Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobranoc :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty zawsze jesteś mile widziany :) O każdej porze dnia i nocy :gwizdanie:

Hmm, zdaje się, że mam jakiś dil w niedzielę w Warsiawie... :gwizdanie: :mysli::naughty:

W niedziele powinnam być już z powrotem więc na "herbatkę" zawsze możesz zajrzeć :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

ale ja jestem na każdej znaczy na każdej jest część mnie no może poza Tarchominem chociaż :mysli: :mysli:

No bo ja właśnie na ten Tarchomin jadę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

można spokojnie iść spać :>

Opublikowano

zapraszam :D

Nie nie, na innej dzielnicy.. :tongue4:

na jakiejkolwiek innej niż u tam gdzie Ozix przebywa :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

W niedziele powinnam być już z powrotem więc na "herbatkę" zawsze możesz zajrzeć :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Bardzo chętnie. Tylko pamiętaj - jakby Ozio pytał to mieszkasz na Tarchominie.. :decayed:

A tak serio to - będziemy w kontakcie.. :wink4:

Opublikowano

Dobra ja też zmywam się spać, ciężki dzień za mną i jeszcze cięższy przede mną :hi:

Opublikowano
  • Autor

3mta sie :hi:

Opublikowano

Kaśka, a powiedz mi jeszcze takie coś - czy Brynia to może do nas dołączyć?? :gwizdanie:

Yy, tak zapytałem, bo nie wiem czy Ci herbaty starczy.. :gwizdanie:

Opublikowano

Kaśka, a powiedz mi jeszcze takie coś - czy Brynia to może do nas dołączyć?? :gwizdanie:

Yy, tak zapytałem, bo nie wiem czy Ci herbaty starczy.. :gwizdanie:

Możesz zabrać Brynie i jak masz ochotę jeszcze innych ludzi :gwizdanie: tylko mi pinkiego nie przywlecz :>

Opublikowano

Możesz zabrać Brynie i jak masz ochotę jeszcze innych ludzi :gwizdanie: tylko mi pinkiego nie przywlecz :>

Hmm, zapytam Brynie czy ma jakieś koleżanki. :decayed:

A pinki to z Oziem będzie baraszkował jak co niedziele. :wink4:

Dobra dzieci, dobranoc. Trzeba zbierać siły na jutrzejszą patelnię. :)

Opublikowano

Bry :JC_fan::smutas:

Cesc Królowo :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::pociesz: czekałem 30 min w robocie na neta;> ale mgła fajna w wawie była rano :kox:

Opublikowano

Hi :hi:

gratki za 700 :wink4:

Opublikowano

Obry, czy dziś też będzie patelnia??

Opublikowano
  • Autor

Hi :hi:

gratki za 700 :wink4:

śmiem powiedzieć, że to ja zmobilizowałem komitet klubowy do rozpracowania 700 tki :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Jadę dziś na pogrzeb. Czy myślicie, że wypada jechać w krótkich spodenkach?? :embarrassed:

Opublikowano

czesc, mcm jak sprzeglo wchodzi pedał jak w maslo [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 09:27_________________________________________________tomaszu nie wypada

Opublikowano

tomaszu nie!

Opublikowano
  • Autor

czesc, mcm jak sprzeglo wchodzi pedał jak w maslo

miodzio :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.