powiem co jak ma pociągnąć do podłogi ja miałem tam już wszystko wyprowadzone więc musiałem tylko przekręcić no i podłączyć a i dziś ogarnąłem elektrykę w drugim [; więc jutro wstawię [;

oj tam, napisz mu zeby pod zapalniczkę sobie podłączył :polew:

Opublikowano
no ja mu raczej nie powiem co jak ma pociągnąć do podłogi ja miałem tam już wszystko wyprowadzone więc musiałem tylko przekręcić no i podłączyć a i dziś ogarnąłem elektrykę w drugim [; więc jutro wstawię [;

oj tam, napisz mu zeby pod zapalniczkę sobie podłączył :polew:

tak to będzie mu działało tylko lędźwie :D
Opublikowano

Kaśka, Ty nie czytaj tylko opowiadaj. :naughty:

Opublikowano

Jutro zadzwonię do chłopa od szyb i zagadam ile by wział od 6 sztuk :gwizdanie:

Olej trzeba by zamówić u tych kolesi z forum,Dzik lub Wilczur :decayed: Brałem kiedyś od Wilczura w KRK :wink4:

Opublikowano

Jutro zadzwonię do chłopa od szyb i zagadam ile by wział od 6 sztuk :gwizdanie:

Olej trzeba by zamówić u tych kolesi z forum,Dzik lub Wilczur :decayed: Brałem kiedyś od Wilczura w KRK :wink4:

:good: jutro zadzwonię do kolegi może w sklepie mają albo mogą ściągnąć a gdzie zmieniasz?? ja przy okazji zmienię sobie żarówki i to o czym Ci pisałem [; tylko muszę mocowanie dostać
Opublikowano

Kaśka, Ty nie czytaj tylko opowiadaj. :naughty:

\\

Czytałam już dzisiaj wszystko więc jestem na bieżąco. :)

Opowiem wam jak się spotkamy w piątek. :naughty: :naughty: :naughty:

Tym razem zabieram ze sobą koleżankę. :decayed: :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Bardzo dziękuję z życzenia Brynia ucałowała i uściskała mnie w waszym imieniu. :hi::notworthy:

Opublikowano

bedziesz na spociku w piatek

Opublikowano

Kaśka, Ty nie czytaj tylko opowiadaj. :naughty:

\\

Czytałam już dzisiaj wszystko więc jestem na bieżąco. :)

Opowiem wam jak się spotkamy w piątek. :naughty: :naughty: :naughty:

Tym razem zabieram ze sobą koleżankę. :decayed: :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Bardzo dziękuję z życzenia Brynia ucałowała i uściskała mnie w waszym imieniu. :hi::notworthy:

KAśka Gratki dla CIebie :notworthy: :notworthy: jak jutro Cię zobaczę to uściskam :> no i wpadaj w piątek czas na zabawę :D:D
Opublikowano

z tym piatkiem to ja moge miec problem :gwizdanie: ;(

ale to będę wiedziała jutro po poludniu

najwyżej przyjedziemy do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Jutro na spocie niestety nie będę, ;( mam parę rzeczy do załatwienia w związku z zaistniałymi zmianami. :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________

z tym piatkiem to ja moge miec problem :gwizdanie: ;(

ale to będę wiedziała jutro po poludniu

To przełożymy to wtedy na jakiś inny tydzień. Nie ma ciśnienia. :)

Opublikowano

Jutro na spocie niestety nie będę, ;( mam parę rzeczy do załatwienia w związku z zaistniałymi zmianami. :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________

z tym piatkiem to ja moge miec problem :gwizdanie: ;(

ale to będę wiedziała jutro po poludniu

To przełożymy to wtedy na jakiś inny tydzień. Nie ma ciśnienia. :)

kto nie ma ten nie ma;(
Opublikowano

kto nie ma ten nie ma;(

Oź, kto jak kto, ale Ty i Twój przyjaciel na pewno macie sposób na obniżenie ciśnienia. :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.