Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale garnituru chyba nie muszę zakładać, coo? :kwasny:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale garnituru chyba nie muszę zakładać, coo? :kwasny:

wystarczą ciemne spodnie, ale długie

zawsze możesz zrobić jak każda kobieta, wziąć rzeczy na zmianę do auta :decayed:

Bry RFS :hi:

Opublikowano

Ale garnituru chyba nie muszę zakładać, coo? :kwasny:

chyba ze ci zimno :polew:
Opublikowano

zawsze możesz zrobić jak każda kobieta, wziąć rzeczy na zmianę do auta :decayed:

O widzisz, no i co ja bym bez was zrobił. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale garnituru chyba nie muszę zakładać, coo? :kwasny:

w sandałach też nie wypada :wink4:
Opublikowano
  • Autor

jadę do Radumia :)

Opublikowano

ma ktoś z Was czujnik grubosci lakieru :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: i trochę czasu w sobotę, wycieczka za Opoczno w celu sprzwdzenia Peugeota S16

kochana a co ty się trak uparłaś na tego Peugeota, nie myślałaś o jakimś innym autku?

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś z Was czujnik grubosci lakieru :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: i trochę czasu w sobotę, wycieczka za Opoczno w celu sprzwdzenia Peugeota S16

kochana a co ty się trak uparłaś na tego Peugeota, nie myślałaś o jakimś innym autku?

Peugeot lipa wiem, ale nie bardzo jest inna koncepcja

to BMW mnie jednak załamuje .....

Peugeota bierz, to też jeździ ... nie to co ałdi ale daje rade :wink4:
Opublikowano

ma ktoś z Was czujnik grubosci lakieru :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: i trochę czasu w sobotę, wycieczka za Opoczno w celu sprzwdzenia Peugeota S16

kochana a co ty się trak uparłaś na tego Peugeota, nie myślałaś o jakimś innym autku?

Peugeot lipa wiem, ale nie bardzo jest inna koncepcja

to BMW mnie jednak załamuje .....

Dobrą Betę trudno znaleźć, a jak nie kupisz dobrej, to włożysz w starszą wersję wszystko co dostaniesz z Audi :thumbdown: Z tym lipton na maksa.

Wersja dwuosobowa nie wchodzi w grę, prawda?

Opublikowano

BMW = Będziesz Miała Wydatki :decayed:

Opublikowano

ja mam ale peugeotów nie sprawdzam dla ciebie

Opublikowano

Hi :hi:

gratki za 700 :wink4:

śmiem powiedzieć, że to ja zmobilizowałem komitet klubowy do rozpracowania 700 tki :gwizdanie: :wink4:

smiem powiedzieć że Ty jako jedyny powinienes miec u nas status moda :decayed:

Opublikowano

chyba ze wezmiesz cos z wiadomego koncernu aed00c795f9528c0.gif

Opublikowano

Brynia, po co pytasz jak dobrze wiadomo kto ma :tongue4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 10:41_________________________________________________odzim, nie stała rano Alhambra obok Wieska? :decayed:

Opublikowano

jak stała to jeszcze postoi za nim wiesiek sie za nia zabierze hehehe jeszcze musi zrobic fury ktore przyjał z dwa tygodnie temu :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 10:44_________________________________________________zapomnialem dodac ze mechanik to niezły ale strasznie zalatany robotą

Opublikowano

To słyszałem, a jeszcze teraz dach w chałupie wymienia :decayed:

Opublikowano

To słyszałem, a jeszcze teraz dach w chałupie wymienia :decayed:

wczesniej warsztat z tylu budowal no i córka w niemcowni studiuje to ma na co chłopina wykładać
Opublikowano

BMW = Będziesz Miała Wydatki :decayed:

albo Będziesz Miała Wzięcie [...] dlatego nie chcę BMW

Kłamiesz w żywe oczy. Żadna kobieta by czegoś takiego nie napisała :gwizdanie:

Opublikowano

Brynia ja mogę :D wezmę żyletkę i sprawdzimy po głębokości rys :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.