Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:bry: wieczór jestem padnięty :zemdlal:

nie gorzej niż ja :gwizdanie: 4 godziny u fryzjera i pupa..., nie dało się rozjaśnić :confused4:

baby to mają koorwa problemy :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:49_________________________________________________wpadnij do mnie ja sobie kiedyś rozjaśniałem i dało się :wink4:

u mnie wcześniej było za dużo kolorów i kombinacji

żebyś Ty wiedział jak wkurzona byłam, aż poszłam jeszcze na zakupy :polew: :polew: :polew:

no to faktycznie cięzki dzień :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryniu trzeba bylo obciac :gwizdanie: odrosly by twoje jak ich kolor jeszcze pamietasz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Bryniu trzeba bylo obciac :gwizdanie: odrosly by twoje jak ich kolor jeszcze pamietasz :polew:

nie pamietam, farbowane od 8 klasy podstawówki

był nawet juz plan z obcięciem, ale za dużo treba ścinac

na pałę :wink4::naughty:
Opublikowano

dlaczego znowu nikogo tu nie ma tez chyba zastrajkuje jak ozix :chytry:

Opublikowano
  • Autor

jestem :>

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 22:31_________________________________________________

ja jestem , smutna, zdołowana ;( i ....mam piwo :naughty:

nie łam się jeszcze 2 dni i impreza :naughty:
Opublikowano
  • Autor

tak, ale przez te 2 dni to ja się chyba załamię, zwlaszcza jutro- sajgon w pracy :evil:

w pracy zawsze jest sajgon :wink4:
Opublikowano

czym sie tak przejmujesz szkoda ze nie mozemy pogadac mam pare informacji dla ciebie :wink4:

Opublikowano

powiem ci na spocie jak wrocicie ze zlotu to nie jest az tak wazne , tylko poprostu ciekawe [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 22:52_________________________________________________pogadamy na żywo ok :cool1:

Opublikowano

OziX był dzisiaj na spocie w Wawie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

OziX był dzisiaj na spocie w Wawie :decayed:

wszystko z nim OK :?: ;(

martwimy się bo cos do nas nie zagląda a na poznańskich się udziela :mysli:

Opublikowano

OziX był dzisiaj na spocie w Wawie :decayed:

wszystko z nim OK :?: ;(

martwimy się bo cos do nas nie zagląda a na poznańskich się udziela :mysli:

Pytałam go o to dlaczego go tu nie ma, ale jakoś nie podjął tematu. ;(

Opublikowano
  • Autor

OziX był dzisiaj na spocie w Wawie :decayed:

wszystko z nim OK :?: ;(

martwimy się bo cos do nas nie zagląda a na poznańskich się udziela :mysli:

Pytałam go o to dlaczego go tu nie ma' date=' ale jakoś nie podjął tematu. ;(

[/quote']zwarszawiał :?: :mysli:

Opublikowano

OziX był dzisiaj na spocie w Wawie :decayed:

wszystko z nim OK :?: ;(

martwimy się bo cos do nas nie zagląda a na poznańskich się udziela :mysli:

Pytałam go o to dlaczego go tu nie ma, ale jakoś nie podjął tematu. ;(

zwarszawiał :?: :mysli:

nie sądze, raczej coś go gryzie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie sądze, raczej coś go gryzie :mysli:

niedobrze :mysli:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 23:43_________________________________________________oZiU kochany witaj :naughty:
Opublikowano

Oziu, brakuje nam Ciebie. ;(

Wróć. :notworthy:

Opublikowano

Oziu, brakuje nam Ciebie. ;(

Wróć. :notworthy:

ta wrócę jutro do Radomia... jadę do lekarza i się okaże czy mogę w ogóle jechać na zlot;/
Opublikowano

ta wrócę jutro do Radomia... jadę do lekarza i się okaże czy mogę w ogóle jechać na zlot;/

A co się stało się?? :mysli:

Opublikowano

Oziu, brakuje nam Ciebie. ;(

Wróć. :notworthy:

ta wrócę jutro do Radomia... jadę do lekarza i się okaże czy mogę w ogóle jechać na zlot;/

Gadaj co się stało, ale już ???????

Opublikowano

ta wrócę jutro do Radomia... jadę do lekarza i się okaże czy mogę w ogóle jechać na zlot;/

A co się stało się?? :mysli:

problemy natury delikatno zdrowotnej tak piszę co byście się nie zdziwili jak coś wyjdzie źle
Opublikowano

, wal śmiało wszystko co wiesz..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.